כיצד להרגיע עור אדום רגיש לאחר שעווה

כיצד להרגיע עור אדום רגיש לאחר שעווה

אחת תופעות הלוואי השכיחות ביותר היא אדמומיות מסוימת או דלקת. זה לא רק משיכת השיער מתוך הזקיק שגורם לגירוי אדום זה, אלא גם מושך בעור שגורם לרוב האדמומיות. האדמומיות בדרך כלל מתרחשת מיד לאחר שעווה במיוחד עבור רגיש נוטה אבל בדרך כלל שוכך במהלך היום. כדי להקל על האדמומיות מהר יותר, נסה את הטיפים האלה להרגעת העור הרגיש והימנעות מהאדמומיות מלכתחילה.

בדוק את התווית

נתחיל עם מניעה. ודא שעווה אינו מכיל כל החומרים שאתה אלרגי כי יכול להשאיר אותך אדום שלא לצורך. לעתים קרובות, שעווה עשויים שרף אבל עשוי להיות מבוסס על מרכיב מסוים כמו עץ ​​תה, לבנדר, שוקולד וכן הלאה.

רבים מהם עשויים גם של צבעים מלאכותיים, ניחוחות, ואת החומרים. בעוד שאתה יכול להיות אלרגי כמעט כל דבר טבעי או לא מלאכותי החומרים הם גורמים אלרגיים עבור רבים. אל תשכח לבדוק את המוצרים עבור prepping העור, הסרת שעווה ומרגיע את העור גם כן.

אם אתה מקבל את זה נעשה באופן מקצועי, אתה צריך להתבקש למלא טופס כדי לוודא שאתה תואם שעווה רשימה כל אלרגיות. אל תפחד לדבר לפני שעווה ולספר לטכנאי של כל דבר שאתה אלרגי, ולבקש מהם לכתוב את זה על פרופיל הלקוח שלך, כדי למנוע תגובות עתידיות.

החל אבקה או שמן

אם אתה עושה שעווה עצמך, הקפד להחיל אבקת אפיל לפני טיהור אם באמצעות שעווה רכה שמן טרום אפילציה עבור שעווה קשה.

אלה יפעלו כמו חיץ, כך שעווה שומרת יותר על השיער ולא על העור. לפיכך, הפחתת כמות האדמומיות. 

השתמש בטכניקה הנכונה

ודא שאתה מחזיק את העור מתוח בעת משיכת השיער החוצה כדי לשמור על העור מלהיות מושך יותר מדי. השתמש שעווה עשה עבור עור רגיש; שמנת מבוססי מוצרים לעתים קרובות לעבוד היטב.

אין שעווה על שטח יותר מפעם אחת, כמו זה יכול לגרום לך להיות אדום מאוד מודלק, שלא לדבר על הסרת העור שלך, יותר מדי.                            

השתמש בטמפרטורה הנכונה

שעווה כי הוא חם מדי יכול לשרוף את העור. זה יכול לקרות כאשר אין שעווה הרבה שנותר יכול והוא מקבל יותר מדי חם או שזה microwaved זמן רב מדי. הקפד לבדוק את הטמפרטורה על ידי לשים קצת על החלק האחורי של היד שלך הראשון.

שעווה זה מגניב מדי יכול גם לגרום לגירוי. שעווה כי הוא אמור להיות מחוממת (בניגוד רצועות מראש או שעווה קרה) כי הוא לא מספיק חם לא יירד בקלות כאשר משך ומשתמש יכול לגרום לאדום מיותר.

להרגיע את העור

לאחר הסרת שיער והסרת שאריות שעווה, להחיל לאחר שעווה קירור המוצר כמו רך שעווה N טראומה Momma או ג'ל אלוורה מבוסס כדי לעזור להרגיע העור להכניע את האדמומיות ואת הדלקת. שקיות תה מבושל ולאחר מכן מקורר על העיניים גם עוזר לאחר שעווה הגבות. קרח, שקית קרח, או שקית של ירקות קפואים יכול גם לעזור להפחית את הדלקת.

ייתכן ששמעת כי טיפות עיניים שנעשו לטיפול באדום ניתן להשתמש כדי לקחת את האדמומיות מחוץ לעור, כמו גם, אבל אנחנו לא ממליצים על שימוש זה תווית כמו כימיקלים יכולים למעשה לעצב טרי שעווה עור.

מצא מקצועי מנוסים

אם בחרתם ללכת לסלון או ספא, לזכור כי רק כי האדם מורשה להסיר שיער לא בהכרח אומר שהם טובים שעווה. טק ערמומי יהיה כראוי הכנה העור, להשתמש בסוג הנכון של שעווה לעור שלך סוג השיער, להחיל ולהסיר את המוצר כראוי, ולהרגיע את העור מיד לאחר השירות. כל הדברים האלה יכולים לעשות את ההבדל בין כמה אדום או מגורה לך להיות.

לכסות את זה בבטחה

בעוד הדבר הטוב ביותר לעשות עם עור אדום, מגורה היא לטפל בו ואז לעזוב את זה לבד, אתה לא תמיד יכול להרגיש בנוח להשאיר אותו. אם יש לך לאן ללכת ולא רוצה שכולם יש לדעת שיש לך שעווה, נסה להחיל כמה איפור מינרלי. זה קל על העור ומאפשר לו לנשום יותר נוזלי או עוגה בסיס קונסילר.

לדעת מתי זה לא נורמלי

אם העור הוא מאוד מכאיב במשך ימים, deds, הוא נקרע או גלדים, אז משהו לא בסדר. שעווה היא לא לכל אחד או כל גוף או אזור הפנים, לקרוא שעווה זהירות עבור הרשימה המלאה. לראות את הרופא אם העור שלך הוא לא ריפוי בפני עצמו.

נסה שיטה אחרת

לא משנה מה אתה עושה, ייתכן שלא תוכל להרגיע עור רגיש לאחר שעווה. זה פשוט קשה מדי על העור עבור כמה סוגי העור. השחלה ואת הסוכר הן שתי חלופות אחרות גם להסיר את זקיק השיער מן השורש אבל הם הרבה יותר קל על העור, ועלול להוביל פחות אדמומיות.

No Replies to "כיצד להרגיע עור אדום רגיש לאחר שעווה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    4 + 4 =