מה לעשות אחרי שעווה ביקיני

מה לעשות אחרי שעווה ביקיני

יש לקוות, החלק הגרוע ביותר הוא מעל ואתה נהנה אזור ביקיני חלקה שלך ללא שיער. עכשיו, מה אתה עושה אחרי שעווה ביקיני לשמור אותו רך, חלק וגוון בריא של ורוד?

המטרה היא לשמור על קו הביקיני ללא שיער במשך זמן רב ככל האפשר מבלי לעורר את העור מקבל שיער חודר, פצעונים או בליטות.

מה מטריד את העור משתנה מעט מאדם לאדם. יש אנשים נוטים יותר לצמיחת השיער בגלל עובי קיצוני או cureling של השיער שלהם.

אנשים אחרים יש עור רגיש זה יכול להיות מאוד רגיש לאחר שעווה, וזה יכול לקבל מגורה או אדום על כמות קטנה של חום או חיכוך. לא משנה מה המקרה שלך, הנה כמה דברים שאתה צריך ולא צריך לעשות שלאחר שעווה (עבור גברים ונשים כאחד):

 • הימנע השמש. הימנע קרני השמש הישירות לפחות 48 שעות או עד שהאדמומיות נעלמה. שעווה exfoliates, הסרת תאי העור המציעים הגנה מפני השמש. אני יודע שיש לך רק את השיער הוסר אז אתה יכול רוק את הביקיני, אבל שני דברים יכולים לקרות. ראשית, שריפת קל יותר מאשר קודם בגלל קילוף בשילוב עם הסרת השיער שיספק קצת בלוק פיזי. שנית, אתה יכול להיות רגיש יותר לשמש בסופו של דבר עם כתמי עור כהה, (הנקראת גם היפרפיגמנטציה) במיוחד אם אתה לוקח תרופות מסוימות.
 • תנו לעור לנשום. זה חשוב מאוד. לא להחליק על בגדים skintight כי זה יגרום עור נסער לכל הפחות, ואולי השיער הצומח. כמו כן, אל תיגע באזור. כן, אנחנו יודעים, זה מאוד מפתה לגעת בעור נטול השיער שלנו. עם זאת, אנו משתמשים בידיים שלנו לעשות כמעט כל דבר חיידקים אלה היו שמחים לקפוץ על העור שעווה טרי שלנו לחיות בשמחה גרימת גירוי, פצעונים או זיהום.
 • השריית קיטור לא טוב. כאשר השיער מוסר, זקיק ריק הוא נוטה יותר חיידקים נכנסים. מקלחת, אבל בבקשה לא לעשות אמבטיה או להיכנס כל סוג הבריכה למשך שארית היום לאחר השירות, כמו כל חיידק או כלור במי הבריכה יכול לגרום לגירוי. החום הקיצוני של סאונות וחדרי אדים יכול גם להפריע לעור וצריכים להימנע לפחות במשך היומיים הבאים. זה יכול להיות חכם כדי להישאר רחוק יותר אם יש לך עור רגיש במיוחד או שזה היה הראשון שלך ביקיני ביקווה.
 • אין קרם גוף עד שהאדום ייעלם. אדמומיות היא סימן לעור רגיש. אם יש לך בעיה עם אדום מדי או עור עוקץ נסה להירגע שעווה לא טראומה אמא. זה נעשה במיוחד כדי לשמש שלאחר שעווה כדי לעזור להרגיע את העור. קרם רגיל יכול לגרות את העור שלך יותר ממה שהוא כבר - במיוחד אם זה ריחני. אז לחכות עד האדמומיות נעלמת, אשר משתנה מאדם לאדם. ואל תשכח לשמור את כל קרמים על החלק החיצוני של הגוף שלך רק כאשר החלת באזור ביקיני.
 • פילינג. אזור הביקיני ידוע לשמצה לאחר שעווה. שמור את העור המת מ להרוס את שעווה ביקיני שלך על ידי סתימת נקבוביות וגורם שיער חודר. יומיים מלאים לאחר השירות שלך, קל פילינג עם קרצוף הגוף, loofah או ayate washcloth (השווה מחירים) אם העור שלך הוא לא אדום או מגורה. פילינג גם מסייע לעור להיראות בריא ומעודד שיער להצביע, גדל בכיוון הנכון.
 • יש מוצרים מוכנים. אם יש לך בעיה עם השיער הצומח, לשמור על מוצר לחימה הלחימה על היד, כמו להירגע שעווה קבל את הבליטה outta כאן, Shobha אינגרן הקלה קרם או GiGi לא Bump Rx Skin Care. אתה יכול להשתמש במוצרים אלה למניעה וטיפול של בליטות.

  הקפד לקרוא את הטיפים מה לעשות לפני שעווה ביקיני בין פגישות כדי לשמור על גירוי, אדמומיות ו ingrown שיער למינימום.

  No Replies to "מה לעשות אחרי שעווה ביקיני"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   − 2 = 6