מה זה ביקיני ביקיני קליפורני? מוסבר לעומת סגנונות אחרים

מה זה ביקיני ביקיני קליפורני? מוסבר לעומת סגנונות אחרים

שעווה קליפורני הוא סגנון ביקיני לנשים המריא את שיער הערווה בחזית משאיר צורה קטנה רוחב ואורך על גודל של תחתונים רזה אשר trimmed למטה. זה לעתים קרובות מסיר קצת שיער בין הרגליים לתוך מאחור.

קליפורניה לעומת סגנונות אחרים

זה מסיר יותר שיער מאשר תקן ניקוי או מה הייתם קוראים שעווה ביקיני רגיל שבו רק את השיער מחוץ קו תחתונים רגיל נעלם בדרך כלל.

זה גם סגנון זה משאיר אותך עם שיער פחות ממה שמכונה שעווה ביקיני מלא או עמוק, אשר מסיר שיער עמוק יותר לתוך קו הביקיני ולפעמים את הדף. עם זאת, קליפורני משאיר שיער יותר מאשר הברזילאי (שום דבר או גודל בגודל קטן מלפנים לחלוטין חלקה מאחור).

אל תחשוב שאתה קשור לסוג או לשם ספציפיים. זה שעווה שלך ואתה יכול להתאים אישית את זה לטעמך כמה שיער אתה רוצה בחזית, את הצורה שלה וכמה שיער אתה רוצה להיות מוסר או נשאר על שלך מאחור.

הולך על זה

זה יהיה סגנון טוב אם אתה מעדיף רצועות רק רוצה שיער ללא עור לראות כאשר לובש אותם. עם זאת, מומלץ להתחיל בקלות אם זה השעווה הראשונה שלך באזורי התחתון שלך - אולי עם שעווה רגיל או עמוק - ולאחר מכן לקבל שיער יותר לקחת את הביקור הבא שלך.

העלות

שמות נוצרים לעתים קרובות עבור סלון או תפריט של ספא, כך טכנאי יודע מה אתה רוצה, יכול לחסום את הזמן הנכון ואת המחיר בהתאם.

בדיוק כמה הסלון או ספא חיובי ישתנו מאוד. זה לא יהיה יקר כמו בסלון בשכונה כפי שהוא יהיה בספא high-end. במקומות מסוימים יהיה לחייב את אותה כמות אם תסיר את כל השיער מלפנים או להשאיר צורה קטנה - זה פשוט תלוי במתקן. עדיף לשאול כמה זה יעלה מלפנים לאחר שהסברת מה אתה רוצה ואז שוב אם תחליט דה- fuzz יותר ממה שתכננת במהלך השירות שלך.

אל תצפו לשלם את אותה כמות אם תסיר יותר שיער.

מנסה את זה בבית

זה יכול להיות די המשימה שעווה עצמך. אבל לערבב באזור עדין שיער סמיך, ואתה רק הגדילו את הקושי ואת בעיות אפשריות (כמו אדמומיות מוגזמת, חבורות, שיער שבור החמיץ). אם אתה אמיץ, הייתי מציע לנסות שיער שעווה מחוץ לקו תחתונים רגיל (לקבל הוראות הוראות). כל דבר יותר ואני מאוד ממליץ לתת מקצועי לעשות את העבודה.

משלם Pro

אתה לא רוצה רק מישהו - גם אם הם מורשים - לעשות את השירות שלך. אתה מחפש טק זה מיומן ומנוסה. כדי לחפש את הבדיקה טק ערמומי ביקורות באינטרנט, לשאול חברים ובני משפחה עבור הפניות או לנסות מתקן המתמחה שעווה.

פרו מנוסה יגרום לך להרגיש בנוח, להוריד את השיער די מהר ולא לטבול פעמיים מקל מקל. הם צריכים להיות מצוידים גם כדי להשתמש בשעווה הנכונה עבור השיער שלך ואת סוג העור אשר משאיר אותך עם כמות קטנה של כאב ועור עם פחות טראומה.

טיפול בעור חלק

אתה כנראה מזלג על כמות הגון יש עור ללא שיער עם מחיר הבסיס ואת העונג. תשמרי על זה ואתה תשמור על העור שלך רך ללא מכה.

קרא טיפים מעולים מה לעשות אחרי שעווה ביקיני.

No Replies to "מה זה ביקיני ביקיני קליפורני? מוסבר לעומת סגנונות אחרים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    22 − = 16