לגלות אם שעווה קשה עדיף מאשר שעווה רכה (וכיצד להשתמש בו נכון) | insightyv.com

לגלות אם שעווה קשה עדיף מאשר שעווה רכה (וכיצד להשתמש בו נכון)

לגלות אם שעווה קשה עדיף מאשר שעווה רכה (וכיצד להשתמש בו נכון)

שעווה קשה, הידוע גם בשם שעווה חשמלית, הוא סוג מסוים של שעווה המשמש להסרת שיער. זה מוחל והוסרו קצת אחרת מן השעווה רך נפוץ יותר (הידוע גם בשם סוג של שעווה ברצועת). עם זאת, בסופו של דבר יש את אותה מטרה: להסיר שיער מן זקיק.

כמה קשה שעווה להסרת שיער עובד

שעווה קשה היא קצת שונה משעווה רכה. קודם כל, אין רצועות המעורבות. זה לא דורש רצועת מוסלין או pellon כדי להסיר, אז זה חוסך כסף ובזבוז.

זה גם מיושם עבה יותר רך שעווה. אמנם זה משתנה בהתאם ליצרן, את כלל האגודל הוא על עובי של ניקל.

חום חשוב כשמדובר שעווה קשה. למעשה, זה צריך להיות מחומם למעלה חם או מיקרוגל, לפי הוראות היצרן. זה שונה מכמה גירסאות רכות, אשר ניתן למצוא על רצועות כבר מראש או גרף החוצה עם המוליך ולהחיל בטמפרטורת החדר. הכמות הנכונה של החום מאפשרת שעווה קשה להיות מחומם בטמפרטורה נמוכה יותר מאשר שעווה רכה.

בנוסף, שעווה חייב להגדיר הראשון, כפי שהוא צריך להקשיח לגמרי לפני הסרתו (אחרת זה יהיה סדק או לא תסיר שיער). שעווה קשה יש גם כוח צמצום מגניב, כפי שהוא shrinkwraps את השיער כפי שהוא מתקשה. עם שעווה רכה, השיער פשוט מקלות למוצר. למעשה, בגלל היכולת שלה להתכווץ גלישת, זה ידוע כדי להיות מסוגל להסיר שיער קצר יותר מאשר שעווה רכה יכול.

לבסוף, לאחר העור הוא טיהור, שמן אפילציה מראש מוחל על העור לפני התפשטות על שעווה. עם רכה, אבקה ממשיך.

איפה שעווה קשה משמש

שעווה קשה משמש בדרך כלל ביקיני ושעווה ברזילאית, כפי שהוא עובד היטב על שיער גס וקטעים קטנים יותר. מאז זה shrinkwraps את השיער, זה לעתים קרובות עדין עדין על עור הפנים והוא יכול להסיר את השיער קצר מורגש.

לכן, שעווה פנים הוא גם נפוץ. לבסוף, שעווה קשה על האף הוא שימוש טיפוסי. שעווה רכה ניתן להשתמש רק על החלק החיצוני, בעוד שעווה קשה לשים על המוליך במבנה כדור, מותר להתקרר קצת, ואז הניח באף עד חלק הכדור. אחרי כחמש דקות בערך, זה נמשך.

שעווה קשה היא לא הפתרון לכל, אם כי. בעוד זה יכול להיות בשימוש על הרבה עור, זה מהר להשתמש רצועות על אזורים גדולים כמו הרגליים או החזה, כפי שהוא עובד הכי טוב בקטעים קטנים יותר. רך הוא גם יותר קל לשימוש אם אתה חדש שעווה. לכן, זה טוב כדי לקבל את הטכניקה של שימוש ברצועות למטה לפני שעבר על שעווה חשופים. שעווה רכה היא העדיפה גם לעשות את זה בעצמך מלא הסרת שיער הערווה, כפי שהוא נהדר עבור ניקוי קו הביקיני שלך (השיער מחוץ קו תחתונים רגיל). דבר נוסף, כמו ברזילאי, לתת מקצוענים לעשות את העבודה עם שעווה קשה.

רכישת מוצרים וערכות

ערכות microwavable הם פופולריים בקלות מחומם במיקרוגל. עם זאת, זה הכי טוב עבור כל שעווה להישמר בטמפרטורה עקבית כי זה מתפשט בקלות ומסיר את השיער טוב יותר. אחרת, תצטרך לשמור על חימום מחדש כמו שאתה הולך יחד, ושמירה על הטמפרטורה הנכונה הופך מתסכל.

אם יש לך תקציב קטן יהיה רק ​​עושה שטחים קטנים, ערכת microwavable עשוי להיות הדרך ללכת. במקום להרים מותג מרקחת, אתה יכול לקבל אחד מקצועי, כמו Gigi ברזילאי ביקיני שעווה מיקרוגל פורמולה, כמו מוצרים מקצועיים נוטים להיות באיכות גבוהה יותר.

מחממי שעווה הם עוד אפשרות. אם אתה מתכנן לעשות שטחים גדולים לעתים קרובות, עדיף להשקיע בערכה הכוללת חם יותר. תוכל לשמור על שעווה עם חום מתמשך תוך כדי עבודה על הסרת שיער. אלה עם הגדרה חום מתכווננת, לעומת רק מתג לסירוגין, לשמור את זה אפילו טמפרטורה.

סאטן חלקות שעווה קשה שעווה שרי הוא עוד שוק גדול לקנות עשה בלי לעבוד מראש שמן אפילציה. עם זאת, מומלץ להשתמש בשמן בכל מקרה, במיוחד באזור הביקיני. אחרת, אתה יכול לנסות להשתמש שעווה אירופית מספרד בשם Starpil.

שעווה קשה חשפנות מגיע בלוקים קטנים, ואתה תצטרך לקנות פח ריק למקום שלך חם יותר.

No Replies to "לגלות אם שעווה קשה עדיף מאשר שעווה רכה (וכיצד להשתמש בו נכון)"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    62 − = 61