סגנונות שעווה ביקיני מפוענח

סגנונות שעווה ביקיני מפוענח

יש הרבה סגנונות שעווה ביקיני לבחירה. אם אתה רוצה קצת או הרבה שיער, אתה יכול לבחור את אחד הכי טוב בשבילך. זה יכול להיות מרתיע כדי לקבל זר לקרוע את השיער מן כמה מקומות רגישים ביותר על הגוף שלך, אבל מקבל את זה מרגיש חלקה חלקה ליד אף אחד. אם זו הפעם הראשונה שלך, לא פחד. הכאב המעורב הוא דיבר לעתים קרובות, ובעוד זה לא יהיה כל אור השמש קשתות, אתה עלול להיות מופתע כמה מעט אתה באמת טרח במהלך הפגישה שעווה שלך.

הנפוצים ביקיני סגנונות

כל סלון או ספא יש שמות משלהם או גרסאות של כמה, או מה השיער הוא יוסר עבור המחיר בתפריט שלהם. רק בגלל מתקן מציע שעווה ביקיני, זה לא אומר באופן אוטומטי שהם יעשו את כל סגנונות עבור נשים וגברים כאחד. עבור נשים, יש בערך חמש נפוץ בסיסי ביקיני סגנונות:

 • שעווה ביקיני רגיל: סגנון בסיסי זה מסיר את השיער מחוץ לקו התחתונים.
  מתי לבחור: אם זה שעווה ביקיני הראשון שלך, או שאתה רק מחפש ניקוי, שעווה ביקיני רגיל יעשה את הטריק.
 • שעווה ביקיני מלאה: שעווה מלאה ביקיני לוקח את הצדדים של קו ביקיני עמוק יותר מאשר שעווה ביקיני רגיל, והוא יכול לכלול גם שעווה קצת שיער על מנת להפוך יותר מוגדרים "המשולש" באזור תוך זמירה למטה שיער שנותר.
  מתי לבחור: אם אתה עדיין רוצה לשמור קצת שיער, אבל רוצה הגדרה יותר והשיער הסיר עמוק יותר לתוך קו הביקיני מאשר לנקות, זה שעווה נכון בשבילך.
 • שעווה ביקיני צרפתי: שעווה זו לוקחת את כל השיער בחזית (למעט רצועה קטנה). זה לא לוקח את השיער מן הגב כמו הברזילאי, עם זאת.
  מתי לבחור: בחר שעווה זו אם אתה רוצה את האזור די חלקה עם רוב השיער הוסר, אבל לא רוצה לקחת כל השיער הרחק מאחור שלך.
 • שעווה ביקיני ברזילאי: שעווה ביקיני ברזילאי לוקח את כל השיער את קו הביקיני, מלפנים לאחור. לפעמים נחיתה קטנה, משולש, מרובע או מלבן נשאר בחזית.
  מתי לבחור: זוהי האפשרות המושלמת אם אתה לובש רצועה, או רוצה להיות לגמרי או כמעט שיער בחלק הקדמי ובחזרה.
 • הוליווד: בעוד ברזילאי יכול להשאיר אותך עם קצת שיער שמאל, הוליווד מסיר את כל זה.
  מתי לבחור: קבל את הוליווד אם אתה בטוח שאתה לא רוצה שום שיער בחזית, בין לבין, או מאחור. זה לא מומלץ עבור שעווה ביקיני הראשון שלך, כמו זה משהו שאתה צריך להירגע.

לאחר מושב שעווה הגדול

אתה שולט על השירות שלך. בדוק שוב עם הטכנאי שלך כדי לוודא ששניכם על אותו דף על איך אתה רוצה שעווה ביקיני שלך להסתכל. תגיד להם את ההעדפות שלך איפה וכמה שיער אתה רוצה להסיר או השאיר. בדרך זו, הם יכולים להתאים את הסגנון כדי להפוך אותו משלך.

אם אתה מודאג לגבי כאב, זכור כי הציפייה היא מה כואב ביותר. ברגע שאתה מוצא טכנאי שאתה מקבל יחד, אתה יכול לבלות את רוב הזמן לשוחח כדי לקבל את דעתך ממנו. בפעם הראשונה שאתה מקבל שעווה ביקיני הוא בדרך כלל הכי כואב, במיוחד אם אתה רגיל להתגלח שם.

כמה זמן השיער שלך צריך להיות

לאחר הפסקת גילוח וללכת שעווה ביקיני רגיל (4 עד 6 שבועות מומלץ בדרך כלל), תגלה כי הכאב נעשה קל יותר וקל יותר בכל פעם.

זה מאפשר לשיער שלך להיות בערך רבע אינץ 'ארוך, כמו גרגר של אורז. ככל שהשיער שלך ארוך יותר, כך השעווה תהיה כואבת יותר. מצד שני, אם השיער שלך קצר מדי, השעווה לא תהיה מסוגלת לתפוס אותו, כך שזה לא יירד ימין או שערות צומח עלול להתפתח. אלה שאינם בטוחים לגבי אורך השיער שלהם צריך לחכות עוד קצת. התרחיש הגרוע ביותר הוא כי הספא שלך trims את השיער לפני הפגישה שלך.

בנוסף, אולפני רבים יהיה בסדר עם לך את התקופה שלך כל עוד יש לך טמפון טרי פנימה עם זאת, אתה רוצה להתקשר מראש כדי לוודא. להיות על התקופה שלך במהלך שעווה יכול להיות יותר לא נוח, מסיבות ברורות, אבל זה בדרך כלל אומר שאתה תהיה רגיש יותר את השעווה גם כן.

אם זו הפעם הראשונה שלך, מומלץ מאוד להימנע מקבלת שעווה במהלך התקופה שלך. אם אתה עושה, עם זאת, פופ Advil לפני שאתה הולך כדי להפחית את הכאב.

No Replies to "סגנונות שעווה ביקיני מפוענח"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  62 − = 55