הסוד למציאת סלון מחורבן | insightyv.com

הסוד למציאת סלון מחורבן

הסוד למציאת סלון מחורבן

זה יכול להיות קצת יותר קשה למצוא סלון שעושה השחלה אם אתה לא גר במטרופולין גדול. אבל, עדיין יכול להיות מומחים על ידי לך, עובד מהבית שלהם, להשכיר את שטח בסלון או עובד בספא. אז אל תוותרי עדיין!

היסודות של השחלה

לאלו מכם שאינם יודעים מה זה השחלה, תן לנו להסביר. זוהי טכניקה להסרת שיער עתיקה המשתמשת בחוט כדי להעלות שיער מהשורש.

חוט, זה עשוי לעתים קרובות של כותנה, הוא משך לאורך השיער בתנועה מתפתל כי מלכודות שיער במה ניתן לתאר כמו מיני לאסו.

הוא משמש בעיקר על הפנים כדי להיפטר שיער על הצדדים של הפנים, הלחיים, הסנטר. השחלה הוא מועדף ענק עבור הגבות כי זה מהיר במיוחד, לא להשתמש בכל כימיקלים יש כת הבאה עבור אלה שאומרים כי שיטה אחרת מלבד השחלה יכול לקבל הגבות שלהם בצורת לשלמות.

עכשיו בואו נחזור למציאת שיטה זו בקרבת מקום. הנה כמה טיפים שיעזרו לך:

יצירתיות בחיפוש שלך

עבור לאינטרנט. לעשות חיפוש על ידי הולך על גוגל ולשים [השחלה העיר שלך, המדינה שלך ]. חיתית הוא שם נוסף להשחלה. גם לנסות לחפש [khite העיר שלך, המדינה שלך ]. הקפד להשתמש בסוגריים שבחיפוש שלך. סוגריים לסייע לצמצם את התוצאות של מציאת השחלה באזור שלך, ולא רק מידע כללי על טכניקה זו הסרת שיער.

אם אינך יכול למצוא משהו בקרבת מקום, נסה לחפש [bar b bar העיר שלך, המדינה שלך]. מוטות גבה במיוחד להתמקד גבות בעיצוב עשוי להציע את זה הסרת שיער עתיק עם מחרוזת יחד עם שעווה או סוכר.

בדוק את הקניון שלך. קניונים רבים יש קיוסקים או חנויות קטנות שבו הם מציעים רק השחלה.

בדוק את האתר של הקניון או פשוט להתקשר ולשאול.

נסה את השווקים האתניים. חפשו את המכולת המקומית או המזרחית שלך. יש הרבה נשים המספקות השחלה מחוץ לבית שלהם שעשויים לפרסם בחנויות. ללכת לשם באופן אישי, או להתקשר אליהם ולשאול אם הם יודעים על מישהו שהם יכולים להמליץ.

עבור אל ספריית השחלה. רשימה של סלונים השחלה זמין גם דרך ספא אינדקס המספק מיקומים ברחבי העולם. פשוט לחץ על המדינה שלך, על האזור או המדינה.

נסה את קרייגסליסט. עבור אל המדינה שלך ואת העיר הקרובה ובחר את הקישור ‘יופי’ תחת הכותרת שירותים. סלונים, מוטות גבות או אנשים שעושים השחלה לעתים קרובות יפרסם שם. כדי לצמצם את החיפוש, פשוט הקלד ‘השחלה’ בסרגל החיפוש.

לא ניתן למצוא כל דבר?

אם אתה מתקשה למצוא משהו קרוב, אתה יכול לנסות לעשות את זה בבית. ובעוד חיפוש סרטונים ב- YouTube ותרגול היא אופציה, יש עוד. הליכי משנה הליכי קלות הוא כלי זול המאפשר לך חוט על הבית על עצמך מבלי צורך ללמוד את הטכניקה. עדיף להשתמש להסרת שיער מהפרצוף שלך במקום לנסות לעצב את הגלים שלך עם זה.

No Replies to "הסוד למציאת סלון מחורבן"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    12 + = 15