הדרך הנכונה לגלח את השיער שלך שם למטה – insightyv.com

הדרך הנכונה לגלח את השיער שלך שם למטה

נשים גילוח אזור הערווה שלהם שונה מאשר להשתמש בתער על הרגליים או בתי השחי. אתה צריך קצת יותר סבלנות וטיפול בגלל אזור זה רגיש סוג השיער עבה יותר. אתה יכול להיות מסוגל לברוח עם ‘להזדרז ולקבל את זה נעשה’ עם תחומים אחרים, אבל לא את זה. כאן אנו נראה לך איך להגיע קרוב, בטוח להתגלח, תוך הימנעות בעיות נפוצות כמו nicks, גירוי, אדמומיות, גירוד ו ingrown שערות.

 1. בחר את גילוח קרם בתבונה. עבור אזור זה גוף רגיש להיות בטוח לקבל ולהשתמש קרם גילוח טוב או ג’ל, באמצעות סבון הוא בהחלט החוצה. אומנות גילוח, קרם גילוח לא מסונכרן (השווה מחירים על אמזון) הוא פנומנלי עבור מקבל גילוח חלק, לחות העור ומניעת שיער צומח.
 2. לא לקמץ על התער שלך. להתרחק ישר, disposables זול או שאתה תהיה מבקש חתכים ו nicks. במקום להשתמש בסכין גילוח עם ראש סיבוב להבים מרובים לתת לך גילוח חלק, קרוב. הבחירה שלנו היא שיק Quattro לנשים. אם יש לך עור רגיש מאוד, ייתכן שיהיה עליך להשתמש בתער איכותי עם להב אחד.
 3. תן תספורת. לגזום את השיער למטה הראשון קצר ככל האפשר על ידי הנחת מסרק שטוח על העור ואת לקצץ מעל מסרק עם מספריים, או עם קליפר באמצעות השומר הקצר ביותר. פחות שיער אתה מתחיל עם אומר שאתה אוכל פחות חיים של הגילוח שלך להשתמש בכלי חדה בעת עבודה את התער קרוב העור שלך.
 1. קח מקלחת חמה או אמבטיה. כמה דקות של חום יהיה לרכך את העור ולהירגע זקיק השיער. כמות הזמן המתאים ביותר עבורך עשויה להשתנות. עבור כמה נשים, זה חמש דקות ואחרות זה 10 דקות או קצת יותר.
 2. פילינג. היפטרו מתים של תאי העור וקבלו גילוח קרוב יותר באמצעות exfoliator עדין או לשטוף את הגוף האהוב עליך עם מטלית Ayate (להשוות מחירים).
 1. דאב על כמה גילוח מראש. עבודה כמו מחסום על העור שלך, את הגילוח יהיה להחליק קל יותר במקום גרירה לחות העור. זה גם עוזר למנוע צריבת גילוח, גירוי כללי, שערות צומח.
 2. החל קרם גילוח או ג’ל. ודא העור הוא לח אבל לא רטוב מדי. אם יש לך מברשת גילוח, לעבוד את המוצר עם המברשת במעגלים כדי לעזור להרים שיער אז אתה מקבל גילוח קרוב יותר.
 3. לְגַלֵחַ. באמצעות להב טרי, הראשון, ללכת באותו כיוון של צמיחת שיער ולאחר מכן בכיוון ההפוך. אל תלך על אותו אזור יותר מדי פעמים.
 4. לִשְׁטוֹף. בין שבץ, הקפד לשטוף את הלהב. תער סתום לא יעבוד טוב.
 5. לְטַהֵר. יש לשטוף את העור ביסודיות וליטוף קלות במגבת רכה.
 6. לחות. החל קרם אור, עדיף unscented או אפטרשייב קרם.
 7. להילחם אדמומיות. יש סיכוי לקבל שערות צומחות. סרום שיער ללא רבב יכול לעזור עם בליטות, אדמומיות, שערות צומח.

טיפים

 1. שמור את כל המוצרים מחוץ לגוף שלך בלבד. ולמנוע גילוח במהלך התקופה שלך, כמו העור הוא רגיש יותר.
 2. אם אתה לוקח את רוב השיער שלך, מגן נרתיקי, VA ja jor ייתן לך הגנה, כך שאתה לא לחתוך את הפות הפנימי שלך. שימוש במראה קטנה גם יעזור לך לראות טוב יותר.
 1. גילוח בזמן להתקלח, ולא אמבטיה יכול להקל על הדברים, כי אתה יכול לתמוך ברגליים בצד של הדוכן.
 2. אם אתה נועז, אתה יכול ליצור עיצובים שיער הערווה בבית.
 3. גילוח רק לוקח שיער אפילו עם העור, שעווה ישמור שיער משם שבועות בכל פעם. ייתכן שתרצה לשקול שעווה ברזילאית.

מה אתה צריך

 • מסרק ומספריים או קוצץ
 • סכין גילוח חדשה עם להבים מרובים
 • קרם גילוח או ג’ל
 • שמן טרום גילוח
 • מברשת גילוח (אופציונלי)
 • קורטיזון קרם אם אזור הערווה מתחיל להיות מגרד
 • קרם לחות בהיר

No Replies to "הדרך הנכונה לגלח את השיער שלך שם למטה"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.