כיצד להפוך ארוך או בושם גבות מושלם | insightyv.com

כיצד להפוך ארוך או בושם גבות מושלם

כיצד להפוך ארוך או בושם גבות מושלם

אם הגבות שלך יצאו מכלל שליטה, אתה יכול לאלף אותם עם כמה עצות סגנון פשוט. יש אנשים עם גבות עבות נוטים לרצות להיפטר עובי שלהם, אבל לרוב, אלה עם גלים מלאים יש להם סיבה. לדוגמה, אנשים שיש להם באופן טבעי מלא גלישה לעתים קרובות לעבוד איזון עם תכונות פנים אחרות כמו עיניים גדולות, שפתיים, או לסת חזקה.

הדבר הנפלא על גבות מלא הוא שיש לך כל כך הרבה לעבוד עם והוא יכול בקלות לקבל אותם לתוך הצורה המועדפת שלך או סגנון עם קצת זמירה הסרת שיער אפשרי.

קחו את עצמכם בר מזל, כמו נשים רבות שיש להם גבות דלילה או דלילה לבלות כל בוקר מילוי באזורים של הגבות שלהם, או העמקת אותם עם עיפרון או אבקה. למעשה, מדי שנה נשים מוציאות אלפי דולרים קונים גירוי גבהים עבור גלים מלאים יותר וכמה ללכת רחוק ככל מקבל השתלות שיער גבות. למזלנו, זהו אתגר קל מאוד לתקן. 

כיצד לקבל עזרה עבור הגבות בושי שלך

הדבר הראשון שאתה רוצה להחליט הוא איך אתה רוצה את הגבות להסתכל. קביעת צורת הגבות חשובה כך שהיא תואמת את צורת הפנים שלך. לדוגמה, פרצופים מרובעים לעתים קרובות נראה נהדר עם גבות עבות כי יש קשתות גבוהות, בעוד גבות שטוח עם קשת נמוכה נראית נהדר על צורות פנים ארוכות יותר.

אתה רוצה להתחיל בזהירות ולא ללכת tweezer מאושר. אם אתה גבר, אתה לא רוצה לקחת הרבה שיער מתוך בין לבין או על ידי יצירת קשת גבוהה. אחרת, אתה יכול להסתכן מחפש נשי.

“פחות זה יותר” הוא ביטוי המפתח לזכור כשמדובר tweezing הגבות הגבריות. אתה רוצה את הגבות שלך נראה מטופח, אבל לא להיות מוקד רע.

אישה יכולה בדרך כלל לברוח עם הסרת שיער יותר מאשר גבר. עם זאת, היא צריכה להיות זהיר כשזה מגיע למקום שבו הגלים מתחילים וסיום, שם היא שמה את הקשת, וכמה גבוה הקשת היא.

אחרת, גבותיה יכולות להיות רזות מדי על פניה, ולא להפוך את המסגרת בגודל הנכון לעיניה. טעויות אלה יכולות לגרום לאישה להיראות מיושנת או זקנה. הקשת יכולה גם ללבוש צורה לא נכונה; במקום לזרום, זה יכול להיראות זוויתי מאוד וקשה.

חיתוך גבות שיער

לרוב, זה אורך שגורם למראה לא רצוי, לא את כמות השיער בפועל. הדבר הבא לעשות, לפני הסרת כל השיער, היא לקצץ אותם. זה מאוד קל לעשות בבית יכול להיות סיים בתוך דקות עם מספריים רק מסרק. עבור נשים, אתה אמור לסרוק את הגבה כלפי מעלה ו trim ¼ אינץ ‘כי הולך מעל המצח. גברים יכולים להבריש את הגבות כלפי מעלה בעזרת מסרק או מברשת שיניים, ולאחר מכן להשתמש מספריים (עם להב ישר קצר) להמריא מילימטר ישר על פני.

זמירה מסייעת להסיר עודף בתפזורת, שומר גלים במקום, גורם להם להיראות בהיר יותר, ובסופו של דבר מאפשר להם להופיע פחות עבות. אם אישה רוצה גבה מוגדר מאוד, זמירה את אורך עודף מסייע להשיג את המראה. לאחר הסרת כמות גדולה, תוכל לראות מה השיער, אם בכלל, צריך ללכת. הסרת הכמות הנכונה של השיער ייתן לאישה את הצורה הנכונה, ואדם את הזכות groomed נראה.

כוונון עדין

לפעמים, זמירה היא כל מה שצריך בשביל גברים ונשים שרוצים להיראות טבעי מאוד.

נשים שרוצות משהו יותר מעוצב יצטרכו לעשות קצת יותר עבודה, במיוחד עבור גבות עבותות שצריך לקבל קשת במקום.

הצעד הראשון הוא למצוא את ההתחלה ואת הסוף של הגבות שלך, כך שאתה יכול לעצב אותם לתוך קשת. לאחר מכן, יהיה לך מושג טוב יותר היכן למקם את הקשת. אתה יכול לגלות איפה הגבה שלך מתחיל על ידי ציור קו בלתי נראה מן הצדדים החיצוניים של הכדור של האף שלך לגבות עם פינצטה. לחלופין, ניתן להשתמש בסרגל לפינה הפנימית של העין כדי לקבוע זאת.

גברים יכולים גם להשתמש מדריך הטיפוח אשר יסייעו לגברים ללמוד כיצד לכוון את הגלים שלהם, צעד אחר צעד, ועדיין יש את המראה הגברי. בין אם אתה גבר או אישה, חשוב להתחיל לאט ולהסיר עוד שיער כמו שאתה הולך יחד.

חקור את האפשרויות שלך

שקול לשמור על הגבות העבותות שלך.

מגמות לבוא וללכת עם העונה, אבל גבות עבותות עשו קאמבק כמו של 2008 עם שחקניות כמו קארה דליבינגן בגאווה מראה את המראה העז והטבעי. עיצובם יכול להיות מייגע, במיוחד אם אתה צריך לעשות את זה בעצמך. אם אתה הולך ללכת בדרך זו, חשוב להירגע ולהגדיר את מצב הרוח, כך שאתה יכול לעשות את הגבות מבלי להדגיש.

אם יש לך באמת גבות עבותות, ואתה לא יכול להתמודד עם התחזוקה, ייתכן שתרצה לשקול לקבל עזרה מקצועית. מומחה גבות יכול לעשות שעווה, חוט, ו / או לקטוף את הגבות שלך בשבילך, חוסך לך זמן, אנרגיה, וצעקות אפשרי.

No Replies to "כיצד להפוך ארוך או בושם גבות מושלם"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    68 + = 71