הסרת שיער אפשרויות עבור אזור ביקיני שלך | insightyv.com

הסרת שיער אפשרויות עבור אזור ביקיני שלך

הסרת שיער אפשרויות עבור אזור ביקיני שלך

קרם להסרת שיער בערווה עשוי להישמע כמו רעיון נהדר כי זה משהו שאתה יכול לעשות בעצמך וזה לא דורש גילוח. אבל יש כמה דברים כדי לדעת איך זה עובד מוצר כדי להסיר את השיער ואת אופי עדין של חלק העור באזור ביקיני שלך.

איך זה עובד

הסרת שיער creams, הידוע גם בשם depilatories עבודה על ידי לשבור את השיער עם כימיקלים חזקים, כך שהוא יכול להיות מחוסל.

אם יש לך אי פעם השתמשו בגרסה שמנת או תרסיס, אתה כנראה מעולם לא שכחתי את הריח. חברות מסוימות מנסה להסוות את זה עם ניחוח, וחלקם גרועים יותר מאחרים, אבל אין מסתיר את זה.

למה אתה לא צריך ללכת על ביקיני חשוף לחלוטין

בגלל ההרכב הכימי, לא ראיתי יצרן שאומר שאתה יכול להשתמש במוצר שלהם על איברי המין. אזור זה הוא מאוד עדין ויש סיכוי גדול שאתה יכול לקבל כוויות כימיות, או מאוחר יותר יש קילוף עור מרופט.

אנשים רבים עם עור רגיל לדווח על תגובות רעות אלה depilatories גם כאשר נעשה שימוש מכוונת - לא עוזב אותו או יותר מדי זמן הסרת שיער רק כאשר מותר. רוב ההנחיות של חברות יגידו שאתה יכול להסיר שיער על קו הביקיני אף. זה בעצם אומר כי השיער מחוץ התחתונים שלך הוא משחק הוגן.

עם זה להיות מוצר שאתה יכול להשתמש בבית, אני לא הולך להגיד אנשים בצע את ההוראות לחלוטין ורק להשתמש בו בהתאם להוראות.

יש כאלה שינסו להסיר את כל, או כמעט את כל שער הערווה שלהם. אבל אתה באמת יכול לפגוע בעצמך.

טיפים ואמצעי זהירות

 • לגזום את השיער הראשון. תוכל לחסוך כסף, כי אתה לא צריך הרבה מוצרים. כמו כן, כאשר אתה עושה בדיקת תיקון כדי לראות אם השיער יורד, זה יהיה קל יותר לקבוע אם השיער כולו עד העור מוסר, ולא חלק ממנו פשוט להיות מנותקים.

 • השתמש תחתונים ישנים. כדי לקבל אפילו ישר שורות, פשוט לשים את המוצר עד קו התחתונים.

 • הזהר. תתרחק אם יש לך לשרוף תער, פצעונים או באמצעות מוצרים exfoliating חזק (כמו לוחמי שיער חודר) על קו הביקיני שלך. כמובן, בצע את כל ההוראות ואת אמצעי הזהירות המסופקים על ידי היצרן.

מוצרים עם דירוג טוב

 • סאלי הנסן Pure Scent-sation הסרת שיער Crème for Body
 • ברי מוכן

אפשרויות אחרות להסרת שיער

Depilatories רק להסיר שיער אפילו עם העור, אולי קצת מתחת, כך יש תוצאות קצרות למדי. זה לא מסיר את השיער מן השורש, כך שאתה עשוי עדיין לראות צל אם יש לך שיער כהה מאוד או גס. הנה כמה שיטות חלופיות לנסות:

 • גילוח: אנחנו יודעים שזה לא משאיר לך גם ארוך שיער. אבל כאשר נעשה בצורה נכונה, זה בטוח והוא יכול להסיר את כל שיער הביקיני שלך (אם תרצה) בבית בקלות ובזול (לקבל עצות לגוף קרוב ללא גבשושית).

 • שעווה: בזמן שאתה יכול לעשות שעווה ביקיני רגיל בבית (לקבל כיוונים), זה הכי טוב אם אתה נותן המקצוענים לעשות את העבודה (ראה סגנונות שעווה ביקיני). הכסף שווה את המחיר כי הם מהירים, כל השיער ניתן להסיר וזה יכול להימשך שבועות כי זה השיער כולו הוא מרומם מן הזקיק.

 • סוכר: עבור אלה מכם שיש להם עור רגיש, לחשוב שעווה היא דרך מכאיבה מדי או לא אוהב השיער שלך לגדול יותר מדי - זה יכול להיות בשבילך. עבודה עם הדבק sugaring דורש מיומנות, ובעוד אפשרי לעשות d.i.y. ניקוי גרסה את קו הביקיני, אני ממליץ לך לקבוע פגישה (למידע נוסף).

 • לייזר ו- IPL: אלו הן בחירה טובה אם יש לך עור בהיר עד עור בינוני שיער כהה, והם יורים על הפחתת שיער קבוע. אתה לא צריך ללכת ספא ​​או מרפאה עם מכשירים כמו Tria לייזר ו Silk'n SensEpil - שניהם יכולים לשמש על קו ביקיני.

 • הַפרָדָה חַשְׁמָלִית: השיטה להסרת שיער עם הרשומה הטובה ביותר, זה עבור כל צבע העור ואת צבע השיער. אבל זה דורש טיפולים רבים והוא יכול להוסיף עד נתח טוב של שינוי (למידע נוסף).

No Replies to "הסרת שיער אפשרויות עבור אזור ביקיני שלך"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  15 + = 19