חבר ‘ה, הנה מה שאתה צריך לדעת על שעווה לאחור – insightyv.com

חבר ‘ה, הנה מה שאתה צריך לדעת על שעווה לאחור

חזרה שעווה לגברים היא נפוצה מאוד. לא רק יותר בחורים מקבלים שירותי הסרת שיער באופן כללי, אבל הגב הוא גבוה ברשימה או באזורים מטופלים בדרך כלל.

גברים לעיתים קרובות להסיר שיער הגב שלהם לרצות את עצמם, ולפעמים זה בגלל לחץ של אחרים. בכל מקרה, גברים מכל מיני סוגים שונים של רקעים ושבילי חיים בוחרים להיפטר משיער הגוף שלהם.

שעווה לעומת גילוח

אנשים רבים מעדיפים שעווה על גילוח מכמה סיבות.

שעווה מסיר שיער מן השורש, כך שזה יכול להימשך עד שישה שבועות או יותר, תלוי כמה פעמים אתה שעווה. כמובן, גנטיקה, גיל, וגורמים אחרים יהיה תלוי כמה זמן זה נמשך באופן אישי בשבילך. 

השפעות הגילוח, לעומת זאת, אינן נמשכות כמעט זמן רב, והתהליך עצמו יכול להיות מאתגר למדי, כי הגב שלך הוא מקום קשה מאוד להתגלח ללא עזרה. אם אתה מוגדר על גילוח אבל אין לי סיוע, שקול לנסות אחד של גילוח חזרה DIY על השוק. 

עֲלוּת

ייתכן שאתה חושב לחזור עלויות שעווה יותר מדי לעשות באופן קבוע, ועל כמה תקציבים, זה עשוי להיות נכון. השירות נוטה לנוע בין $ 35 ל $ 100 בתוספת מענק (ומס במדינות מסוימות). המחיר משתנה מאוד תלוי כמה שיער צריך להיות מוסר, איפה אתה גר, ואת סוג המתקן שתבחר. לדוגמה, שעווה כמות קטנה של שיער רק צומח על הגב העליון שלך הולך לעלות פחות מכל בחזרה.

אתרי ספא נוטים להיות יקרים יותר מסלוני השכונה.

השעווה הראשונה שלך כנראה יעלה קצת יותר כי יהיה הכנה יותר ואת המוצר הדרוש. לדוגמה, מקצועי יצטרך לקצץ את השיער לאורך המתאים לפני השירות וייתכן להשתמש הרבה מוצרים, מן השעווה לרצועות.

לאחר כמה פעמים הראשון שלך, המחיר עשוי לרדת כי אתה תהיה תחזוקה ביותר, אשר דורש פחות שעווה ורצועות משמשים.

למה אתה צריך לראות מקצועי

אתה יכול לחסוך כסף על ידי חבר שעווה הגב שלך, אבל יש סיבות טובות לחפש מקצועי.

ראשית, אסתטיקה מנוסה יודע איך להסיר את השיער עם כמות קטנה של טראומה לעור שלך. יש כנראה יהיה פחות אדמומיות ו ingrown שיער עם שירות מקצועי. כמו כן, על ידי הסרת שיער מן השורש ולא רק לשבור אותו, התוצאות צפויות להימשך זמן רב יותר. אתה יכול אפילו לקבל קצת עיסוי עם תחליב לאחר שעווה מרגיעה. 

למה לצפות

המציאות היא שאתה עלול להרגיש קצת כאב, אבל כמה זה כואב יהיה תלוי סף הכאב האישי שלך. זכור, זה הופך להיות קל יותר כמו שאתה ממשיך להשתמש שעווה כמו שלך ללכת לשיטה להסרת שיער.

טיפים ואמצעי זהירות

עם כל שירות שעווה, הקפד לספר את האסתטיקה שלך אם אתה לוקח תרופה אקנה דרך הפה, באמצעות טיפולים אקטואליים על הגב (כמו Retin-A), או לשפשף את הגב עם מוצרים exfoliating חזק המכילים חומצה סליצילית, קליפת ערבה לבן , או חומצה גליקולית.

עדיף להימנע ישירה שמש שיזוף דוכני כמה ימים לפני ואחרי השירות שלך.

שמור על לוחם על היד במקרה השיער מתחיל מתחיל לנבוט. לאחר מכן להראות את השרירים האלה חשופים ולעשות את המינוי מעקב כדי להישאר ללא שיער!

No Replies to "חבר 'ה, הנה מה שאתה צריך לדעת על שעווה לאחור"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.