מה ההבדל בין שעווה הוליווד ברזילאית?

מה ההבדל בין שעווה הוליווד ברזילאית?

אנשים לעתים קרובות להשתמש בשמות של סגנונות אלה לסירוגין. שניהם כרוכים בהסרת רוב השיער "שם למטה", אבל יש הבדלים אלה שתי שעווה. שעווה ברזילאית לעיתים קרובות להשאיר רצועה קטנה, משולש, מרובע, מלבן, או בצורת אליפסה חתיכת שיער בחזית, תוך לקיחת כל השיער בין לבין הישבן שלך.

מצד שני, שעווה הוליוודי מסיר את כל השיער מהחזית, באמצע, וכל הדרך עד הישבן.

משמעות הדבר היא להיפטר מכל שיער גניטלי כך אזור יהיה חשוף לחלוטין.

ההבדל היחיד בין ברזילאי להוליווד הוא הצורה שנשארת לעתים קרובות בחזית עם הברזילאי. אם אין צורה שיער הרצוי, אז זה בעצם הופך הוליווד, ולכן סלונים רבים קוראים לזה ברזיל מלא. זה, בתורו, מוביל לבלבול על למה שני סגנונות מכונים לעתים קרובות אותו שעווה ביקיני.

סגנונות ביקיני על תפריטי סלון וספא

כאשר סלון או ספא יוצרת את התפריט שלה, אתה עשוי לראות את אלה שונים ביקיני בסגנון שעווה בסגנון המפורטות משתי סיבות. קודם כל, הם רוצים שתדע בדרך כלל כמה אתה הולך לשלם בעת ביצוע הבדיקה. 

פשוט לנקות קצת שיער מחוץ תחתונים הולך לקחת פחות זמן ומוצר מאשר הסרת יותר או אפילו את כל השיער גניטלי. לכן, נקודות מחיר להשתנות עבור סגנונות שונים.סלון לא רוצה להיות מופתע או מגורה בעת תשלום החשבון שלך.

 

הסלון גם רוצה לתזמן את השירות כראוי לחסום את כמות הזמן הנכונה עבור השירות שלך. שעווה ביקיני הוליווד כרוך יותר זמן, מאשר לומר, רק שעווה קו הביקיני. ובמקום שאתה צריך להסביר בדיוק איפה אתה רוצה להסיר שיער עזבו כאשר אתה מבצע את הפגישה, זה עושה את זה הרבה יותר קל ומביך פשוט לבקש סגנון מסוים.

הסלון רוצה לשים אותך עם האדם הנכון לתפקיד. זכור כי כל הטכנאים לא יכול להיות מוכן לעשות כל סוג של שעווה ביקיני. כמה מן הטכנאים עשויים לעשות ברזילאים או שעווה מיוחדים, ואחרים עשויים לא להיות מאומנים עבור אלה או לא נוח לעשות אותם. כמו כן, כמה מקצוענים יעשו כל סוגי שעווה ביקיני על נשים, אבל לא על גברים. זה יהיה מתסכל לך ואת טק אם היא לא מוכנה או מאומן כראוי לעשות שעווה מיוחדים בפגישה שלך.

אמנם יש הרבה שמות או סגנונות עבור שעווה ביקיני, רוב האנשים להתאים את השעווה שלהם מבוסס על כמה שיער הם רוצים להיות מוסר והיכן הם רוצים את השיער כדי להישאר. אתה לא צריך להיות נעול לתוך כל סוג של שעווה ביקיני; פשוט ללכת עם העדפה אישית שלך. רק להיות מודעים לכך את המחיר לעתים קרובות עולה עם שיער יותר זה הוסר או אם זה כרוך זמן נוסף, כמו מקבל צורה מושלמת ואפילו עם ברזיל.

שעווה ברזילאית ו הוליווד: אל תנסה את זה קודם

זה בטוח לעבוד את הדרך שלך מן שעווה ביקיני רגיל לברזילאי ולאחר מכן כדי להסיר את כל עם הוליווד. שעווה אזור הביקיני שלך קירח מ get-go עשוי להיות יותר ממה שאתה bargained. הסרת שיער מן השורש מקבל יותר קל לאורך זמן.

 

No Replies to "מה ההבדל בין שעווה הוליווד ברזילאית?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    9 + 1 =