איך לגרש צ ‘ינג צ’ יני השיער על נשים

איך לגרש צ 'ינג צ' יני השיער על נשים

כאשר נשים חוששות שיער הפנים, זה בדרך כלל מופיע על הסנטר. אבל הבעיה לא נגמרת שם. נשים לעתים קרובות המאבק עם לפחות חלק שיער הסנטר להיות עבה באמת. תלוי איך זה להיות מוסר, השיער הזה יכול לגדול בחזרה לתוך העור, יצירת שערות צומח. Tweezing, שעווה, גילוח יכול לגרום נזק לזקיק השיער וכתוצאה מכך שערות הצומח. שערות צומח יכול לגרום כאב ואדמומיות.

הדרך הטובה ביותר להתמודד עם גירויים אלה העור היא למנוע מהם להתרחש מלכתחילה.

כיצד להסיר שיער צ 'ין

השתמש זוג באיכות טובה של פינצטה כי לא להחליק או לשבור את השיער ללא צורך בעת הסרת שיער הסנטר. אם לשבור את השיער זה גורם לקצה להיות חדה ומגדילה את הסיכוי להגיע ingrown כי זה יכול לחדור את העור בקלות רבה יותר. פינצטה לא צריך להיות יקר לעשות את העבודה שלהם. מלקחיים עם הקצוות משופעים לעבוד הכי טוב כי זה יותר קל להם להתאים את הקימורים בעור, והם נראים מסוגלים להרים שיער קצר יותר טוב מהסוג ישר. Tweezerman Slant פינצטה (להשוות מחירים על אמזון) הם בחירה גדולה ובמחיר סביר.

רצועות epilating לעתים קרובות לשבור את השיער כי הם באופן ידני לקחת את השיער החוצה במהירות. אם אתה משתמש רצועות epilating ואתה מקבל שערות הצומח, נסה שיטה אחרת על הסנטר או באזורים אחרים הפנים.

למרות שרוב מומחי טיפוח העור ממליצים לנשים לא לקחת סכין גילוח על הפנים שלהם, כמה עם בעיות חמורות בפנים הפנים לעשות. אם אתה אחד מהם, בצע את השלבים הבאים: השתמש תער באיכות טובה, שמן גילוח מראש, קרם לחות גילוח או ג 'ל, ואפטרשייב. זה יעזור לך להתקרב לגילוח כך זה נמשך יותר.

יהיה לך גם סיכוי קטן יותר של nicks, חתכים, ו ingrown שיער. תתרחק אלה סכיני גילוח קטנים משווקים לנשים שנעשה יבש. הם לא מספקים גילוח קרוב, והם נוטים יותר למשוך את העור שלך, גרימת גירוי ופריחה.

שמור על העור שלך שמח

עור יבש הופך קרקע מאושרת לשיער חודר, אך בעיה זו אינה מתרחשת בעור רך ולח. הסיבה לכך היא כי קל יותר עבור השיער לחדור עור יבש, ואילו עור רך הוא גמיש. השתמש קרם לחות הפנים שלך על כל אזור הסנטר שלך, לא רק את החזית. החלק התחתון או התחתון של הסנטר הוא שם השיער יכול להיות עבה יותר נוטה השיער גדל בחזרה לתוך העור.

היפטרות של תאי עור מתים באופן קבוע מוכחת כדי למנוע שיער חודר על ידי הסרת תאי העור שיכולים לחסום את זקיק השיער, גורם לשיער לגדול בכיוון הלא נכון. בין אם אתה משתמש בכלי או במוצר כדי לקלף, הקפד להגיע לאזור שאתה עלול לפספס לעתים קרובות שמקבל את הבליטות, החלק התחתון של הסנטר שלך.

השתמש קרם או משחה המכילה חומצה סליצילית או חומצה גליקולית מדי פעם על האזורים שבהם אתה בדרך כלל לפתח שערות צומח. זה יילחם חיידקים ותאי עור מתים שיכולים לסתום את זקיק השיער ולהוביל שערות הצומח.

יַחַס

רוב הזמן, השיער הצומח מתבהרים מעצמם. אם השיער חודר הופך אדום וכואב, זה יכול להיות נגוע. החל משחה סטרואידים או אנטיביוטיקה. אם זיהום השיער המושרש לא מתחיל להשתפר בעוד כמה ימים, אתה צריך לראות את הרופא שלך, מי יכול לשחרר את השיער הצומח עם חתך קטן בעור שלך. הרופא עשוי גם לקבוע מרשם סטרואידים כוח או משחה אנטיביוטית, רטינואידים, או אנטיביוטיקה דרך הפה.

No Replies to "איך לגרש צ 'ינג צ' יני השיער על נשים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    34 − = 29