קבל את נמוך למטה על זכר שעווה גניטלי

קבל את נמוך למטה על זכר שעווה גניטלי

שעווה היא שיטה להסרת שיער כי הוא עשה כדי לרומם את השיער מתוך הזקיק עשוי לעתים קרובות של שרפים שעוות דבורים. זה יכול להימשך בכל מקום בין שבועיים עד שישה שבועות.

ראשית, העור הוא טוהר ואבקת מוחל לשימוש רך (המכונה גם שעווה ברצועת). שמן הוא החליק על אם קשה (נקרא גם שעווה חשמלית) הולך לשמש. השעווה מוחלת אז בכיוון השיער גדל באמצעות המוליך.

עם שעווה רכה, רצועה מונחת על השעווה ומוסרת בכיוון ההפוך השיער גדל. עבור שעווה קשה, מותר להקשיח ולאחר מכן להסיר עם אצבעות או כרטיסייה.

למצוא סלון

רוב הסלונים וספא יש כמה שעווה בתפריט שלהם. אתה עלול למצוא רק שעווה פנים בעוד אחרים עשויים לכלול שעווה הגוף מלא גם כן.

כאשר שעווה התחיל להיות שירות בקשה מאוד, זה בעיקר נשים הזדנבות לפגישות. עכשיו גברים גם לאהוב את היתרונות לטווח ארוך של שעווה והם מנצלים אותו על הגוף שלהם, כולל אזור ביקיני.

שעווה לגברים

יחד עם בחורים מקבל שעווה ביקיני קבוע לנקות, הם גם מקבלים את הגירסה הזכר של הברזילאי. אלה סוג מיוחד של שעוות ביקיני בדרך כלל (אבל לא תמיד) להסיר הכל למטה, כולל שיער על החלקים הפרטיים שלהם. 

שעווה לא מומלץ על איברי המין, אבל זה לא מפריע לגברים לקבל את זה נעשה, או מספרות וספא מציע את זה.

זה סוג מיוחד מאוד של שירות זה לא זמין כמו גברים שעווה הגוף או שעווה הברזילאי של נשים. סלונים רבים וספא יהיה שעווה גברים, רגליים, החזה והגב אבל רק להציע הברזילאים לנקבות, לא גברים. בדרך כלל, תמצאו ברזילאים לגברים בסלונים בערים גדולות המתמחות להסרת שיער.

אם אתה מוצא סלון או ספא עם זכר הברזילאי בתפריט, לא באופן אוטומטי להניח את אזור המין כולו נכלל או שהם יודעים בדיוק מה הם עושים. התקשר ושאל שאלות נוספות על השירות כגון: איזה שיער יוסר? כמה זמן טכנאי היה שעווה? האם טכנאי מתמחים שעווה ביקיני? האם טק לבצע הרבה ביקיני של גברים או שעווה ברזילאית? 

זה מאוד חשוב כי טק הוא מיומן שעווה הסרת שיער מאזור ביקיני של גבר. העור יכול לקבל קרועה, שרפו או גרוע מזה. נסה את טכנאי רק שעווה ביקיני רגיל הראשון לפני שעבר על משהו שיכול להסיר שיער על איברי המין, כמו ברזילאי. אתה תראה אם ​​אתה מרגיש בנוח עם אותו אדם ומאושר עם הכישורים האישיים שלהם.

סוכר היא אפשרות אחרת

הסוכר, כמו שעווה, מרומם שיער מתוך הזקיק במשך שבועות של עור חלק. הסוכר המסורתי (באמצעות הדבק) הוא נהדר עבור עור רגיש ותחומים רגישים כמו אזור הביקיני משתי סיבות. ראשית, הוא מסיר שיער בכיוון של צמיחה מה שהופך אותו פחות כואב מוביל פחות פוסט הסרת שיער אדמומיות שערות צומח. כל אלה הם pluses ענק באזור ביקיני!

שנית, להדביק סוכר אמיתי מכיל את כל המרכיבים הטבעיים, אשר פחות סביר לעצבן העור כמו שעווה לעתים קרובות מכיל ניחוח או מרכיבים אחרים שיכולים לעצבן העור.

שעווה זכר איברי המין: אל תנסה את זה בבית

שעווה יכול להיות קשה מספיק לעשות בבית בעצמך. זה מקום אחד כי הוא רק מתוך הליגה שלך. אפילו מקצועי יכול בסופו של דבר לקרוע או לשרוף את העור אם הם לא מאומנים בסוג זה של שעווה. אבל אם אתה פשוט לא מוכן לחשוף את כל זה עבור טק או רוצה לחסוך קצת כסף, לנסות גילוח גניטלי בבית.

No Replies to "קבל את נמוך למטה על זכר שעווה גניטלי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    37 − 31 =