דרכים לקבוע כמה שעווה ברזילאית או ביקיני יעלה לך

דרכים לקבוע כמה שעווה ברזילאית או ביקיני יעלה לך

יש מגוון רחב של מחירים כשמדובר מקבל שעווה ברזילאי או ביקיני. עם זאת, ניתן לצמצם את סוג של שעווה ביקיני אתה מקבל, אם אתה זכר או נקבה, וגורמים אחרים. לדוגמה, סוג המתקן כי השירות יבוצע, יחד עם מיקומו, עושה הבדל עצום באיכות ומחיר. ישנם גם כמה סגנונות שמגיעים עם עלויות שונות, כמו שעווה ביקיני בסיסי, שעווה אמריקאית, או הספינקס.

כמה ברזילאי ו רגיל ביקיני שעווה עלויות

כאשר קובעים כמה ברזילאי או ביקיני עלויות שעווה, גורם אחד לשקול הוא האזור שבו אתה מחפש לקבל את השירות נעשה. ישנם מספר סלוני ציפורניים ממוצע שיש תפריט שעווה ביקיני שמתחיל רק ב 15 $, ויש ספא high-end בהוליווד וניו יורק שבו ביקיני שעווה המחירים עד 120 $ או יותר. הרבה איכות ומחירי השעווה שלך יהיה תלוי במיקום של הסלון, איזה סוג של מוצרים משמשים, ואת סוג של הלקוחות הם שואפים למשוך.

סלון בשכונה כי יש מחירים סבירים עבור שירותי השיער שלהם הולך לשמור על מחירי שעווה שלהם באותו קו. באופן דומה, ספא high-end המציעה חוויה מפנקת יותר מפרט הפרוייקט הולכים לחייב בצד גבוה יותר.

המחיר אינו מדד של תוצאות

אתה לא בהכרח לקבל שירות מדהים כאשר אתה משלם מחיר גבוה יותר.

כמו כן, ייתכן שלא לחוות שירות גרוע אם זה בצד פחות יקר. Estheticians מחיר השירותים שלהם מבוסס על ניסיון, מוצרים בשימוש, תקורה, ואיזה סוג של שוק הם מנסים למשוך. זכור כי שעווה היא עסק וכל אחד צריך להרוויח כסף.

Estheticians כי לשמור על אזור נוסף שלה נקי סניטריים ישתמשו יותר מוצרים ומוצרים.

לדוגמה, פעמיים טבילה חוסך כסף, אבל זה לא סניטריים. המוליך אמור רק להיות טבול פעם בשעווה והחליק על העור, ואז נזרק משם. בעזרת מקל טרי בכל פעם מוסיף. לכן, זה עוזר לדעת מה לחפש כדי לקבל שעווה סניטריים. הצעד הראשון הוא מציאת סלון נקי כדי לקבל שעווה בטוח.

סגנונות שעווה ביקיני

ישנם מספר סוגים שונים של שעווה ביקיני, וכל סגנון שעווה ביקיני יעלה סכום שונה. לדוגמה, יש ביקיני בסיסי או שעווה אמריקאית שבה השיער מוסר מבחוץ של קו התחתונים. עם שעווה זו, ייתכן שיהיה שיער הוסר מן הירכיים העליונות גם כן. עם זאת, לא הולך להיות שפע של שעווה בשימוש, השירות ייקח פחות זמן. לכן, זה לא יהיה יקר כמו סגנונות להסיר שיער יותר.

בקצה השני של סקין שעווה ביקיני, יש לך את הספינקס. זה המקום שבו כל השיער האחרון מוסר מהחלק העליון של אזור הערווה שלך, ממש על אזור peri- אנאלי שלך ואת הישבן. זה דומה ולפעמים שם נרדף שעווה הברזילאי. בגלל הסגנון הזה מסיר את כל השיער האחרון, יש לעתים קרובות יותר זמן, מוצרים, שעווה בשימוש. בסופו של דבר, זהו שירות מיוחד יותר שבו טכנאים יצטרכו לקחת שיעורים חינוכיים שוטפים לבצע את השירות.

כאשר אתה נכנס עיצובים שעווה ביקיני, כמו מקבל צורה לב, תידרש לשלם סכום ניכר יותר. הסיבה לכך היא כי זה מאתגר זמן רב. למעשה, אפשר להסכים כי סוג זה של שירות הולך מעבר ההיבט הטכני של שעווה, לתוך טופס אמנות שבו שיער ביקיני הוא ייחודי בצורת.

הבדלים בין המינים

לפעמים, סלונים וספא אפילו לגבות מחירים שונים עבור גברים ונשים. לדוגמה, סלונים רבים או ספא יחייב יותר עבור שעווה הברזילאי של גברים, שכן זה שירות מיוחד מאוד.

כך או כך, זה לא משנה כמה אתה משלם אם אתה נמצא אסתטיקה כי אתה מרגיש בנוח, הוא ידע, מודאג לגבי בריאותך ובטיחותך. אתה יכול להיות בכמה עמדות מביך, אז אתה רוצה למצוא את האדם הנכון עבור עצמך.

No Replies to "דרכים לקבוע כמה שעווה ברזילאית או ביקיני יעלה לך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    12 + = 22