גלה כיצד ניתן למנוע בריחה שלאחר שעווה

גלה כיצד ניתן למנוע בריחה שלאחר שעווה

זה נפוץ לקבל פצעונים לאחר שעווה, אם זה בליטות קטנות, whiteheads, או מפלצות גדולות למדי. שעווה גורם פצעונים בשל אלרגיות שעווה עצמה, רגישות העור, נוגע באזור, או מקבל כוויות קלות. כאשר אתה מקבל שעווה, חלק העור שלך על פני השטח מוסר. לפיכך, הנקבוביות נשארים חשופים. כל דבר שנוגע באזור בזמן זה, כולל סוכני הרגעה, יכול לגרום פצעונים.

בדרך כלל, זה כרוך לכלוך ושמנים מן הידיים שלך ואת הציפורניים להיכנס לתוך הנקבוביות. למרבה המזל, אתה יכול למזער שלאחר שלאחר שעווה breakouts כך שתוכל לקבל עור ברור וחלק.

מניעת פצעונים עם הכנה נכונה

דבר אחד שאתה יכול לעשות כדי למנוע פצעונים היא להיפטר תאי העור המתים. פשוט לקחת עָדִין exfoliator (או מטלית עם מים חמים) לפני שעווה כדי לוודא שכל איפור ושמן יוסרו. אתה יכול גם להשתמש מראש שעווה cleanser על העור כי יש תכונות אנטי מיקרוביאלית, כמו המוצר Gigi Pre Hon. אם אתה הולך לסלון או ספא, מקצועי ישתמש ניקוי מראש שעווה. אם הם לא, עם זאת, הקפד לשאול אותם, או להתחיל לחפש ספק אחר.

שמירה על כל האזורים נקיים גם כן. אם אתה בבית, לשפשף את הידיים ואת הציפורניים היטב עם מים חמים וסבון. לאחר מכן, ללבוש כפפות חד פעמיות כדי לשמור על דברים סניטריים יותר. כאשר אתה קובע פגישה, חשוב כי טק לובשת כפפות (לפחות מצד אחד כי במגע עם העור).

אם אתה מקבל ברזילאי, והם מבקשים ממך לעזור להחזיק את העור במהלך השירות, לבקש זוג כפפות על עצמך.

אמצעי זהירות שעווה

כשמדובר שעווה, הדבר החשוב ביותר הוא לא לטבול פעמיים. גם אם זה הסיר השעווה שלך, אתה צריך רק לטבול את המוליך פעם אחת לזרוק אותו.

בעזרת מקל חדש בכל פעם מבטיח כי אתה לא להכניס כל חיידקים לתוך המוצר. אם אתה הולך המקצוענים, זה אפילו יותר חשוב כי סלון או ספא נוהלי זהירות זה. אם אתה מבחין כי הסלון מלוכלך, אתה צריך לבטל את הפגישה שלך ולמצוא ספק חדש.

שימוש בשעווה עץ התה מבוסס יכול לעזור במניעת פצעונים. עץ התה יש תכונות חיטוי נפוץ בשימוש באקנה מוצרי טיפוח העור. אלה נוטים breakouts לאחר שעווה נוטים לקבל פחות פצעונים אם, יחד עם אמצעי זהירות אחרים, אתה משתמש שעווה המכילה את השמן חיוני אלה צמחים האוסטרלי יליד. Satin חלקה, למשל, היא חברה מקצועית גדולה שעושה שעווה עץ התה שאתה יכול להשתמש בבית.

לאחר טיפול שעווה

אם אתה בבית, להחיל אליל מכשפה עם כדור צמר גפן או מרובע. תכונות חיטוי מרגיע שלה יכול לעזור להדוף זיהום. אתה יכול גם לנסות Finipil, אשר עשוי במיוחד לשמש לאחר הסרת שיער. הוא אמר להרוג 99.999% של חיידקים אשר יכולים למנוע הידבקות זקיק השיער הריק. כמו תמיד, חשוב לא לגעת באזור לאחר שעווה. בעוד אנשים רבים ליהנות הרגשה חלקה שיער, אתה הכי רגישים לזיהום לאחר הסרת השיער.

אחרי שטוהר בבית, אתה יכול בקלילות לקלף את האזור שוב למחרת (אלא אם כן אתה אדום או רך). המשך קילוף בקביעות יעזור להדוף פצעונים ושיער חודר באופן כללי. ביומיים הקרובים, אתה רוצה להתרחק pedicures אם היה לך שעווה הרגל, כולל סאונות וג'קוזי עם כל סוג של שעווה. אם היה לך שעווה הגוף, מקל למקלחת ולא באמבטיה.

בנוסף, אתה רוצה להימנע מכל סוג של פעילות גופנית או פעילות שתגרום לך להזיע הרבה ביום השירות שלך. הקפידו ללבוש בגדים רפויים מסביב לאזור יש לך שעווה במשך כמה ימים.

לא פופ כל פצעונים

אם אתה עדיין פורץ לאחר שעווה, שקול להשתמש בשיטה אחרת מסיר את השיער כולו מן הזקיק. השחלה היא נפלאה עבור הפנים (במיוחד הגבות) ובקושי נוגע העור.

Sugaring היא שיטה אחרת שאתה יכול לנסות, אשר מורכב מרכיבים טבעיים. בנוסף, הוא אינו מסיר תאי עור חיים כמו שעווה עושה. בעיות אחרות של שעווה כמו שערות צומח, כאב, בליטות, חבורות ועוד הם גם אפשרי, אבל ניתן להימנע ולטפל.

לא משנה מה אתה עושה, לא פופ פצעונים שלך. זה מפיץ את החיידקים והוא יכול לעודד אפילו יותר פצעונים להופיע. במקום זאת, להחיל מעט שמן עץ התה או מוצר האהוב עליך אחרים להרוג חוצצים לאזור החיצוני בלבד.

No Replies to "גלה כיצד ניתן למנוע בריחה שלאחר שעווה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    84 − 83 =