אתה לא צריך לראות את המכשולים: כיצד למנוע הצמיגים צומח לאחר שעווה

אתה לא צריך לראות את המכשולים: כיצד למנוע הצמיגים צומח לאחר שעווה

שיער צומח לאחר שעווה קורה כאשר השיער אף פעם לא שובר את פני העור כפי שהוא גדל או יוצא מתוך העור הראשון ולאחר מכן גדל בחזרה לתוך העור. לרוב היא מתרחשת באזורים שבהם השיער סמיך כמו על גברים, בתי השחי, או במיוחד כאשר הוא עבה ומתולתל, כמו בקו הביקיני. אבל באמת, זה יכול לקרות בכל מקום השיער שעווה.

המטרה של שעווה היא להסיר את השיער כולו מן הזקיק, אבל זה נוטה לשבור מעל או מתחת לפני השטח של העור כאשר הוא שעווה.

זה קורה לעתים קרובות כי שעווה מוסר בכיוון ההפוך של הצמיחה שלה יש יותר לחץ על השיער.

במקום השיער החדש להרכיב וגדל בחזרה בעל קצה טבעי משופעים שלה, זה עכשיו בוטה וחדה. חדות זו מקלה על השיער לפרוץ את העור ולצמוח לתוכה. דוגמה טובה לפנות היא גילוח, שכן לעתים קרובות יוצרת שערות צומח כי זה משאיר שיער קהה מ לחתוך אותו.

למנוע מהם ליצור

 • שעווה בבית עם ידע. הקפד לעקוב אחר ההוראות בזהירות רבה prepping העור, יישום המוצר והסרת אותו. יהיה לך סיכוי טוב יותר לקבל את השיער כולו החוצה רק לשבור אותו.
 • מצא נהדר, מתובל טק. אם תבחר לשלם עבור השירות שלך, לא ללכת רק למישהו כי הוא מורשה. אנו יודעים כי הבליטות יכול לקרות למרות הכוונות הגדולות. עם זאת, אלה ערמומי יש את הסיכוי הטוב ביותר לא לשבור את השיער ולהימנע תופעות לוואי אחרות.

  לדוגמה, רוב הטכנאים להשתמש שעווה קשה עבור חלק לפחות של אזור ביקיני וזה נפלא עבור שיער גס אשר "לכווץ עוטפת" זה כך שזה יכול להיות מרומם בקלות.

 • לפזר לפני ואחרי. פילינג בקלילות עם בד Ayate או exfoliator עדין כמו Scrub Me Losscious לפני להיפטר השיער מסייע להסיר תאי עור מתים המאפשר שירות טוב יותר וקל יותר.

  בעדינות exfoliating יום לאחר שעווה (אם האזור הוא לא אדום, דלקת או irritated) ולהמשיך לעשות זאת, כמה פעמים בשבוע בהתאם לעור שלך סוג השיער סוג יעזור לשמור על תאי העור המתים מן הזקיק. כאשר השיער מתחיל לחזור, את exfoliating עוזר לה להצביע ולגדול בכיוון הנכון - הפוכה של העור.

 • תתרחק בגדים הדוקים. אם יש לך gotten כל סוג של שעווה הגוף אז אתה רוצה את העור כדי להיות מסוגל "לנשום" כך לדבר, ולא להיות מכווץ. לא רק בגדים צפופים לגרות אזורים שעווה טרי, שבועות לאחר מכן זה יכול לעודד את השיער לגדול בחזרה לתוך העור.

 • עצור אותם לפני שהם מתחילים. מוצרים רבים נוצרים כדי לסייע במאבק ולמנוע שערות הצומח לפני שהם מופיעים, המכיל exfoliating ו moisturizing נכסים. מניעת אותם לפני שהם מופיעים הרבה יותר קל מאשר להתמודד עם אדמומיות ומורות בהמשך. Tend Skin (להשוות מחירים) הוא מועדף גדול נמכר בסלוני ספא רבים. יש ליישם את המוצר לשיער חודרני 48 שעות לאחר הסרת השיער פעם ביום, או בהתאם להוראות המוצר.

נסה סוכר

אם אתה באמת נתקל בבעיה אמיתית לאחר שעווה, לנסות סוכר עם הדבק אשר גם מרומם את השיער כולו. במקום להסיר שיער בכיוון ההפוך של צמיחת השיער כמו שעווה עושה, זה מסיר אותו באופן שבו הוא גדל. זה מעמיד פחות מאמץ על השיער ולכן זה פחות סביר לשבור מעל או מתחת לעור. בדוק: הסרת שיער Sugaring 101

No Replies to "אתה לא צריך לראות את המכשולים: כיצד למנוע הצמיגים צומח לאחר שעווה"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  + 61 = 66