איך שעווה ביקיני צרפתי שונה מ סגנונות שעווה אחרים? | insightyv.com

איך שעווה ביקיני צרפתי שונה מ סגנונות שעווה אחרים?

איך שעווה ביקיני צרפתי שונה מ סגנונות שעווה אחרים?

האמת היא, הצרפתים אינם prud כשמדובר הלבוש החוף, קווי חום, או שעווה. ובעוד לא כל מדינות מדינות נוח נוח נדנדה, אנחנו עדיין לוודא שאנחנו groomed למטה במקרה של תקלה בגדי ים. זה המקום שבו שעווה ביקיני צרפתי נכנס. זה לא בדיוק את כל שעווה הוליווד חשוף. אבל, היה סמוך ובטוח, שום דבר לא יבלוט אם תחליט ללבוש תחתון skimpier.

הנפוצים ביקיני סגנונות

כאשר אתה הראשון נכנס לתוך סלון שעווה, את האפשרויות בתפריט עשוי boggle את דעתך. אֲמֶרִיקָאִי. צָרְפָתִית. ברזילאית. מה הם מתכוונים? שעווה אמריקאית צנועה (או שעווה רגילה) היא רק זה – לחשוב על זה כמו ניקוי קו ביקיני פשוטה. שעווה ברזילאית מסיר את רוב השיער מאזור הביקיני ואת הבטן אבל שומר על רצועת קטן או משולש שיער בחזית. שעווה הוליוודי (או שעווה ירח הדבש) הוא הטוב ביותר עבור חובבי ביקיני מתוחכם, שכן הוא מסיר את כל השיער בערווה, bum, ו “לא אדמה של האדם” (באמצע) אזורים. המראה הקירח הוליווד מבטיח שום דבר לא יראה.

איך ביציני צרפתי שעווה דיפר?

שעווה ביקיני צרפתי (aka “רצועת הנחיתה”) דומה שעווה ברזילאית, אבל בלי הסרת שיער. האסתטיקאי שלך ירחיק את רוב שער הערווה שלך בחזית – משאיר רצועה מלבנית קטנה – וכל השיער שלך באזור האמצעי האינטימי.

שעווה ביקיני צרפתי אינו כולל כל הסרת שיער באזור הישבן, עם זאת. ובעוד שעווה צרפתית, ברזילאית והוליווד שונה מעט, להיות מוכן להסיר את התחתונים שלך אם אתה בוחר עבור כל אחד סגנונות אלה. 

שמות הרחובות והעדפות אישיות

לא לנעול את עצמך לתוך כל סגנון רק בגלל זה יש שם.

שמות הרחובות עבור נהלים אלה יכולים להיות שונים מאלו המשמשים את האסתטיקה שלך. אולי אתה רק צריך לנקות קצת, אבל הם אמא פעילה רוצה לכלול את האזור רב שנתי (כאשר אתה להתכופף למטה להרים את הילדים). או אולי משולש ברזילאי מתאים להעדפה האישית שלך, אבל אתה באמת לא צריך שום שיער bum. לתקשר את הצרכים שלך לפני מקפץ על השולחן. ואם אתה רוצה לתבל אותו בחדר השינה, עיצובים או תכשיטים הם דרך מהנה להציג את האישיות הייחודית שלך.

שעווה ביקיני DIY

צרפתית, ברזילאית, ו שעוות ביקיני בהוליווד נעשות בצורה הטובה ביותר על ידי מקצועי כי הם דורשים טכניקה יותר ממה שנדרש פשוט grooming את התחתונים שלך. אבל אם אתה מבורך רק עם שיער קטן שם למטה, ניקוי מהיר יכול להתבצע בבית. בחר עבור שעווה חשופים או שעוות דבורים טבעי לקבלת התוצאות הטובות ביותר. נקה הכנה מראש את האזור להסרת אופטימלי פחות כאב כללי. ודא את הטמפרטורה של שעווה שלך הוא לא חם מדי (כוויות חמורות יכול לגרום). ואל תדגישו אם המוצר הסופי משאיר אתכם אדומים ודלקתיים. חבילת הקרח הקרח וכמה ג’ל אלוורה יהיה לתקן אותך נכון ליום שלך על החוף.

 

No Replies to "איך שעווה ביקיני צרפתי שונה מ סגנונות שעווה אחרים?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    7 + = 14