כיצד לעשות שיער פוביק הנחיתה רצועת

כיצד לעשות שיער פוביק הנחיתה רצועת

הטיפוח "שם למטה" מציע אפשרויות רבות: קו ביקיני, ביקיני מלא, ברזילאי, הוליווד, ואת הנחיתה, המכונה גם שעווה צרפתית. בעיקרון, נחיתה היא המקום שבו השיער על הערווה mons (האזור מעל הדגדגן שלך עד קו השיער העליון) או לגברים, שיער הערווה מעל הפין, הוא גזום לתוך רצועת אנכית צרה וכל שאר שיער הערווה מוסר . זה נראה כמו נחיתה של שיער, ומכאן שמו.

נחיתה גורם לך להרגיש חלקה אבל לא חשוף מדי.

קבלת גודל נכון

ישנם גדלים אפשריים שונים רוחב ואורך, וזה באמת תלוי בך. זה הכי קל לתקשר מה שאתה רוצה רוחב אצבע. בדרך כלל, הם הולכים על שתי אצבעות רוחב עד פחות מאחד רחב, רצועת רזה מאוד. התחל על ידי השארת כמות גדולה יותר של שיער ממה שאתה חושב שאתה רוצה מאז לקחת שיער משם קל יותר מאשר להדגיש על מקבל אותו בחזרה. 

למה לעזוב שיער פואטי הנחיתה רצועת?

כאשר נשים וגברים מקבלים שעווה, חלקם כמו להשאיר קצת שיער במקום להסיר את כל זה. הם מרגישים כי להיפטר מכל השיער מרגיש יותר מדי כמו ילד, אבל שיש הרבה שיער זה לא מה שהם רוצים גם. אז את הנחיתה היא הבחירה הטובה ביותר עבור אותם כי קצת שיער בצורה גזוז בקפידה הוא רק את האיזון הנכון. ניתן גם לשנות את רצועת הנחיתה וליצור צורה אחרת, כמו משולש, לב או כוכב.

 

קבלת שעווה מקצועי

רק להסביר את האסתטיקה בדיוק מה שאתה רוצה. אתה לא צריך לתת לה שם מסוים של סגנון.

כל שירות הוא מתוזמן אחרת אז אם תסביר מה שאתה רוצה, היא יכולה לחסום את הזמן את הזמן הנכון עבור הפגישה שלך. אתה יכול לספר את esthetician כי אתה רוצה נחיתה קטנה או משולש של השיער ואת esthetician יידע על כמה זמן זה ייקח.

כמובן, זה יהיה בדרך כלל לעלות יותר אם אתה רוצה יותר שיער הסיר ועוד זמן מעורב.

עבור אסתטית מורשה. שאל שאלות ואל תפחד לספר לה בדיוק מה אתה רוצה. זה השיער שלך על הגוף שלך. אז זכור התקשורת היא המפתח לאורך כל השירות.

DIY: גילוח בבית

אתה יכול גם לתת לעצמך רצועת נחיתה של שיער בבית באמצעות סכין גילוח, אבל כמובן, זה לא יימשך זמן רב כמו שעווה. גילוח מסיר את השיער ברמה של העור, בעוד שעווה מרימה שיער מן הזקיק. יהיה עליך להתגלח כמעט כל יום כדי לשמור על קו נחיתה נקי, בניגוד שעווה, אשר יימשך שבועות בכל פעם.

כאשר גילוח, פשוט להסיר קצת שיער בכל פעם עד שיש לך את הגודל הרצוי לשמור על הקצוות ישר. יש תבניות בשוק להשתמש עם סכיני גילוח אם אין לך יד יציבה או מכוונים לשלמות.

אתה יכול גם להשתמש זוג ישן של תחתונים כדי ליצור קווים ישרים. מקפלים את הצדדים של התחתונים שלך לרוחב המדויק שאתה רוצה רצועת הנחיתה שלך להיות ולסגור אותו במקום עם סיכת בובי או ברט. ואז לקצץ את השיער באמצעות קליפרס או גוזם ביקיני. כאשר אתה גילוח רטוב, פשוט בצע את השורות. ג'ל גילוח ברור יעזור לך לראות בדיוק היכן אתה גילוח.

זכור כי חשוב תמיד להשתמש בתער חדש וחד, כדי למנוע nicks ו ingrown השיער. 

 

No Replies to "כיצד לעשות שיער פוביק הנחיתה רצועת"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    86 − 82 =