איזו היא טובה יותר עבור שמירה על אזור הפאבי שלך, שעווה או גילוח? | insightyv.com

איזו היא טובה יותר עבור שמירה על אזור הפאבי שלך, שעווה או גילוח?

איזו היא טובה יותר עבור שמירה על אזור הפאבי שלך, שעווה או גילוח?

מחקר של JAMA דרמטולוגיה שפורסם ביוני 2016 שאל קבוצה של יותר מ -3,000 נשים אמריקאיות על ההעדפות שלהם על הנושא של טיפוח השיער הערווה. מספר גבוה מאוד, 84%, אמרו כי הם הסיר שיער ערווה באחת מכמה דרכים: עם מספריים, תער, שעווה, פינצטה, קרם דפילציה, לייזר או אלקטרוליזה. למרות מגוון של שיטות זמין, שתי הדרכים העיקריות לעשות זאת הן גילוח שעווה.

רבים לתהות איזו היא שיטה טובה יותר רוצה לדעת את היתרונות והחסרונות של כל אחד.

שעווה נמשך זמן רב יותר גילוח 

השיער גדל במחזורים: גידול, מנוחה ושפיכה. כאשר אתה הראשון להתחיל שעווה, זה יימשך כשבועיים. אבל אם תמשיך לשעווה כל שבועיים עד ארבעה שבועות ולקבל את השיער כי היה גדל מתחת לעור שלך הקודם שעווה (es), זה יכול להיות נעלם עד שישה שבועות. כמובן, שיער כהה, סמיך הוא תמיד בולט יותר כאשר הוא גדל, לעומת אור, שיער דק.

אבל אפילו עם שעווה חוזרת ונשנית, שישה שבועות של עור ללא עור היא לא המקרה עבור כולם או בכל אזור. שעווה אזור לעתים קרובות לאורך זמן יכול גם להזיק את זקיק השיער ולגרום לו לבוא קל יותר עדין או להפסיק לגדול שיער לגמרי.

הגילוח נמשך רק כמה ימים לכל היותר עבור רוב הנשים לפני שהזיפים מתחילים לחזור.

הסרה בבית

אתה יכול שעווה אזור הביקיני שלך בבית אם אתה רק לוקח את השיער על קו הביקיני שלך.

זכור על ידי שעווה הביקיני שלך בזהירות, ההוראות הבאות, הוא חייב את התוצאות הארוכות ביותר. אתה יכול בסופו של דבר לשבור שערות מעל או מתחת לפני השטח, והם יגדל בחזרה הרבה יותר מהר מאשר אם השיער כולו מן הזקיק הוסר. שבירת שיער יוצרת טיפ חד ויכולה לגרום לשיער צומח.

אם אתה בעצם רוצה את רוב או את כל שיער גניטלי שלך הוסרו, קרוב שעווה ברזילאית או שעווה אחרת ביקיני המומחיות, אתה צריך לעשות את זה באופן מקצועי. יש הרבה סגנונות שעווה, מ קצת עד הרבה. ואז שוב, אתה לא צריך להיות נעול לתוך כל שם. אתה יכול להתאים את השיער כך זה הוסר והשאיר בדיוק איפה שאתה רוצה.

גילוח הוא, כמובן, תמיד נעשה בבית, ואתה לא צריך הוראות ספציפיות. כל מה שאתה צריך הוא להב טרי, קרם גילוח או ג’ל לחות, ואת הידע שאתה צריך לגלח באותו כיוון השיער גדל. אבל זה מסוכן לנסות להסיר יותר מאשר קו הביקיני שלך עם סכין גילוח כי הסרת כל פיסת שיער אומר שאתה גילוח שטח כי הוא סופר רגיש.

כמה זמן זה יקח

שעווה אינה מהירה כמו גילוח. באמצעות סכין גילוח לוקח רק כמה דקות. שעווה היא תהליך ארוך יותר עם הגדרת אספקה ​​ומוצרים, שלא לדבר על החלת והסרה של שיער וניקוי. אם אתה הולך לסלון או ספא טק מיומן יכול לעשות שעווה ביקיני די מהר, אבל תצטרך להקציב זמן להתכונן נהיגה הלוך ושוב למינוי, מה שאומר התחייבות גדולה.

גורם הכאב

גילוח הוא בדרך כלל ללא כאבים עם הכלים הנכונים טכניקה כי אתה לא מרומם כל השיער.

אתה פשוט חותך אותו, וזה לא כואב בעצמו. תופעות הלוואי של גילוח יכול להיות קצת כואב, במיוחד באזור הביקיני. פריחה או צרוב, אודם, גירוי, ניקס, שיער חודר, פצעונים הם חלק מהסיכונים.

שעווה, לעומת זאת, יכול להיות לא נוח, במיוחד באזור הפרטי. זה, כמובן, תלוי סף האישי שלך, את עובי השיער, ואת מי מבצע את השירות. שעווה יכולה גם להוביל דלקת לאחר זה נעשה ושיער הצומח.

השוואת מחירים

ציוד גילוח בהחלט יכול להוסיף, במיוחד אם לשבור את התער החוצה לעתים קרובות. שעווה בבית יכול גם להיות יקר, במיוחד ההשקעה הראשונית של מוצרים איכותיים לעשות את זה נכון. זה כולל שעווה, רצועות, applicators, אבקה, ו מראש ו שלאחר שעווה cleanser.

אם תחליט ללכת סלון או ספא עבור שעווה, העלות המדויקת משתנה.

זה תלוי איפה אתה גר, סוג של מתקן זה, ואת סוג של שעווה ביקיני שאתה מקבל. זהו, ללא ספק, יקר יותר מאשר גם גילוח או שעווה בבית. 

No Replies to "איזו היא טובה יותר עבור שמירה על אזור הפאבי שלך, שעווה או גילוח?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    9 + = 14