היתרונות והחסרונות של קרמים להסרת שיער דפילציה

היתרונות והחסרונות של קרמים להסרת שיער דפילציה

המונח "דפילציה" פירושו "הסרת השיער". עם זאת, מוצרים כימיים רבים שמגיעים קרם, קרם, אבקה, ג'ל, רול על או תרסיס צורות להיפטר שיער נקראים לעתים קרובות depilatories. למעשה, רוב האנשים חושבים על סוג מסוים של מוצרים כאשר הם שומעים או לראות את המילה depilatory. הם נהדרים מסיר שיער לא רצוי, וגברים ונשים רבים משתמשים בהם לגופם, לביקוני, לאזורים הפנים.

קרמים להסרת שיער 101

אם אתה חדש להסרת שיער creams, זה פשוט יותר ממה שאתה חושב. ראשית, מוצר חזק מבוסס אלקליין ממוקם על השיער לא רצוי. לאחר מכן, הוא מעבד שיער לתוך חומר דמוי ג'לי. הכימיקלים המשמשים לעתים קרובות יכולים לכלול thioglycolate נתרן, סידן thioglycolate, ו סטרונציום גופרתי לשבור את החלבון קשרים של השיער.

הסרת שיער הסרת שיער לוקח כ 5 עד 10 דקות לעבודה, בהתאם לעובי השיער ואת הנוסחה של היצרן. שיער סמיך לוקח זמן רב יותר לשבור מאשר שיער עדין. גירסאות לחות או עדין נוטים להיות בצד הארוך ואת הגרסאות נועדו להיות מהירה. כאשר התגובה הכימית סיימה את עבודתה, השיער יכול להימחק בקלות עם מגבת חמה, או קצת מתחת, את רמת העור.

The Pros

ישנם מספר יתרונות לשימוש משחת שיער להסרת שיער, והם בדרך כלל סביב מהירות, עלות, וקלות:

 1. זה מהיר. אזור קטן צריך לקחת אותך לא יותר מ 15 דקות בסך הכל, מתחילתו ועד סופו. אזורים גדולים לא צריך לקחת יותר מדי זמן מזה. בנוסף, בעוד המוצר הוא עושה את הדבר שלה, אתה חופשי לעשות מה שאתה רוצה.
 2. זה זול יחסית. המרקחת המקומית שלך צריך מגוון של ערכות, קרמים, תרסיסים לבחירה כי צריך להתאים את התקציב ואת אזור היעד.
 1. זה קל. אם אתה יכול להחיל קרם או להשתמש תרסיס זרבובית, אז אתה יכול להשתמש דפילציה. אין שום כישורים. הקפד לעקוב אחר ההוראות ואת אמצעי הזהירות על הבקבוק.

הרמאים

בסדר, אז הכל לא אפרסקי להוט. כשמדובר depilatories, עשויים להיות כמה ריחות, חומרים כימיים, ואת התוצאות מעורבים:

 1. יש לה ריח. אם השתמשת בעבר דפילציה, אתה יודע כי יכול להיות ריח דמוי פרם אליו. זה לא בדיוק נעים, אבל גם לא מסריח. קצת ריח גרוע יותר מאחרים, כמו כמה יצרנים מוסיפים ניחוחות כדי לנסות לכסות על כמה ריחות. למרבה הצער, ניחוחות אלה יכולים גם לגרות את העור. הריח של הקרמים היה בעבר חריף יותר בעבר, אז בימים אלה אתה יכול לצפות ריח כימי קל, ריח טרופי, או ריח בכלל.
 2. הם מכילים כימיקלים חזקים. אתה באמת יכול לפגוע בעור שלך עם דפילציה, במיוחד אם אתה משאיר את המוצר על יותר מדי זמן. משרד הקוסמטיקה של ה- FDA אומר כי הם קיבלו דיווחים רבים על כוויות, שלפוחיות, עקצוצים, פריחות מגרדת וקילוף עור הקשור למזקקים וסוגים אחרים של מסירי שיער קוסמטיים. היזהר ופעל לפי ההוראות.
 3. תוצאות קצרות מועד. עם מוצרים אלה, השיער לא הוסרו מן השורש, אבל זה הוסר על או מתחת לרמה של העור. אתה תראה את השיער מעל פני העור למחרת (או בעוד כמה ימים במקרה הטוב) בהתאם למרקם השיער, קצב הצמיחה והצבע. 
 1. צל "חשש". מיד לאחר הסרת שיער, צל עשוי להופיע מתחת לעור. זה לא משהו חדש. למרבה הצער, זה אותו מראה זה נראה לעתים קרובות לאחר גילוח שיער סמיך, כהה. זה קורה כי השיער לא הוסר, אבל הוא עדיין מתחת לעור. אם אתה לא אוהב את זה, תצטרך להסיר אותו מתוך זקיק. שיטות לעשות את זה כוללים שעווה, סוכר, אפילציה, השחלה.

פקטור אוך

עקצוץ קל הוא נורמלי בזמן depilatory הוא עובד. אם אתה מרגיש צריבה, העור שלך הוא רגיש מדי, אתה אלרגי לאחד המרכיבים, או שהשארת את זה יותר מדי זמן. בכל מקרה, לקחת אותו מיד וליישם מים קרים. השיער הוא נראה הרבה יותר טוב מאשר עור אדמדם ו מרופט. שלא לדבר, גירוי יכול להוביל לעור יבש ומתוח.

בנוסף, אם יש לך קצת שיער, אתה תמיד יכול לגלח אותו.

מוצרים להסרת שיער נפיחות טווח נקודות מחיר שונות. החלק התחתון יביא לך מוצר פשוט, ואילו הקצה העליון יקבל לך ריסוס על גרסה או ערכה.

No Replies to "היתרונות והחסרונות של קרמים להסרת שיער דפילציה"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 4 = 6