אלקטרוליזה נגד הסרת שיער בלייזר: לגלות איזה מהם הוא הטוב ביותר | insightyv.com

אלקטרוליזה נגד הסרת שיער בלייזר: לגלות איזה מהם הוא הטוב ביותר

אלקטרוליזה נגד הסרת שיער בלייזר: לגלות איזה מהם הוא הטוב ביותר

אלקטרוליזה הסרת שיער בלייזר הן שתי השיטות הטובות ביותר לצמיתות להיפטר שיער, או לפחות להפחית את הסכום. עם זאת, זה יכול להיות קשה לזהות איזה מהם עדיף כשמדובר הסרת שיער הפנים.

שיער הפנים יכול להיות הכי מעצבן של כל שערות לא רצויות כי אנחנו לא יכולים להסתיר אותו תחת בגדים אם רצינו (כמו שאנחנו יכולים עם אזורים אחרים של הגוף שלנו). כולם, ובמיוחד הנקבות אשר נאבק עם כמות גדולה של שיער פנים, יודע איך מעצבן את התהליך של כל הזמן לדאוג לגבי דרכים לקבל שיער יכול להיות.

אלקטרוליזה נגד הסרת שיער בלייזר

יחידת לייזר המרכזי יכול לשמש רק על אלה עם עור בהיר שיער כהה. זה יכול לשרוף את אלה עם עור כהה ואינו נותן תוצאות אופטימליות עבור אנשים עם שיער בהיר כי מטרות לייזר פיגמנט (צבע כהה). ההתקדמות מתבצעת בטכנולוגיית לייזר עבור אלה שאינם מתאימים את העור בהיר / שיער כהה פרופיל באמצעות שילוב של תדר רדיו וטיפול לייזר. אלקטרוליזה ניתן להשתמש על אף אחד, למרות העור שלהם או צבע שיער, כי זה תוקף את זקיק השיער עצמו, ולא את הפיגמנט בשיער.

כמה זמן מושבים כמה וכמה

כאשר מדובר הסרת לייזר, אזורי הפנים הם קטנים, אז הם לא זמן רב. למשל, הטיפול בגבות נמשך בדרך כלל כ -15 דקות. בדרך כלל, ארבעה עד שמונה טיפולים יש צורך, מרווחים החוצה כחודש כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר לצמצום השיער.

עם אלקטרוליזה, כל זקיק השיער צריך להיות מטופל בנפרד, וזמנים משוער תלוי בסוג אלקטרוליזה בשימוש, כמו כמה מתקדמים יותר מאחרים. לדוגמה, טיפול אחד על הגבות עשוי להימשך 15-30 דקות עם טכנאי מנוסה. בכל מקום מ 15-30 הפעלות נדרשים כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר.

עלויות

כל ביקור להסרת לייזר ממוצעים $ 200 – $ 400, בהתאם לגודל של האזור מטופל, ואת המתקן עצמו. מאז אזורי הפנים הם קטנים למדי, הם על הקצה התחתון של ספקטרום המחירים. מצד שני, 30 דקות בממוצע electrolysis הפגישה היא כ 45 $ יטפל שטח קטן, כמו הגבות.

פקטור כאב

עם הסרת לייזר, זה מרגיש כמו רצועת גומי ‘snapping’ נגד העור שלך, יחד עם תחושה חום. לכל אחד יש סובלנות משלו לכאב ולאי-נוחות, אבל שיער גס וחשוך מרגיש יותר את הכוויה. בדרך כלל, הסרת שיער בלייזר של אדם באזור הזקן והשפם תרגיש יותר כואב מאשר שפת האישה, הלחיים או הסנטר. אלקטרוליזה, לעומת זאת, יש דמיון לעקצוץ ותחושה prick, וכל זקיק צריך לעבור את זה.

תופעות לוואי אפשריות

הסרת שיער בלייזר על הגבות יכולה להיות מסוכנת אם אור הלייזר בא במגע עם העיניים. לכן, אתה צריך ללבוש מגן מגן מגן ולשמור את העיניים סגורות עבור הטיפול כולו, כדי למנוע כל מגע. צלקות, אם כי נדירות, היא אפשרות. הסרת לייזר יכול גם לעורר שיער פנים מוסתרים לגדול בנשים. עם אלקטרוליזה, העור יכול לקבל דהוי אם זה נעשה בצורה לא נכונה.

תוצאות

הסרת לייזר מאושר על ידי ה- FDA להפחתת שיער לצמיתות. לדברי Mayo Clinic, לייזרים יכולים להפחית את ספירות השיער 40-80 אחוזים. שיער פנים על נשים הוא לעתים קרובות קל יותר עדין מאשר על הגוף, ואת השיער הזה לא יכול להגיב גם לייזר כי זה מטרות פיגמנט (צבע) של זקיק השיער.

אלקטרוליזה מאושרת גם על ידי ה- FDA להסרת שיער קבוע. יש לו את הרשומה הטובה ביותר אבל לא 100% מובטחת לכולם. לדוגמה, זקיקי השיער יכול להיות כפוף או מעוות מן השעווה הקודמת או tweezing, מה שהופך את הנתיב של מחט אלקטרוליזה לשורש יותר קשה להרוס את זקיק. עם זאת, אלקטרוליזה יעילה עבור ridding עדין שיער הפנים, מה צבע עשוי להיות.

אלקטרוליזה או לייזר בבית 

טריה לייזר להסרת שיער Precision ו Silk’n SensEpil (IPL) הם שני מכשירים הביתה מסומנת על ידי ה- FDA להפחתת שיער לצמיתות באמצעות הסרת שיער בלייזר, והוא יכול לשמש את הלחי על נשים.

יחידות אלקטרוליזה נמכרים גם לשימוש בבית. אבל עם הדרך בה הוא מבוצע (על ידי החדרת מחט לתוך הזקיק), זה לא יכול להיעשות בבטחה או ביעילות.

בשורה התחתונה

אם יש לך עור כהה או שיער בהיר, אתה לא יכול להסתמך על תקן הסרת שיער בלייזר עבור בעיות בטיחות או לתת לך תוצאות אופטימליות על הפנים שלך. היברידי של תדר לייזר ותדר המשמש לעור כהה או שיער בהיר עשוי שלא להיות זמין באזור שלך. אלקטרוליזה עשויה להיות האופציה היחידה שלך.

אם יש לך עור בהיר שיער פנים כהה, אז אתה יכול לבחור בין אפשרות אחת. הסרת לייזר היא בדרך כלל פחות יקר של שני ודורש פחות זמן וטיפולים. לייזר עשוי גם להיות הבחירה הטובה ביותר שלך אם אתה מאושר עם רוב השיער מוסר, או השיער להיות עדין וקל יותר. אם יש לך הרבה שיער בהיר להסיר, או שאתה רוצה את הסיכויים הטובים ביותר לקבל הסרת שיער קבוע, אז מומלץ electrolysis.

No Replies to "אלקטרוליזה נגד הסרת שיער בלייזר: לגלות איזה מהם הוא הטוב ביותר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    46 + = 49