לא רצוי הגוף לגוף שיער זה צריך grooming

גברים ונשים כאחד לשאת מגוון של דעות כאשר מדובר על המקום שבו הוא מושך עבור גבר יש שיער, ואיך לחתן אותו. אני חושב, עם זאת, יש אזורים מסוימים שצריכים תשומת לב מיוחדת ותחזוקה המשיך. הנה ההמלצות שלי לשיער גוף לא רצוי של גברים, כי צריך grooming.

חד גבה: זה אחד הגדולים pas fas כי גברים אשם. הגבות שלך נועדו להיות שתי שורות בודדות של שיער גדל על כל עין, לא אחד ישר אורך השיער.

אם יש לך רק כמה שערות תועה, להשתמש פינצטה לקטוף אותם החוצה. אם יש לך חיבור פרוותי רציני, אז ייתכן שיהיה עליך לגייס מקצועי יש את זה waxed. זה מהיר ועוקץ רק קצת, אז אתה יכול בקלות לשמור על הפרדה נקי עם זוג פינצטה כמו השיער מתחיל לגדול בחזרה פנימה.

אוזניים: גברים רבים הם מנוגע שיער האוזן, אבל לנחש מה אנשים; אתה לא צריך לסבול את זה. פשוט לעסוס או לקצץ זהיר עם מספריים קהה באף ייקח ממך להיראות כמו גבר אל גבר מכובד יותר למראה. אם אתה לא רוצה להטריד עם זה, אתה תמיד יכול לשאול את hairstylist או הספר שלך לקצץ את השיער האוזן בשבילך. לא רק שזה נראה נורא, מזויף אוזן השיער מזמין שעווה ופסולת אחרת לבנות פוטנציאל לגרום לגירוי בעיות בשבילך.

אף: אין דבר יותר מסיח את הדעת מאשר בחור עם שערות יורה מתוך נחיריו.

אם יש לך שיער מגש אחד, לתת לו דחיפה מהירה. זה רק עוקץ לרגע קצר. אלה גברים עם בושל של השיער גדל מהאף שלך, אתה רוצה בזהירות לקצץ את השיער עם מספריים או אף בוטה או לרכוש גוזם חשמלי במיוחד עבור האף. האף trimmers הם גוזם צילינדר המוסיף רדוד לתוך הנחיריים שלך במהירות trims את השיער עודף.

כתפיים: אתה לא רוצה להיראות כמו מערות, נכון? פשוט להיפטר שיער הכתף כי זה פשוט לא מושך. בדרך כלל זה מתבטא ציצים עדינים של שיער זה יכול בקלות להיות שעווה או מגולח, או שאתה יכול להשתמש דבש קרם כדי בקלות למחוק אותו.

חזור: שיער החזה עשוי להיות סקסי, אבל סוודר מלא שיער גב זה לא כל כך הרבה. פנקו את עצמכם בשעווה בספא המקומי שלכם. אנשי מקצוע יסיר את השיער במהירות כמו זו זווית קשה לנסות להתמודד עם עצמך. מעקב עם הפנים לאחור ואתה תרגיש נקי, חלק הקלה על מנת להיפטר מכל השיער הזה מגרד.

עֲגָבַיִם: בדרך כלל זה הוא הרחבה מן השיער האחורי יכול גם להיות מוסר על ידי אסתטיקה מקצועי שלך. אתה יכול אפילו ללכת רחוק ככל עומק הסדק התחת שלך. נשים עושות זאת כל הזמן. זה נקרא שעווה ברזילאית (הסרת כל השיער מאזור הערווה, כולל סדק קת).

אצבעות רגליים: הרגליים של גברים הם לא מאוד אטרקטיבי מלכתחילה, גברים רבים מתעלמים הרגליים שלהם יחד. אני ממליץ לקבל פדיקור שוב ושוב כדי לשמור על הציפורניים גזוז ועור exfoliated. כמה בחורים יש שיער מכוער על בהונות שלהם שעווה, גילוח או tweezing את השערות יהיה לשפר באופן משמעותי את המראה הכללי של הרגליים.

No Replies to "לא רצוי הגוף לגוף שיער זה צריך grooming"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    95 − = 94