האם עבודה eRazor ביקיני Shaver?

האם עבודה eRazor ביקיני Shaver?

בשורה התחתונה

שיער eRazor Fuzion הוא כלי קטן צדדי שנותן לגלח קרוב עם זמן מוגבל וללא מים. יש הרבה כוח בכף היד שלך עם הילד הרע הזה! זה All-in-One גוזם ו shaver זה קטן, נוח ו rechargeable. החלק הטוב ביותר הוא אין כבלי או תחנת טעינה לדאוג.

מקצועניםYou

 • קל לשימוש
 • קטן ונוח

חסרונותYou

 • יָקָר
 • קצת רזה

  תיאורYou

  • יַצרָן: יצרני התמונות
  • נוֹהָג: מכונת גילוח חשמלית
  • אפשרויות: הצבעים של אוניקס, ספיר ואודם

   

  ביקורת: שיער eRazor Fuzion מכונת גילוח & גוזם

  התקן זה הוא מכונת גילוח בסגנון רוטרי עם גוזם מובנה. הגוזם נשאר בדיוק כמו תקע. עם לחיצה על כפתור, הגוזם נע מעלה מעלה את לחצן ההפעלה זהה עובד על זה. הדבר היחיד שאתה צריך לשמור את זה הולך לשקע חשמל. תקע את השקופיות מימין מתוך התחתונה ו stow משם כאשר סיים לחייב.

  מצאתי כי זה היה קצת קלוש מרגיש כאשר דוחפים את הכפתור גוזם למעלה. אבל פעם אחת בעמדה, זה עושה עבודה נהדרת.

  אזור ביקיני גילוח - לנשים ולגברים

  Fuzion עובד נהדר על קו ביקיני. גוזם הוא קטן יכול באמת להגיע לאותם אזורים שקשה להגיע עם סכין גילוח. אתה עדיין צריך לעשות את חצי plié או חצי straddle, אבל שלא כמו סכין גילוח, אתה יכול רק לקצץ. אין צורך לדאוג nicking העור שלך.

  גברים, שק האשכים לא היה מתאים לקדוש הזעיר הזה. הוא עשה את העבודה וכל עוד העור היה מתוח, לא היתה שום בעיה. אם תער מפחיד אותך באזור זה, (ראה: טיפים לגברים לגלח איברי המין) זוהי חלופה מדהימה שעובדת בדיוק כמו טוב. ג 'נטלמן, פחד לא הסרת שיער למטה.

  כמה קרוב?

  באמצעות טיטניום להב סיבובית של מכונת גילוח יכול לתת לגלח ממש נחמד בלי לשרוף את התער. לא אדמומיות, בלי בליטות. זה קצת קשה להגיע לגילוח קרוב על הקצה של הרגליים הפנימיות שלך בלי הרגליים לפעמים לא נוח תמיד מביך הרגל, אבל זה אפשרי, וללא כאב אני יכול להוסיף.

  עכשיו, זה לא נותן את התחתית התחתונה חלקה גילוח אבל זה קרוב מאוד (ראה יותר: גילוח אזור פרטי). זה היה עובד נס עבור אלה גילוח דקות האחרונות לפני החוף. מכיוון שזה לא לגרות את העור, אתה יכול להתגלח ולא לקבל את תחושת הצריבה, בוער מן המים המלוחים. אתה יכול לזרוק אותו ארנק שלך לגעת בעת הצורך.

  היה לי מקרה אחד כשהרגשתי משיכה קטנה ומשכה של השיער. זה היה לגמרי באשמתי כי להחזיק את העור מתוח הכרחי עבור כל מכונת גילוח, אבל ניסיתי לראות אם זה ימשוך. חוץ מזה, ללא כאב!

  איך על הרגליים האלה?

  המכשיר נראה משווק לקראת גילוח באזור הביקיני אבל זה יכול לשמש גם בתחומים אחרים. עיניתי רגל של חבר. כן, רק רגל אחת. גזרתי והתגלחתי בתוך זמן קצר ולא היתה שום ראיה לגווח אחר פרט למחסור בשיער. מרגלו אל זרועו הפוכה מחקתי ללא קושי את השיער מן הקיום.

  זה היה מהיר וקל, ללא מים וללא כאב.

  שיער הפנים זה מקבל ... ואלה לא

  האזור שבו מצאתי אותו חסר היה אזור הפנים (ראה עוד: כיצד להסיר שיער פנים) על מישהו עם שיער vellus עדין. את יודעת, השיער הרך והבלונדיני שחמק ממך במראה חדר האמבטיה, אבל בולט במראה המכונית ... נראה שהשיער מתכופף ומתחבא מפני הפוזיון. אבל זה היה פנטסטי על השיער הגס. השיער הכהה היחיד מתגנב למעלה ופתאום הוא רבע אינץ 'ארוך אין סיכוי נגד זה shaver.

  להשוות מחירים

  גילוי: דגימות סקירה סופקו על ידי היצרן. לקבלת מידע נוסף, עיין במדיניות האתיקה שלנו.

  No Replies to "האם עבודה eRazor ביקיני Shaver?"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   65 − 59 =