עצות מועילות DIY שעווה בבית

עצות מועילות DIY שעווה בבית

שעווה בבית יכול להיות קשה ומאיימת אם מעולם לא עשית את זה קודם. אנחנו לא לשקר ואומר לך שכל אחד יכול לבצע את השיטה להסרת שיער וכי כל ערכת יאפשר לך לעשות את זה בעצמך, בקלות.

אנו אגיד לך כי יש סיבה טובה מאוד אסתטיקה צריך להיכנס, בממוצע, 800 שעות של אימונים (בהתאם למדינה) לפני שהם יכולים לספק שירותים עבור לקוחות.

אבל, יש כמה תחומים שעשויים להיות קל לך שעווה עצמך, ואם אתה הופך נוח עם זה, לחסוך כמות טובה של כסף.

מתי לראות את היתרונות

ביקיני, הגב ואולי בית השחי. תנו שעווה אסתטית מאומן מתובל עדין וקשה להגיע אזורים. זה מביך וקשה להשיג את הזווית הנכונה כדי להסיר כראוי את השעווה פעם זה מוחל.

גבות. אנחנו גם ממליצים מאוד להתרחק שעווה גלים משלך. קבלת הצורה הנכונה במקום יכול להיות מסובך מאוד, ועם צעד אחד לא נכון אתה יכול בסופו של דבר ללא אחד. אז תיזהר מאוד אם אתה אמיץ מספיק כדי לעשות את זה.

מתי לנסות שעווה עצמך

עם זאת נאמר, אתה יכול למעשה לחסוך קצת כסף וללמוד שעווה עצמך באזורים מסוימים. אם בצע כמה צעדים בסיסיים, אתה יכול בסופו של דבר עם עור ללא שיער ולא צריך לעזוב את הבית שלך לעשות את זה.

השפה העליונה, הפנים, הזרועות ואולי הרגליים. אזורים אלה הם חלק הקלה ביותר להגיע לבד.

עצות מועילות DIY

 • דע את אמצעי הזהירות. ישנם נסיבות מסוימות או מצבים רפואיים שבהם אתה לא צריך שעווה אזורים ספציפיים או בכלל.
 • בצע את הוראות היצרן. בעוד שעוות דומות מאוד, החברה יודעת את המוצר הטוב ביותר.
 • תרגול וסבלנות. זה לוקח זמן כדי לקבל את הטכניקה למטה.
 • העור צריך להיות נקי. זה חיוני כי לכלוך, שמן ואיפור יוסרו לפני שעווה. זה עוזר שעווה דבק השיער ומזער שלאחר שלאחר שעווה breakouts.
 • האורך הנכון. השיער צריך להיות על ¼ של סנטימטר ארוך. כל דבר קצר יותר עשוי להיות קשה יותר עבור שעווה לדבוק באופן מלא, וככל שהשיער ארוך יותר, כך זה נראה כואב יותר.
 • אל תשרוף את עצמך. שעווה זה חם מדי יגרום כוויות ואולי להפיג את העור. בדוק את הטמפרטורה על החלק הפנימי של פרק כף היד. אם זה חם מדי, לחכות עד שהוא מתקרר לפני השימוש בו כדי להסיר שיער.
 • טעות כואבת. טעות נפוצה נוספת, וכנראה הכואבת ביותר, מושכת את השעווה בתנועה ישרה. השעווה צריכה להיות מוסרת על ידי משיכת רצועת לאורך כל הדרך אל הצד השני כאשר מוסר כדי למנוע גרימת שיער חודר ו ingrown. יש גם צליל ברור מאוד כי אוזן מאומן יכול לפענח כאשר זה מוסר כראוי.
 • שעווה על, שעווה הנחה - רק פעם אחת. ברגע שיש לך שעווה אזור פעם אחת, להתרחק. אם החמצת קצת שיער, תצטרך לעקוץ אותו. הולך על אותה נקודה כמה פעמים היא טעות הגרוע ביותר שאנשים עושים, או מתוך בורות או פשוט התעלמות זהירות. לא משנה אם יש לך עור רגיש או לא, זה יכול לגרום לגירוי, כוויות, חבורות ועור קרוע אפשרי. תהיה מאוד זהיר.

  בטיחות קודמת לכול

  אנחנו לא רוצים להפחיד אותך מהצלת עצמך קצת כסף על דילוג על הסלון. אבל אתה צריך לחשוב על דברים שיכולים לקרות אם אתה לא משתמש בטכניקות המתאימות כדי להסיר את השיער.

  No Replies to "עצות מועילות DIY שעווה בבית"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   − 3 = 2