כיצד לגלח את הרגליים על עור חלק, בלי bumps או Ingrons

כיצד לגלח את הרגליים על עור חלק, בלי bumps או Ingrons

המדריך שלנו על איך לגלח את הרגליים מראה לך איך להגיע קרוב לגלח תוך הימנעות nicks וחתכים. גם אם אתה משתמש בתער על הרגליים במשך שנים, אני בטוח תלמד כמה טריקים חדשים עבור תוצאות טובות יותר.

בחר את גילוח גילוח או ג'ל בתבונה

אין להשתמש בסבון רגיל. זה יכול להיות ייבוש מדי ולא מספקים מספיק גלישה.זכור, מה אתה משתמש יש הרבה על התוצאה של הגילוח שלך כמו סכין הגילוח שלך.

אומנות גילוח לא מסורק, גילוח קרם לנשים (להשוות מחירים) הוא פנומנלי עבור מקבל גילוח חלק, לחות העור ומניעת שיער צומח.

לא לקמץ על התער שלך

להתרחק ישר, disposables זול או שאתה תהיה מבקש חתכים ו nicks. במקום להשתמש בתער עם ראש הציר ואת הלהבים רצוי רצוי לתת לך חלק, קרוב לגלח. הבחירה שלי עבור הנשים הוא שיק Quattro לנשים (להשוות מחירים). עבור חלק, להבים מרובים לגרות את העור כי הם למשוך שיער קצת כדי לקבל גילוח קרוב אולטרה. אם שמעתם כי להבים מרובים לא עובד טוב בשבילך, לבחור להב אחד.

תן תספורת

אם אף פעם לא התגלח, או לא צריך קצת, זה טוב לקצץ את השיער למטה קצר ככל האפשר. אתה יכול לעשות את זה על ידי הנחת מסרק שטוח על העור לקצץ מעל מסרק עם מספריים או עם קליפר באמצעות השומר הקצר ביותר. פחות שיער אתה מתחיל עם פירושו פחות שימוש התער שלך מוביל סתימת פחות של הלהב.

קח מקלחת חמה או אמבטיה

לפחות חמש דקות של חום יהיה לרכך את העור ולהירגע זקיק השיער. אז שמפו את השיער שלך לשטוף את הגוף הראשון.

פילינג

אלא אם העור שלך הוא מגורה, להיפטר תאי העור המתים ולספק גילוח קרוב יותר באמצעות exfoliator עדין או לשטוף את הגוף האהוב עליך עם מטלית Ayate (להשוות מחירים) על הרגליים.

DAB על כמה גילוח שמן

עבודה כמו מחסום על העור שלך, את הגילוח יהיה להחליק קל יותר במקום גרירה לחות העור. זה גם עוזר למנוע צריבת גילוח, גירוי כללי, שערות צומח. זה לא צעד הכרחי, אבל מציל חיים גדול למי המאבק עם nicks, פריחה גילוח, יובש או יש עור רגיש.

החל קרם גילוח או ג'ל

ודא העור הוא לח, אבל לא רטוב מדי. אם יש לך מברשת גילוח, לעבוד את המוצר עם המברשת במעגלים כדי לעזור להרים שיער ולקבל גילוח קרוב יותר.

לְגַלֵחַ

באמצעות להב טרי, באמצעות לחץ יציב אך לא מוגזם, ללכת בכיוון ההפוך של צמיחת השיער תוך החזקת העור מתוח. אל תלך על אותו אזור יותר מדי פעמים.

לִשְׁטוֹף

בין שבץ, הקפד לשטוף את הלהב. תער סתום לא יעבוד טוב.

לְטַהֵר

שטפו היטב את האזור כדי למנוע גירוד וייבוש במגבת רכה.

לחות

החל קרם אור, רצוי אחד כי הוא unscented. אתה לא רוצה שום דבר עשיר מדי כדי להדביק את זקיק השיער או זה יהיה להחמיר את העור מגולח טרי עם ניחוחו. אבל משהו אור יעזור לחות את העור ולהפוך אותו להיראות רך יותר וחלק.

להילחם אדמומיות

גברים או אלו עם שיער רגליים עבות יכולים להשתמש במוצר כמו סרום שיער ללא רבב (להשוות מחירים על אמזון) כדי להדוף את הבליטות, האדמומיות, ואת השיער הצומח.

טיפים

 1. צפה בכיוון של צמיחת השיער. לפעמים השיער בחלק האחורי של הרגליים גדל משמאל לימין או מימין לשמאל במקום כלפי מטה, כך להתאים את הלהב של גילוח כדי לקבל את התוצאות הקרובות.
 2. להיות זהיר במיוחד עם הלחץ שלך באמצעות סכין גילוח סביב הקרסוליים שלך ואת העצמות השוקיים.
 3. גילוח הוא זמני בלבד, כדי לקבל תוצאות ארוכות יותר (עד שישה שבועות) לנסות שעווה או סוכר.

מה אתה צריך

 • מסרק ומספריים או קוצץ (אם השיער צריך זמירה)
 • מסובב עם סכין גילוח עם להבים מרובים
 • קרם גילוח או ג'ל
 • שמן גילוח (אופציונלי)
 • מברשת גילוח (אופציונלי)
 • קרם בהיר, ללא קרם

No Replies to "כיצד לגלח את הרגליים על עור חלק, בלי bumps או Ingrons"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  84 − = 82