9 דברים שאתה צריך לדעת לפני קבלת הסרת שיער בלייזר

9 דברים שאתה צריך לדעת לפני קבלת הסרת שיער בלייזר

ההבטחה לטאטא את התער ולהימנע מזיפים מעצבנים רק ימים אחרי הגילוח מפתה. לכן תהליך כמו הסרת שיער בלייזר הוא כל כך פופולרי. האם זה בחירה טובה בשבילך ומה אתה יכול לצפות?

אלו הן שאלות טובות שעניינו לפני שאתם מתחייבים לטיפול. בעוד אנשים רבים אוהבים את העובדה שהם עברו עם זה, זה לא הבחירה הטובה ביותר עבור כולם. בנוסף, אתה צריך להתחייב לראות את זה דרך כמה פגישות על מנת לחוות את התוצאות הטובות ביותר וזה לא זול.

גם אז, אתה לא הולך להיות 100 אחוז שיער, אבל אתה יכול ליהנות הרבה חופש סכיני גילוח וזיפים.

המועמדים הטובים ביותר /

לייזרים ואורות פועמים פועלים בצורה הטובה ביותר על אנשים עם שיער כהה ועור בהיר. ישנם מכשירים אחרים, כגון דיודה ו Nd-Yag, אשר נוצרו לעבוד על אנשים עם שיער בהיר או עור כהה.

באשר עור כהה או שזוף, לייזרים יכולים לגרום שינוי צבע, אלא אם כן אתה משתמש במכונה נוצר עבור עור כהה. אם העור שלך כהה, אתה אף פעם לא צריך נושא את עצמך אינטנסיבי פעמו אור (IPL) טיפול.

לייזרים יש כברת דרך ארוכה הטכנולוגיה היא שיפור מתמיד. כאשר אתה מזמין את הפגישה שלך, לתאר את צבע העור שלך ואת צבע השיער ולשאול אם לייזרים בסלון או במרפאה יעבוד עליך. כמה עסקים אלה גם מתמחים עור כהה, כדי להיות בטוח לשאול מסביב באזור שלך.

איך זה עובד

לייזרים להשתמש באור פולס למטרה, לשבור, ולהרוס את המלנין (פיגמנט כהה) בשיער.

זו הסיבה שזה עובד כל כך טוב על שיער כהה. לייזרים גם למקד את המלנין בעור כהה, אשר יכול לגרום דהוי ומדוע רק מכשירים מסוימים יש להשתמש.

השיער גדל בשלושה שלבים: גידול, מנוחה, ושפיכה. לייזרים ופנסים אורות היעד השיער בשלב הצמיחה.

לאחר הטיפול, השיער נופל בתוך 10 עד 14 ימים.

השתמש בשפשף סוכר עדין במקלחת ביום העשירי כדי לעזור לקלף את העור ולהסיר את השיער. זה גם רעיון טוב להשתמש בכל המוצרים שלך esthetician ממליץ ופעל שלהם לאחר הטיפול הצעות בזהירות.

אזורים שניתן לטפל בהם

לייזרים ופולס אור לכוון כמה זקיקים בבת אחת, כך שתוכל לטפל באזורים גדולים של העור. בעוד זה ייקח שנים לבצע electrolysis על הגב או הרגליים, טיפוסית הסרת שיער בלייזר על שתי הרגליים בדרך כלל לוקח פחות משעתיים. לייזרים נהדרות לטיפול בגב, בכתפיים, בזרועות ובחזה.

על השפה העליונה ועל הסנטר, לייזרים לעבוד אבל רק על שיער כהה. אם אתה רוצה להבטיח את השיער הבלונדיני הם zapped באזורים אלה, ההימור הטוב שלך הוא אלקטרוליזה להסרת שיער קבוע.

הזמן מעורב

ביקור משרד עצמו בדרך כלל לא לוקח זמן רב. זה תלוי באיזה אזור אתה מקבל טיפול, אם כי. לדוגמה, הגב או הרגליים עשוי להימשך שעה או שתיים, בעוד השפה העליונה עשויה לקחת רק דקות.

אתה תבחין תוצאות לאחר הטיפול הלייזר הראשון שלך, אבל לא סיימת. זה לוקח ארבעה עד שישה מפגשים מרווחים ארבעה שבועות זה מזה כדי לראות 70-80 אחוז הפחתת צמיחת השיער. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, לקבל טיפולים תחזוקה נעשה פעם בשנה לפחות כמה שנים.

אין תוצאות מובטחות

אף פעם אין ערובה שתיהנה מחיי חינם לאחר הטיפול. חשוב לזכור כי הסרת שיער בלייזר עובד טוב יותר עבור אנשים מסוימים יותר מאחרים. 

אף אחד לא יודע בוודאות מה שיעורי הצמיחה מחדש. יש אנשים לב לצמיחה מחודשת לאחר מספר חודשים או שנים, בעוד שאחרים מוצאים שהם לא צריכים להתגלח שוב. עם זאת, עבור אנשים שיש להם הצלחה, זה נראה לעתים קרובות כמו מחליף חיים והם באמת שמחים שהם הלכו זה היה.

איך להכין

ברגע שזה נקבע איזה סוג של מכונת לייזר ישמש, סביר להניח שאתה אמר או להתגלח יום או יומיים לפני הפגישות שלך. אתה גם רוצה להימנע שיזוף עצמית בורקי לפני ואחרי הטיפול. זה אפשרי כי תצטרך להפסיק לקחת תרופות מסוימות כדי למנוע תופעות לוואי, אז להיות כנים על כל מה שאתה לוקח.

ביום הפגישה שלך, אתה רוצה להימנע משימוש בכל המוצרים על העור שלך. זה כולל קרמים, דאודורנט, או כל דבר אחר. פשוט לצאת מהמקלחת, להתייבש, ולהתלבש. הקפד לבדוק עם esthetician שלך על כל הדברים האחרים שאתה צריך ולא צריך לעשות לפני ואחרי הפגישות שלך.

להפחית את הכאב

האור פועם בלייזר הסרת שיער מרגיש כמו גומי להכות popping נגד העור שלך, אם כי כמה מכונות לבצע אחרת. לא כל zap יפגע וכמה אזורים, כמו הרגליים התחתונות, כאב יותר מאחרים (הירכיים).

זה מומלץ לעתים קרובות לקחת כמה איבופרופן שעה לפני הפגישה שלך. יש אנשים ממליצים numbing העור 20 דקות לפני הפגישה שלך עם תרסיס או שמנת המכילה ארבעה אחוזים לידוקאין. בסטייל מגזין ממליץ על הרדמה של ג'יג'י.

בחר את המומחה הנכון

סלונים רבים לפרסם נהלים זולים והנחה, אבל המקומות הטובים ביותר לא צריך לנקוט הנחות. לעשות את שיעורי הבית שלך לפני ההרשמה לשירותים. הגן על עצמך ועל העור שלך על ידי הזמנת פגישה עם רופא עור או טכנאי מורשה בלבד.

מה זה יעלה לך

הסרת שיער בלייזר אינה זולה. בהתאם לחלק הגוף שאתה מתייחס, זה יכול לרוץ מ 200 $ ל 2,000 $ לכל הפעלה. זה לא כולל מס וטיפ.

No Replies to "9 דברים שאתה צריך לדעת לפני קבלת הסרת שיער בלייזר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    26 − 18 =