7 טעויות שעווה אתה כנראה עושה בבית

טעויות שעווה DIY יכול לגרום תסכול, שיער החמיץ, שבירה, כולל כאבים מיותרים ואדמומיות. למד על שגיאות נפוצות שנעשו בבית ואיך למנוע אותם. יהיה לך שיער טוב יותר ridding ניסיון והוא יכול לחסוך כסף על פני הולך סלון או מינוי ספא.

אִשָׁה waxing her legs

תמונה מקור / Photodisc / Getty תמונות

צמיחת השיער צריכה להיות בערך 1/4 "ארוך כדי להיות נתפס להיות מרומם.רק בגלל שאתה יכול לראות או להרגיש את השיער לא אומר כי השעווה יכול לקבל את זה.שעווה קשה יכול לקבל שיער קצת קצר יותר, אבל יש יותר עקומת למידה כדי לקבל את היישום ואת הסרת הטכניקה למטה.

אתה יכול לחכות עד שהוא מקבל יותר או לבחור השחלת שיער הפנים. סוכר הדבק יכול להרים את השיער קצר כמו 1/16 "על הפנים או הגוף.

02
של 07

לא שמירה על שעווה חם מספיק

ערכות שעווה רבות עבור הבית מכילים שעווה זה microwavable. זה נוח מאוד ופחות יקר מאשר לקנות שעווה נפרדת חם.

אבל גלי המיקרוגל לא תמיד מחממים את השעווה באופן שווה. מאז שעווה לא על מקור חום רציף, זה יהיה להתקרר. שעווה זה לא נועד להיות מגניב, לא להפיץ או להסיר שיער טוב.

אם אתה waxing שטח ניכר, הקפד לשמור על עקביות. מיקרוגל לפי הצורך. אם זה נהיה חם מדי או לנזוף לתת מגניב הראשון. אם אתה מתכנן על שעווה הרבה, warmers הם השקעה מצוינת.

03
של 07

לא מחזיק עור מתוח

העור צריך להיות מתוח, כלומר מעט מתוח כאשר השעווה מוסר. כאשר העור מוחזק המשרד יש פחות משיכה. משיכת העור היא הגורם העיקרי לכאב ואדמומיות. זה לא השיער האמיתי יוצא מתוך זקיק.

החזק את העור עם היד החופשית שלך בעת הסרת רצועת או לבקש עזרה כאשר אתה לא יכול (כמו כאשר שעווה את הידיים).

04
של 07

לא

העור הראשון צריך להיות ניקה של לכלוך, שמן, ואיפור מכמה סיבות. קודם כל, שעווה רכה יהיה דוחה במקום דבק להסיר שיער. שנית, יש יותר סיכוי להחמצת שיער, שבירה, גירוי שלאחר שעווה ופצעונים.

למרבה המזל, זה מאוד פשוט לעשות. אם משהו לנקות את העור אינו כלול בערכה שלך, ניקוי כמו GiGi Pre Hon קל למצוא בחנות היופי המקומי שלך היופי. אם לא, לפחות להשתמש בסבון עדין ומים.

יישום קל של אבקה (עבור שעווה רכה) או מראש שמן אפילציה (עבור קשה) לאחר העור הוא טיהר מיובש עוד צעד מעולה prepping. שניהם עובדים עם סוג של שעווה כדי לחוצץ את העור ולאפשר תוצאות אופטימליות.

05
של 07

לשים על מוצר יותר מדי

זה קל לחשוב, 'תן לי באמת מעיל את זה'. באמת, שכבה דקה יש צורך - מספיק רק כדי לכסות את השיער.

אם יותר מדי הוא החליק על, יש סיכוי גדול יותר של שעווה להישאר על השיער כאשר רצועת מוסר. זה גם עלול להזיק יותר, לגרום חבורות ויש סיכוי נוסף של שבירת שיער מעל או מתחת לפני השטח של העור.

כאשר החלת השעווה, לשמור על המוליך בזווית של 45 מעלות נגד העור. זוהי הזווית הטובה ביותר להתפשטות.

06
של 07

הסרת שעווה לאט מדי

יש להסיר את הרצועה במהירות בתנועה אחת מצד אחד, מעבר לצד השני. התגובה הטבעית כאשר אתה עושה את זה על עצמך היא להסס, ללכת רק עד כה או למשוך למעלה במקום מעל כל הדרך לצד השני.

האם תרגול כלשהו מושך בלי שעווה רק באמצעות רצועת כדי לקבל את התחושה של התנועה. לחלופין, בקש ממישהו לעזור. הם בטח יהיו פחות היסוס כאשר קורעת את רצועת מאשר היית.

07
של 07

לחשוב שזה יהיה קל

התהליך לא נראה כל כך קשה, נכון? אתה מסובב קצת שעווה על השיער בכיוון של צמיחה, לשים רצועה ולמשוך אותו בצורה הפוכה אתה שם את זה. טוב, הטכנאים בלבד עשה זה נראה די קל.

במציאות, זה לא כל כך קל. הם הלכו לבית הספר, קיבלו רישיון לבצע שירותים ויש להם ניסיון מאחוריהם.

אתה צריך קצת תרגול כדי לקבל את הטכניקה למטה. אם אתה לא מוותר, אתה אמור להיות מסוגל שעווה כמה חלקים של הפנים שלך או הגוף. כמובן, אם אתה מעדיף לא להיות מוטרד, ואז לקבוע פגישה.

שעווה כי אתה תמיד צריך לעזוב את המקצוענים: ברזילאית.

No Replies to "7 טעויות שעווה אתה כנראה עושה בבית"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    54 − 49 =