טריה 4X לעומת Silk’n SensEpil: מה עדיף?

טריה 4X לעומת Silk'n SensEpil: מה עדיף?

טריה 4X ו Silk'n SensEpil הן שתי שיטות להסרת שיער קבוע. למד על ההבדלים העיקריים בין הטכנולוגיה שלהם, החיים, התוצאות, הכאב והעלות. האחרונה Tria 4X (מסומן על ידי T4X) ו Silk'n SensEpil (מסומן על ידי S.S) הם מודלים הם נמדדים אחד נגד השני.

טכנולוגיה ותחומי שימוש

T4X: לייזר דיודה FDA מנקה בשימוש על הרגליים, הזרועות, קו הביקיני (שיער מחוץ לקו תחתונים רגיל), בתי השחי, הרגליים, הבטן, הגב, החזה, הידיים, שיער הפנים של נשים מן הלחי הקו למטה.

S.S.: משתמשת IPL (אינטנסיבי פעמו אור) הטכנולוגיה להסרת שיער בבית, ה- FDA ניקה להפחתת שיער קבוע הדורש מחסניות מנורה חד פעמי. המכשיר מיועד לשימוש על הגוף (למעט איברי מין), אך ניתן להשתמש בו על הפנים מקו הלחי למטה.

למרות שהם יכולים לשמש על הפנים, יודע כי לייזר או IPL עשוי לעורר שיער פנים נסתר לגדול אצל נשים.

כוח והגדרות

T4X: מכשיר אלחוטי נטול יד, עם חמישה הגדרות כוח מתכווננות.

S.S.: מכשיר כף יד עם חמישה הגדרות כוח מתכווננות.

תְאִימוּת

T4X: אלה עם גווני עור בהיר עד בינוני (לבן, שנהב, בז ', חום בהיר) ושיער כהה. שיער לבן, אפור, בלונדיני או אדום לא ייהנה משימוש במערכת.

S.S.: המועמדים הטובים ביותר הם גם עם גוונים בינוניים עד אור בינוני ושיער כהה. גוונים של שיער חום עשויים גם להגיב על המערכת אבל בדרך כלל דורשים יותר טיפולים.

שיער אדום עשוי להפיק תועלת מטיפולים. שיער לבן, אפור או בלונדיני אינו מגיבה בדרך כלל, אף על פי שהחברה מזכירה כי חלקן ציינו תוצאות לאחר טיפולים מרובים.

ההתקנים יכוונו מלנין (או צבע), ולכן השיער הכהה מרוויח הכי הרבה כי יש לו את הצבע הכי לקלוט את החום כדי לפגוע בזקיק השיער.

מצד שני, אלה עם גוון עור כהה לא יכול להשתמש בבטחה או מערכת כי המלנין בעור יכול גם להיות מותקף וכתוצאה מכך כוויות, צלקות, או blistering.

בְּטִיחוּת

T4X: Built-in חיישן העור כי בודק את הטון העור יהיה לפתוח עבור השימוש אם זה בטווח הנכון.

S.S.: חיישן עור מובנה אשר יהיה אור הדופק או "זאפ" אם העור הוא בטווח צליל בטוח. (זה מובנה חיישן העור תכונה רק על Silk'n SensEpil, לא Silk'n המקורי.)

זמני טיפול מומלצים

T4X: כל שבוע במשך שלושה חודשים עד מרוצים מהתוצאות.

S.S.: זמן טיפול מלא נחשב בכל מקום בין 18-24 חודשים. כל שבועיים עבור ארבעת הפגישות הראשונות לטפל שוב כאשר השיער מתחיל לצמוח בחזרה או כל ארבעה שבועות. אתה עובר על האזור פעם אחת ללא חפיפה.

כְּאֵב

T4X: ההרגשה היא השווה גומי להקה הצמד וכמה חום. השתמשתי Tria המקורי עם שלוש הגדרות כוח על האפשרות הגבוהה ביותר עבור רוב קו הביקיני שלי. זה לא ממש כאב, אבל בהחלט יכולתי להרגיש את הצמד. כשהגעתי עמוק יותר לתוך קו הביקיני שלי היה יותר אי נוחות ואני עשיתי את הכוח למטה חריץ. המודל האחרון עכשיו יש חמש הגדרות צריכת חשמל.

S.S.: זה הושווה תחושה קלה של חום עקצוץ.

השתמשתי ב- Silk'n SensEpil על הגבוה מבין חמשת ההגדרות על רגלי ועל בתי השחי. זה לא כאב בכלל על הרגליים שלי ואפילו לא היה קצת לא נוח. בתי השחי שלי לא נפגעו, אבל מדי פעם הייתי מרגישה בחטף.

לכל אחד יש סובלנות בפני כאב / אי נוחות. אתה עלול להרגיש כאב יותר אם יש לך עור רגיש או שיער כהה מאוד או סמיך. לא גילוח השיער לחלוטין למטה לפני הטיפולים יגרום יותר אי נוחות מיותרת. הטיפול הראשון בדרך כלל כואב ביותר, ושימוש ההגדרה הגבוהה ביותר על המכשיר או גם לייצר חום יותר, וכמובן, סביר יותר לתת לך כאב או אי נוחות.

מְהִירוּת

T4X: ראש עגול של טריה הוא קטן למדי (קוטר הוא קצת מתחת 1/2 ") כל שימוש יכול לקחת כמות הגונה של זמן בהתאם לאזור אתה עובד על.

S.S.: ראש מלבני של המערכת הוא גדול מאוד (על 1 "x 1 1/4") אז הטיפולים הם מאוד מהר. שתי רגליי נעשו תוך חצי שעה ושתי בתי השחי בתוך פחות מחמש דקות.

קלות שימוש

T4X: מתאים ביד יפה וקל מאוד לתפעול. התכונה האלחוטית מאפשרת לך לסובב ולהפוך את המכשיר בקלות רבה. אבל אם אתה באמצע הטיפול אתה צריך לעצור ולחכות שזה כדי לטעון מחדש, לזכור בדיוק איפה הפסקתם.

S.S.: עריסות ביד קל מאוד לשימוש. זה לא אלחוטי, אבל זה אף פעם לא נראה כמו טרחה או בעיה. למעשה, השימוש בו כל עוד אתה צריך מבלי לטעון מחדש את זה נהדר. הופעות זמניות שנמשכות כ -30 שניות מהראש הופכות לעור כדי ליידע אותך בדיוק היכן פגע, כך שאתה יכול בקלות לעבור לפרק הבא ללא חפיפה. אתה צריך להיות זהיר כדי לעקוב אחר השורות האלה בדיוק או שאתה יכול בסופו של דבר חסר שיער.

החיים והעלות

T4X: מחיר השוק של $ 449 (להשוות מחירים על אמזון). Tria יופי החברה מציינת שהיא מסוגלת לספק עד 90,000 פעימות. כאשר זה נגמר, אתה צריך לקנות מכשיר אחר.

S.S.: המחיר הקמעונאי המוצע הוא 299 $. ראה מידע נוסף על האתר שלהם על מחסניות שלהם וכמה יריות כל אחד.

תוצאות

T4X: החברה טוענת כי "מספקת עד 70% ירידה בספירת השיער בשני טיפולים בלבד".

S.S.: המכשיר הוא FDA נקי עבור הפחתת שיער קבוע. על פי מחקר Silk'n להסרת שיער של 150 נשים המשתמשות במערכת להסרת שיער, אלה היו תוצאות הפחתת השיער הממוצעת לאחר 6 חודשים, 41% בבתי השחי, 54% על הרגליים, 43% באזור הביקיני ו -52% על הזרועות ".

No Replies to "טריה 4X לעומת Silk'n SensEpil: מה עדיף?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    4 + 2 =