אל תתנו לדפדפן שלך גיל אתה – עיצוב וטיפוח טיפים לנשים 40 פלוס

אל תתנו לדפדפן שלך גיל אתה - עיצוב וטיפוח טיפים לנשים 40 פלוס

גבות בעיצוב ו grooming לעתים קרובות צריך לשנות כמו שנים ערימה ואנחנו לעזוב את הנוער שלנו מאחור. מה עבד בשבילך כשהיית נער, עשרים ומשהו או אולי אפילו לתוך 30 שלך לעצב ולחתוך את הגבות שלך, לא יכול להיות עושה לך צדק עכשיו כאשר 40 או יותר.

כאשר נשים בגיל הם נוטים לא לגדל שיער גבה הרבה או להתחיל לאבד אותו, במיוחד על הקצוות. האם הם מענישים אותנו על כל העיטוש שעשינו בצעירותנו?

אני לא יודע. שלא לדבר על שערות אפורות ועל אלה הדקיקות שמתחילות לצוץ. גבות הם החשובים ביותר, כי מקבל את הצורה הנכונה, קשת וצבע יכול לקחת שנים הנחה. הגלים שלך לא מזדקנים לך לקצץ כאן, יש להם שם ציוץ ושני סחיפות צבע או סרום.

הגבה טיפים טיפוח לנשים 40 פלוס

 • חתוך במידת הצורך. בדומה לגברים, הגבות של נשים נוטות לגדול באורך ככל שהן מתבגרות ולקבל את השערות הדקיקות. אנחנו בדרך כלל לא מקבלים שיער מצח כמו ארוך או שרירי כמו גברים, אבל עדיין יותר ממה שהם היו לפני. אז לקצץ אותם תחילה ולקבל את זה בתפזורת נוספת מן הדרך לפני שאתה אפילו חושב לעשות כל tweezing או שעווה. בדרך זו אתה יכול לראות בדיוק מה הצורה אתה צריך לעבוד עם ואתה תהיה פחות סיכוי של מרומם את כל השיער כי צריך להישאר. זמירה היא קלה עושה הגלים נראה מטופח דקות בלבד לפני שאתה הולך לקצץ משם ללמוד כיצד לקצץ הגבות צעד אחר צעד קל עם מסרק ומספריים.
 • קשת בדיוק במקום הנכון. לשים את הקשת שלך, או את שיא הגלים שלך, במקום הנכון ייתן לך מיידית להרים פנים ולהפוך את מסגרת מושלמת לעיניים שלך. האם זה לא בסדר, וזה יכול להוסיף שנים או לגרום לעצמך להיראות מיושן. רמז: קשת גבה לא אומר שני מעגלים חצי מושלם. גדול כפי שהיה אולי, אנחנו כבר לא בשנות ה -70. (ראה: כיצד לעצב את הגבות.)
 • מלא מלא. אם אתה צריך למלא כמה אזורים דלילים, ואז לעשות זאת. לאחר גלים רזים מדי או נעלמים כי הם אור מדי בהחלט להוסיף גיל. בעוד גלים מלאים יגרמו לך להיראות צעיר יותר מסגרת העיניים שלך. בחירת הטון הנכון למלא עם מאוד חשוב או שהם יכולים להיראות מזויפים. השתמש בעיפרון עם משיכות רכות כמו מיליארד דולר דפדפן עיפרון אוניברסלי (להשוות מחירים) אשר נימה נייטרלי, נהדר עבור כל צבעי מצח. עצה: אבקה היא חסין יותר מאשר בעיפרון, אז אולי כדאי לך לנסות את זה קודם.
 • כריכה אפורה. אם אתה רואה שיער גבה אפור, לא להשתמש בצבע זה עשה את השיער על הראש שלך. השתמש בגירסה עדינה במיוחד עבור הגלים שיכולים להחזיק מעמד במשך שבועות בכל פעם. לחלופין, מסקרה גבה תעשה את העבודה העמקת כיסוי אפור באופן מיידי, גם אם רק עבור היום (להשוות מחירים על אמזון).
 • לשחזר. אם הגלים שלך הם דקים, נסה סרום צמיחה גבה אשר עשוי לעזור לגבות השיער לצמוח בחזרה מעל המריטה, בעיות בבלוטת התריס או מתח. בעוד האיפור הוא נפלא, אין כמו שיש את השיער שלך. (ראה: 5 סרום הצמיחה הגבות.)

עכשיו בואו נספר לכל הנערות הצעירות האלה לאמץ את הגבות המלאות שלהן ולא לצבוט אותן ולשעמם למוות.

לקבלת עצה גדולה אחרים של מומחה יופי כאן ב About.com, לבדוק את ג 'ולין דריק של איפור טיפים לנשים מבוגרות.

ספר לי עודYou

 • כיצד איפור הגבות יכול להפוך את הדפדפן שלך
 • קבל מושלם הגבות בבית עם כלים אלה
 • גבות Trimmers לגברים ולנשים

No Replies to "אל תתנו לדפדפן שלך גיל אתה - עיצוב וטיפוח טיפים לנשים 40 פלוס"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  37 + = 38