4 למעלה כלים קל

גברים רבים בוחרים לקצץ את שיער הערווה הגברי במקום לגלח אותו לחלוטין כדי להישאר ברור כתער לשרוף, שערות צומח, ואת הזיפים מגרדת. אם אתה מעדיף ללכת על המסלול הזה אבל אין לי מושג על מה הכלים להשתמש, יש כמה אפשרויות זמינות עבור זמניים, מהירה, קלה, ובטוחה זמירה. אלה הם הדף ארבע אפשרויות של trimmers עבור אזור זה דרומה ושאר הגוף שלך בעסקה. אל תשתמש בשום דבר מתחת למתאגרפים.

רוצה לגלח כמה אזורים אבל לקצץ אחרים? חסוך זמן בזמן שאתה במקלחת עם זה מטפל רטוב ויבש אלחוטיים עשה במיוחד לגברים. זה בא עם זמירה גילוח קבצים מצורפים, כך שתוכל להיפטר לחלוטין או פשוט לנקות את זה עד האורך הרצוי. יש לו 3D pivoting הראש שעושה בעקבות הצורה של הגוף הצמד. יש לה גם להבים מעוגלים ומסרקים אז אתה לא לגרד את העור הרגיש באזור זה, יחד עם מסרק חיתוך עם חמש הגדרות, כך שתוכל לקבל רק את אורך הרצוי. מסרק מצורף תוספת רגיש זמירה מומלץ באזור המפשעה.

05
של 05

טיפים על גילוח

אם אתה רוצה לגלח עם סכין גילוח לאחר שאתה משתמש קליפרס, לקבל את ירך טיפול נוסף זה ייקח לפני שתתחיל.

ראשית, לקבל לנקות וטהור עצמך לנקות את כל הכלים אתה הולך להשתמש עם אלכוהול. ואתה צריך רק להשתמש במשימה זו ולא אחרת. זה בלעדי.

קבל trimmed הראשון כמו גידור נגד פיתוח השיער הצומח. השתמש קוצץ או זוג מספריים קטנים ולקחת את השיער עד כ 1/16 אינץ '.

להתקלח לפני שתתחיל גילוח כך העור הוא רך לחות. עכשיו אתה מוכן. החל ג 'ל גילוח ולאחר מכן להתגלח בכיוון של צמיחת שיער כדי למנוע שערות הצומח. משוך את העור מתוח כמו שאתה להתגלח. שימוש במראה ניידת עוזר לך לראות מה אתה עושה. לאחר גילוח, slather על moisturizer המכיל אלוורה או קמפור. זה מרגיע ומסייע לגרש את הגירוי.

זה מאוד חשוב כי אתה מנסה למנוע חתכים מאז חיידקים אורב באזור זה, ואפילו חתך תער קטן יכול לתת לו להיכנס ולגרום צלוליטיס או מורסה. אם אתה עושה בטעות לחתוך את עצמך, לשטוף אותו היטב עם מים וסבון ולאחר מכן לחטא אותו עם אלכוהול. לחץ על 10 או 15 דקות, לפי הצורך, כדי לעצור את הדימום. אם זה לא מפסיק ב 15 דקות בערך, התקשר לרופא או ללכת לחדר המיון.

No Replies to "4 למעלה כלים קל"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    5 + 5 =