4 גורמים שיכולים לקבוע כמה זמן שעווה שלך יישארו

4 גורמים שיכולים לקבוע כמה זמן שעווה שלך יישארו

כאשר מוצלח, שעווה מסיר שיער מן השורש יכול להימשך עד שישה שבועות. עם זאת, העור הוא לא תמיד שיער ללא תשלום במשך שישה שבועות מלאים. למעשה, לעתים קרובות אתה רואה צמיחה מחדש הרבה יותר מוקדם. זה בדרך כלל תלוי במספר גורמים, כמו מחזור צמיחת השיער הכללי ואת הממוצע, מחזור צמיחת השיער האישי שלך, שבירה, וכמה פעמים אתה מקבל שעווה.

כמה זמן אתה יכול לצפות שעווה שלך אחרונה

ישנם שלושה שלבים של שיער: גידול, מנוחה, ומעבר.

בכל זמן נתון, כ 80 עד 90 אחוז של זקיקי השיער נמצאים בשלב הצמיחה. השאר נמצאים בשלב המעבר (שניים עד שלושה אחוזים) או בשלב המנוחה (10 עד 15 אחוזים).

זה אומר שיש כנראה קצת שיער מתחת לעור כי הוא גדל ולא הגיע עדיין את פני השטח. או, זה יכול להיות מעל העור ולא מספיק זמן כדי להיות תפס. בתרחיש זה, שעווה הוא לא יוכל לתפוס את השערות האלה ולהסיר אותם. בימים הקרובים או בשבועות הבאים, תראה את השערות האלה מופיעות בצורה ניכרת, בהתאם לעובי ולצבע. גם אם הם באותו אורך, שיער כהה וסמיך יתחילו להראות הרבה יותר מוקדם מאשר אור ושיער דק.

כמה פעמים אתה מקבל שעווה גם עוזר לקבוע מתי אתה יכול לצפות שעווה שלך האחרון. אם אתה מקבל שעווה כל שבועיים עד ארבעה שבועות, אז כל השיער יהיה סיכוי להסירו מן השורש. לאחר מכן תוכל להבחין כי העור נשאר שיער חינם יותר, ואתה תוכל ללכת יותר בין פגישות.

מחזור צמיחת שיער אישי

אזורים שונים של הפנים והגוף אינם מבזבזים את אותה כמות של זמן בשלבי הצמיחה, המנוחה וההעברה. גברים ונשים כבר מצאו לבזבז כמויות שונות של זמן בשלב השיער גדל (אפילו באותו שטח הגוף). גיל, עונה, רמות ההורמונים, וגנטיקה גם לשחק חלק גדול של מחזורי אישי אלה.

בסופו של דבר, זה אומר כי שעווה הרגל שלך לא בהכרח להחזיק אותך באותה מידה של זמן כמו של החבר שלך, וגם זה יגדל בחזרה מסונכרן עם שעווה ביקיני יש לך באותו יום. גם אם באזורים שיש לך שעווה בעצם יש את אותם מחזורי צמיחת שיער, תוכל להבחין או להרגיש שיער סמיך או כהה (כמו בקו הביקיני) הרבה יותר מאשר שיער פנים עדין אור קל.

שְׁבִירָה

המטרה של שעווה היא להסיר את כל זקיק מן השורש. בעולם מושלם עם נסיבות אידיאליות וכישלון הוכחה טכנאים, כל השיער יוסר בהצלחה בכל פעם. עם זאת, זה לא המקרה. כאשר השיער הוא שעווה, זה לעתים קרובות נשבר מעל או אפילו מתחת לפני השטח של העור, במקום להיות מוסר מן השורש. יש הרבה גורמים שמגיעים לתוך למה זה מתנתק, כולל אורך השיער, סוג של שעווה בשימוש, איכות שעווה בשימוש, ואת הכשרון של הטכנאי. למרות אנשי מקצוע יכולים לשבור את השיער, זה הרבה יותר סביר כי תוכל לעשות זאת בעצמך אם אתה עושה את עצמך בבית הפעלה.

לכן, שיער שבור לא הוסר מן זקיק. אתה תראה את השיער הרבה יותר מוקדם ממה שחשבת שתעשה כאשר זה יקרה.

אם זה נשבר מעל העור, ואז התוצאות יהיה להשוות לגילוח. אם זה נשבר מתחת לעור, יש לך כמה ימים לפני שאתה רואה את זה. בגלל שבירה יוצרת קצה חד, לעתים קרובות השיער הצומח עוקב אחריו.

כמה פעמים אתה שעווה

מישהו שמקבל שעווה (או משתמש בכל שיטה מסיר שיער מן השורש) באופן קבוע לעיתים קרובות לגרום זקיק להיות פגום לאורך זמן. זה עשוי גם לגרום לצמצום שבו הוא חוזר עדין או פשוט מפסיק לגדול לגמרי. אם יש כל הפחתת שיער, כמה זה יקרה בקרוב לאחר שעווה שוב ושוב ישתנה בהתאם לאדם, הגיל שלהם, הגנטיקה, ואת האזור הספציפי בהישג יד.

אנשים רבים הולכים לשום מקום בין שלושה לשישה שבועות בין שעווה, אבל אין כלל אמיתי, כמו שעווה של כולם נמשך לאורך זמן שונה.

No Replies to "4 גורמים שיכולים לקבוע כמה זמן שעווה שלך יישארו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    14 − 4 =