מה קורה כאשר 3 נשים ניסיון Avon העור כל כך רך פנים קרם להסרת שיער | insightyv.com

מה קורה כאשר 3 נשים ניסיון Avon העור כל כך רך פנים קרם להסרת שיער

מה קורה כאשר 3 נשים ניסיון Avon העור כל כך רך פנים קרם להסרת שיער

בשורה התחתונה

מלבד הריח, אני חייב להודות כי Avon הסרת שיער הפנים קרם הוא מוצר מעולה מגיע נקודה בארון התרופות שלך. הצינור צריך להימשך מספר יישומים והוא שווה את הכסף.

מקצוענים

 • מָהִיר
 • קל להחיל
 • שווה כל סנט

חסרונות

 • מריח כמו כימיקלים

תיאור

 • יַצרָן: אבון
 • נוֹהָג: קרם להסרת שיער פנים

אבון עור כל כך רך & חלקות פנים הסרת שיער קרם סקירה

Depilatories לעבוד על ידי לשבור את הקראטין בשיער, כך ניתן למחוק את. ישנם אינספור מוצרים depilatory, חלקם גם לבוא כמו lotions או תרסיסים. יש כאלה שנוסחו במיוחד כדי להסיר שיער באזור הביקיני, מוצרים המיועדים לשיער גוף עבה של גברים ואז לאלה שיש לנו היום – לעור הפנים הרגיש.

היה לי מסיבת הסרת שיער והשתמשתי במוצר זה בשלושה סוגי שיער ועור שונים. תן לי לומר, מנסה לבוא עם הזמנה זה היה קצת קשה! ניסינו כמה סוגים שונים של מסיר שיער, אבל מספר אחד עבור הערב היה זה קרם דפילציה על ידי אבון.

תמונה של שלוש בנות, עם שפמים עבים יחסית ואפילו אדם אחד עם מה שהיא כינתה את זקן התיש. כולם השתמשו קרם להסרת שיער Avon על פניהם.

ראה גם: נמוך על Depilatories
 

טיפול ראשון: עור רגיש

נקרא לקורבן הראשון, או לחזירי ים, “אליזבת”.

יש לה שיער בלונדיני, דק ונוטה יש עור רגיש פורצת עם רוב מוצרי איפור העור טיפול. היה לה שפם קל שהיא לא חיבבה, ובדרך-כלל גילחה אותו כל יום. היא היתה עושה שעווה אבל עם מנסה להישאר על התקציב, היא צריכה לראות כל אגורה.

היא פשוט השתמשה בצינור והחליקה על שכבה עבה מעל שפתה העליונה והשאירה אותו למשך שתי דקות ושלוש שניות.

כן, היה לנו סטופר. ווילה. כל שערה נעלם. לא היה לה שום אדמומיות, בליטות או לחצים ואמרה שפתה העליונה חשה רכה מאוד. היא היתה מרוצה מהתוצאה.

ראה גם: הסרת שיער לעור רגיש

הבא: שיער פנים סמיך

הילדה השנייה לנסות את המוצר היה “נלה”. היה לה אותו שפם, אבל שערה בפנים שחור ועבה. יש לה עור רגיל ללא יובש. אני חייב להוסיף שהיא מהודו, ויפה בלי השיער הנוסף, אבל עם זה, וואו. בוא רק אומר שאני שמח שיש לה לנסות את המוצר.

היא פשוט החילה קרם וחיכתה שלוש דקות ו -23 שניות. היא ניסתה מסיר שיער קרם לפני ותמיד היה צריך להשאיר אותם על הרבה יותר זמן מומלץ. היא השתמשה במטלית לחה חמימה וגילתה את פניה היפים, חסרי השיער. לא היה שום אדמומיות או נפיחות, ופניה היו רכות. למרות שהיא יכולה לעשות עם “ריח מגעיל”, כפי שהיא ניסחה את זה.

ראה גםסיבות מדוע נשים יש שיער פנים וגוף מופרז

אחרון: דה- fuzzing שפתיים ו צ’ין

הבא היה נחמד “Gretchen”. יש לה עור יבש יותר עם שיער חום סמיך, נוטה להיות גס יותר. היא עשתה את אותו הדבר על ידי החלקת המוצר מעל שפתה וסנטרה. היא חיכתה בדיוק שתי דקות ו -30 שניות והוציאה אותו לחשוף את שפתה וסנטרה חסרי השער.

היא אמרה שהיא לא צריכה ללחוץ חזק כדי להסיר את השיער. שפתה העליונה היתה חדה אך לא יבשה, ולא היו לה אדמומיות או בליטות אדומות. היא אמרה שזה הכה את השעווה הכואבת שהיא עושה כבר שנים.
 

באופן כללי

הנפילה היחידה שהבחורות האלה ואני מצאנו היתה הריח הנורא של המוצר. זה לא ריח טרי או נקי. זה עשה את העבודה שלו היטב חי עד הכל את המידע המוצר כאמור.

ראה עוד שיטות להסרת שיער ומוצרים: כיצד להסיר שיער פנים.

השווה מחירים על אמזון

No Replies to "מה קורה כאשר 3 נשים ניסיון Avon העור כל כך רך פנים קרם להסרת שיער"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 1 = 7