12 שלבים כדי לגלח את קו הביקיני שלך

12 שלבים כדי לגלח את קו הביקיני שלך

הנה איך לגלח את קו הביקיני שלך ולקבל חלק, קרוב להתגלח תוך הימנעות גירוי, nicks ו ingrown שערות.

קושי: קַל

זמן דרוש: 15-20 דקות כדי לגלח קו ביקיני

 1. קח מקלחת חמה או אמבטיה. לפחות 10 דקות של החום יהיה לרכך את העור ולהירגע זקיק השיער.

 2. בחר את גילוח קרם או ג'ל בתבונה. מה אתה משתמש כדי להקציף עם יש הרבה על התוצאה של הגילוח שלך כמו מכונת הגילוח שלך, והוא חשוב במיוחד באזור רגיש זה. שימוש קבוע של סבון הוא בהחלט החוצה.

  אמנות גילוח (להשוות מחירים) הוא פנומנלי עבור מקבל גילוח חלק, לחות העור ומניעת שערות הצומח. לגברים, אני ממליץ על Braave Shave, שיוצר במקור לגבר לגבר.

 1. לא לקמץ על התער שלך. להתרחק ישר, disposables זול או שאתה תהיה מבקש חתכים ו nicks. במקום להשתמש בסכין גילוח עם ראש סיבוב המסייע לנוע עם העור של הקימורים. להבים מרובים עשויים עבור גילוח קרוב לעבוד היטב לשיער ביקיני עבה. עם זאת, זה עשוי להיות יותר מדי עבור אלה נוטים רגישות. שלי ללכת תער הוא Schick Quattro לנשים (להשוות מחירים).

 2. תן תספורת. אם מעולם לא גילחת את קו הביקיני שלך, או לא יש לך זמן, זה טוב לקצץ אותו קצר ככל האפשר. אתה יכול לעשות את זה על ידי הנחת מסרק שטוח על העור לקצץ מעל מסרק עם מספריים, עם ביקיני trimmers או עם קליפר באמצעות השומר הקצר ביותר.

  השיער פחות אתה מתחיל עם פירושו פחות שימוש התער שלך, ומוביל פחות סתימה של הלהב. קיצוץ השיער שאתה לא הולך להתגלח קצר יותר עוזר לו להיראות יותר מטופח, ומונע שיער מציץ מתוך שלך בגד ים או תחתונים.

 1. פילינג. להיפטר תאי העור המתים ולספק גילוח קרוב יותר באמצעות exfoliator מתון או לשטוף את הגוף האהוב עליך עם מטלית Ayate (להשוות מחירים) על קו הביקיני שלך.

 2. דאב על כמה גילוח שמן. עבודה כמו מחסום על העור שלך, את הגילוח יהיה להחליק קל יותר במקום גרירה לחות העור. זה גם עוזר למנוע צריבת גילוח, גירוי כללי שיער חודר, כל עבריינים גדולים באזור ביקיני.

 1. החל קרם גילוח או ג'ל. ודא העור הוא לח אבל לא רטוב מדי. אם יש לך מברשת גילוח, לעבוד את המוצר עם המברשת במעגלים כדי לעזור להרים שיער ולקבל גילוח קרוב יותר.

 2. לְגַלֵחַ. באמצעות להב טרי, באמצעות לחץ מוצק אך לא מוגזם, ללכת תחילה באותו כיוון של צמיחת שיער, ולאחר מכן בכיוון ההפוך, תוך שמירה על העור מתוח. אל תלך על אותו אזור יותר מדי פעמים במיוחד אם יש לך עור רגיש.

 3. לִשְׁטוֹף. בין שבץ, הקפד לשטוף את הלהב. תער סתום לא יעבוד טוב.

 4. לְטַהֵר. שוטפים את האזור ומייבשים במגבת.

 5. לחות. החל קרם אור או קצת שמן הגילוח שלך. אתה לא רוצה שום דבר סמיך מדי כדי להדביק את זקיק השיער. אבל משהו אור יעזור לחות את העור ולשמור אותו רך וחלק.

 6. להילחם אדמומיות. החל מוצר כמו Flawless Ingrown שיער סרום (להשוות מחירים על אמזון) כדי לעזור עם bumps, אדמומיות ו ingrown שערות.

טיפים:

 1. ללבוש תחתונים לחתוך גבוהה לקצץ את השיער קצר מאוד כי הוא הולך להיות מגולח לאחר התחתונים. כאשר גילוח, בצע את האזור שבו trimmed כדי לקבל אפילו שורות.
 2. גילוח בעת להתקלח, במקום אמבטיה יכול לעשות דברים קלים יותר, כי אתה יכול להרים את הרגליים בצד של דוכן להגיע טוב יותר.
 1. שמור את כל המוצרים מחוץ לגוף שלך בלבד.
 2. אם אתה נועז, אתה יכול לנסות לעשות עיצובים מגולח או להוסיף קצת צבע.
 3. גילוח הוא זמני בלבד, כדי לקבל תוצאות ארוכות יותר (עד שישה שבועות) לנסות שעווה ביקיני.

מה אתה צריך:

 • מסרק ומספריים או קוצץ
 • סכין גילוח חדשה עם להבים
 • קרם גילוח או ג'ל
 • שמן גילוח
 • מברשת גילוח (אופציונלי)
 • קרם בהיר, ללא קרם

No Replies to "12 שלבים כדי לגלח את קו הביקיני שלך"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  88 − = 85