הלבנה 101: היתרונות והחסרונות של הלבנה הגוף ואת השיער פנים

הלבנה 101: היתרונות והחסרונות של הלבנה הגוף ואת השיער פנים

הלבנת שיער הפנים ואת הגוף נחשב לשיטה להסרת שיער למרות שזה לא ממש להיפטר שיער כלשהו. עם זאת, הוא עשה כדי להסיר את פיגמנט כהה של שיער וצבע אותו לגוון בהיר של בלונדינית. השיער המואר לעתים קרובות הופך להיות פחות בולט או מרשים. זוהי אפשרות טובה עבור אלה שאינם אוהבים את המראה של השיער באמת לא אכפת לי את התחושה של זה. התוצאות האחרונות בכל מקום בין שבועיים עד ארבעה שבועות בהתאם לעובי השיער וכמה מהר זה גדל באזור זה.

איך זה עובד?

אקונומיקה הוא מעורבב בדרך כלל על פי הוראות היצרן ויישם על שיער הפנים או הגוף. אחרי כעשר דקות בערך של מתן האקונומיקה לעבוד על ידי הסרת פיגמנט מהשיער, זה נלקח משם עם מים קרים. זה תהליך דומה איך צביעה שיער על הראש עובד. בעוד מרכיבים דומים (כמו מי חמצן) משמשים לצביעת שיער על הראש על הראש, ניסוח ספציפי בשימוש על הפנים והגוף הוא שונה ועדין יותר.

The Pros

 • זה מהיר. כל התהליך מ ערבוב המוצר להסרת זה לא צריך לקחת יותר מ 15 דקות. והזמן שבו הוא פועל, הכול שלך יעשה מה שאתה רוצה.
 • לא דורש פגישה. סוכר מקצועי, שעווה או השחלה כל דורשים לקחת את הזמן כדי לבקר בסלון או ספא. סלוני ספא רבים דורשים פגישה.
 • קַל. אין מיומנות, כמו עם שעווה או סוכר, או עדינות נדרש כמו עם גילוח כדי להסיר שיער בבית. זה מאוד פשוט לעשות אפילו על עצמך על רוב המקומות של הפנים או הגוף.
 • ניתן למנוע כמה תופעות לוואי להסרת שיער. כי השיער הוא לא מרומם, אין כאב מעורב. כמו כן, אין סכנה להשגת שערות, גושי תער, צריבת גילוח או חבורות.
 • משתלמת. הלבנה קרם ניתן למצוא בכל חנות תרופות או באינטרנט. בהתחשב אתה אמור להיות מסוגל לקבל כמה יישומים וזה נמשך במשך כמה שבועות, זה אפשרות סבירים.

  הרמאים

  • הלבנה ושיער גוף לא מעניקה לך משטח חלק ונטול שיער. אלו הן הסיבות העיקריות שאנשים רוצים להיפטר שיער כי הם לא רוצים לראות או להרגיש את זה. למרות השיער הוא בהיר יותר, זה עדיין עשוי להיות מורגש, במיוחד אם אתה עומד בשמש או חדר בהיר.
  • לא כל סוגי השיער או העור יכולים להועיל. אל תסמכו על הלבנה המסווה שיער ארוך או סמיך - רק עדינים יותר, כמו על הפנים או הזרועות. שיער לבן מול גוון עור בינוני עד כהה עדיין עשוי להיות מורגש בגלל ניגודיות צבע (שיער בהיר באמת נגד עור כהה).
  • התוצאות אינן ארוכות מאוד. השיער מעל פני השטח הוא החלק היחיד של זקיק השיער כי כבר מואר. כמו השיער גדל, תראה את צבע כהה, טבעי. זה יהיה בולט יותר של הבדל באזורים עם שיער כהה, כהה.
  • זה יכול באופן זמני להאיר גוון עור כהה. סוכני הלבנה יכולים להאיר גוון עור כהה ויכולים להימשך עד שלושה ימים.

  פקטור

  תחושת עקצוץ בזמן הקרם עובד הוא נורמלי, אבל לא צריך להיות כואב. עור רגיש סוגי היזהרו. תחושה חזקה, בוער הוא אינדיקציה טובה זה חזק מדי עבור העור שלך, או שאתה אלרגי למרכיב.

  בכל אחד מהמקרים האלה, אתה יכול להפוך אדום במשך שעות או ימים, לקבל כוויות כימיות או שלפוחית. הקפד לעקוב אחר ההוראות של היצרן בזהירות ולהסיר מיד אם העור שלך בוערת.

  הלבנה גוף ועלות פנים שיער

  ערכת הלבנה (להשוות את הגוף הלבנה ואת השיער שיער הפנים) יכול לנוע בכל מקום בין $ 5 - $ 15. כמובן, כמה יישומים אתה מקבל מתוך מוצר תלוי בגודל של אקונומיקה, כמה אזורים תהיה המיקוד ואת הגודל של כל אזור.

  No Replies to "הלבנה 101: היתרונות והחסרונות של הלבנה הגוף ואת השיער פנים"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   − 8 = 2