אמן הקעקועים שלך צריך לדעת את הפרטים הרפואיים שלך

אמן הקעקועים שלך צריך לדעת את הפרטים הרפואיים שלך

מה אמן הקעקועים שלך לא יודע אולי פשוט להרוג אותך. וזה לא האשם של האמן, זה שלך, על לא נותן מידע מלא על ההיסטוריה הרפואית שלך ואת התרופות.

תנאים רפואיים אתה צריך לחשוף את האמן קעקוע
אם יש לך מצב רפואי או על כל סוג של תרופות מרשם, חשוב לך לחשוף (להפוך ידוע, לחשוף) את הדברים האלה לאמן שלך לפני כל הליך קעקוע או פירסינג.

תנאים אלה כוללים, בין השאר, את התנאים הבאים:

 • מצב לב
 • סוכרת
 • דַמֶמֶת
 • HIV
 • דַלֶקֶת הַכָּבֵד
 • אלרגיה חמורה
 • אֶפִּילֶפּסִיָה
 • הריון או סיעוד
 • 6 חודשים או פחות לאחר הלידה או לאחר הגמילה

תרופות מרשם לחשוף לפני קבלת קעקוע

תרופות אקנה: אתה לא יכול לחשוב על אקנה כמו מצב רפואי גדול - אשר הוא לא - אבל אם אתה לוקח Accutane, Minomycin (או כל תרופה אחרת הקשורים Tetracycline), או כל תרופה אחרת מרשם לאקנה, אתה לא רוצה כדי לקבל קעקוע. תרופות מרשם עבור אקנה לגרום לעור להיות היפר רגיש. קבלת קעקוע יכול להיות אסון ולהוביל כאב חמור הצטלקות. וברגע שאתה מחוץ לתרופה, זה יכול לקחת שישה חודשים עד שנה זה להיות מחוץ למערכת שלך בטוח כדי לקבל דיו.

אַנְטִיבִּיוֹטִיקָה: לחשוף את כל אנטיביוטיקה לאמן הקעקועים שלך ולדון אם לא בטוח להמשיך. כמה אנטיביוטיקה להפוך את העור רגיש.

כמה אנשים דיווחו על תגובות עור חריגות לקעקוע כשהיו על אנטיביוטיקה.

מדללי דם: אם אתה לוקח כל סוג של תרופות כדי לדלל את הדם שלך, אתה רוצה ליידע את האמן מראש ואולי להתייעץ עם הרופא שלך. תלוי מהסיבה שאתה לוקח את התרופה, זה לא יכול להיות חכם כדי לקבל מקועקע או שזה עשוי פשוט דורשים הפעלות קצרים.

תרופות נגד דחייה: אם יש לך השתלת איברים ו / או על תרופות נגד דחייה, מקבל קעקוע לא יכול להיות החלטה נבונה. להתייעץ עם הרופא הראשון כדי לקבוע אם הבריאות הכללית שלך היא חזקה מספיק כדי לעמוד בלחץ של מקבל מקועקע ואם התרופות שלך עלול להפריע לתהליך הריפוי.

ללא שם: אבל הם עלולים להפוך אותי משם!

אם יש לך מצב רפואי כאמור לעיל, אתה עלול להיות חושש כי גילוי זה האמן שלך עלול לגרום שלך להיות סירב שירות. זה לא תמיד כך. גם כאשר לקוח הוא HIV חיובי או יש הפטיטיס, זה לא אומר האמן הוא בהכרח הולך להפוך אותם. הם עשויים, אבל ברוב המקרים, אמנים מכירים את הסיכון כי הולך יחד עם העבודה שלהם ולכן הם נוהגים אמצעי זהירות אוניברסליים. אבל הכנות היא תמיד המדיניות הטובה ביותר. האמן יעריך את הידיעה כדי שיוכלו להיות על המשמר שלהם ואולי לנקוט אמצעי זהירות נוספים במידת הצורך.

אם המצב הרפואי הוא רק סיכון לך ולא לאמן - כגון מצב לב - אתה רק פוגע בעצמך לא לחשוף מידע כזה. אם האמן מחליט שהם לא יכולים, במצפון טוב, להמשיך עם קעקוע או חודר, זה רק בגלל שהם מודאגים על הבריאות שלך.

אמנים בדרך כלל לא נוהגים להפוך את הלקוח המשלם ללא סיבה טובה.

לוקח את העסק שלך במקום אחר

למרות אמן יש את הזכות לסרב שירות ללקוח פוטנציאלי מבוסס על סיבות בריאותיות, יש לך גם את הזכות לקחת את העסק שלך במקום אחר אם אתה מרגיש האמן היה בטעות או להיות לא הוגן. זכור, עם זאת, תמיד יהיה שם מישהו מוכן לקחת את הכסף שלך ללא קשר לבריאות שלך, ואתה עלול לסבול השלכות חמורות. האם קעקוע או פירסינג באמת שווה למות עבור?

No Replies to "אמן הקעקועים שלך צריך לדעת את הפרטים הרפואיים שלך"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 1 = 2