טיפים לבני נוער: איך לשכנע את ההורים שלך קעקועים בסדר | insightyv.com

טיפים לבני נוער: איך לשכנע את ההורים שלך קעקועים בסדר

טיפים לבני נוער: איך לשכנע את ההורים שלך קעקועים בסדר

זה קשה להיות ילד, במיוחד כאשר אתה והורים שלך יש רעיונות שונים על מה הולם או “מגניב”. המושג “פער הדורות” לא בא משום מקום; זה היה בעיה בין ההורים לבין הילדים שלהם כל הזמן. אבל זה נושא קשה עוד יותר בימים אלה, כאשר הדרישות יותר נדחפות על הצעירים כדי להשתלב. רוב ההורים מבינים שילדים צריכים, לא רק רוצים, להתקבל על ידי עמיתיהם.

ללא קבלה זו, ההערכה העצמית שלהם עלולה לסבול והם עשויים לשאת צלקות רגשיות למשך שארית חייהם.

אבל עד כמה ילד או הורה יהיו מוכנים ללכת לקבלה? האם אתה מתרסק תחת הלחץ של כל תחביב חולף? האם אתה משגע את הוריך, תובע אחד אחרי השני? חצאיות ארוכות, חצאיות קצרות, שיער מתולתל, שיער כחול, נעלי פרוטה, מכנסיים גבוהים, מכנסי ג’ינס צמודים, מכנסי ג’ינס רחבים – הורים ראו הכול. וקעקועים ופירסינגים פילסו את דרכם אל חיי הנעורים כ”דבר”. אם אתה בן עשרה מתעניין באמנות הגוף, אתה ללא ספק מקבל התנגדות בבית. אז הנה כמה דברים שיעזרו לך.

שבירת פער הדורות

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא להבין איפה ההורים שלך מגיעים. הם גדלו בתקופה שבה קעקועים ופירסינגים נראו כמעט אך ורק על פושעים, חברי כנופיות ורוכבים. אנשים אלה לא קיבלו מקועקע או פירסינג כי הם מעריכים את היופי של האמנות; הם גרמו להם להיראות מרדניים ו”קשוחים”. קעקועים רבים נעשו בתאי הכלא או במפעלים מזוהמים ללא מחשבה על בטיחות או סטריליות.

ואתה פנינה יקרה להם, ללא פגע ותמים. הדבר האחרון שהם רוצים לעשות הוא לאפשר לך להיות לשים בדרך של נזק. קשה להבין עכשיו, אבל זה באמת מתוך אהבה שהם מחזיקים אותך בחזרה.

היגיון אפקטיבי

אתה צריך לדעת עד עכשיו כי רוצה משהו רק בגלל זה “מגניב” לא הולך לטוס עם ההורים שלך.

אם אתה רוצה קעקוע או פירסינג, כדאי להיות מוכן להיות סיבה טובה יותר מזה בשביל לרצות את זה. בין אם אתה מבין את זה או לא, זו החלטה גדולה. יש מבוגרים שמבלים שנים שוקל קעקוע או חודר כי הם מבינים את הרצינות של זה. אפילו פירסינג הם קבועים יותר ממה שהם נראים כי לאחר הסרת התכשיטים, תמיד יהיה לך סימן קטן או צלקת. זה לא כמו לבחור סגנון חדש של שיער או בגדים; אפילו השיער צומח בחזרה. אבל קעקוע או פירסינג הוא משהו, בדרך זו או אחרת, אתה תהיה תקועה עם כל החיים. אם אתה רק רוצה אחד עכשיו כי זה מגניב, זה לא הולך להחזיק אותך כשאתה זקן.

בחר את הקרבות שלך בתבונה

כדאי גם להיות מודעים לעובדה כי במדינות מסוימות, קטינים לא יכולים לקבל קעקועים או פירסינג, גם אם יש להם הסכמת ההורים. גלה מה החוקים נמצאים באזור שלך; זה יהיה בזבוז זמן לנסות להילחם עם זה עם ההורים רק כדי לקבל את האולפן להפוך אותך משם. אם אתה גר באחד האזורים האלה, אתה פשוט תצטרך לקבל את העובדה שאתה צריך לחכות עד גיל. הולך מאחורי הגב של ההורים שלך ולתת קצת קעקוע בודדים מפוקפקים או פירס אתה רק לפגוע כל הניסיונות בעתיד לנצח את ההורים שלך מעל.

עזרה ההורים שלך להבין

דעות קדומות מבוססות על העדר מידע ראוי. ההורים שלך עשויים להיות מופתעים מאוד כי קעקוע וחודרים אולפני, בימים אלה, הם נקיים יותר מאשר במשרד הרופא הממוצע שלך. הם אולי לא מבינים שרוב האמנים מאומנים בהרחבה על טיפול בטוח של ציוד, או כי הכל מעוקן בקפידה. והם בטח לעולם לא יידעו את הדברים האלה בלי עזרתך.

האם מחקר על ההליך שאתה רוצה לעשות. הצג את ההורים שלך עם מסה או מידע מבוסס על עובדות מוצקות. להראות להם שאתה מבין את החששות שלהם, ולנסות לעשות מה שנדרש כדי להרגיע את הפחדים שלהם. שאל אותם אם הם יהיו מוכנים לקחת אותך לכמה האולפנים המקומיים, רק כדי להסתכל. ואם הם עושים, לא להתחיל להתחנן ברגע שאתה מקבל אותם בדלת, או תאבד את כל אמינות.

תישאר רגוע, תסתכל מסביב ותן להורים שלך לראות בעצמם. אז כשאת מגיעה הביתה, אתה יכול לדון בזה.

ערך ההמתנה

אם ניסית כל מה שאתה יכול ואת ההורים שלך עדיין מתים נגדך מקבל מקועקע או פירסינג, תן לזה ללכת. לפני זמן רב, אתה תהיה מבוגר מספיק כדי לקבל החלטות משלך יכול לעשות מה שאתה רוצה. קבלת חור או תמונה poked בך היא לא סיבה טובה להסתכן לאבד את ההורה של כבוד. אם אתה יכול לקבל בשלווה “לא” כתשובה, אתה אף פעם לא יודע; ההורים שלך עשויים אפילו לזכות כבוד חדש לך בסופו של דבר לשנות את החלטתם. אבל גם אם הם לא, יש לך את כל החיים שלך לפניך. להתרכז על הדברים החשובים באמת בחיים כמו לקבל חינוך טוב ולהיות מבוגר אחראי. השתמש הזמן לתכנן בדיוק מה אתה רוצה לעשות עם החיים שלך, ולהראות את ההורים שלך אתה באמת גדלים. גם אם הם לא באמת רוצים אותך.

No Replies to "טיפים לבני נוער: איך לשכנע את ההורים שלך קעקועים בסדר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    12 − 4 =