מה אם אני לא אוהב את הקעקוע שלי? | insightyv.com

מה אם אני לא אוהב את הקעקוע שלי?

מה אם אני לא אוהב את הקעקוע שלי?

מה אם אתה לא אוהב את הקעקוע שלך? ובכן, יש לך כמה אפשרויות הסרת לייזר קעקוע כדי מותג חדש קעקוע כיסוי. תסתכל ותשיג קצת תקווה.

זה יכול לקרות, גם אם עם כוונות טובות ותכנון נכון אתה עלול למצוא את עצמך שואל “מה אם אני לא אוהב את הקעקוע שלי?” למרבה המזל, יש לך כמה אפשרויות. מכסים את העיצוב שלך עם משהו אחר לגמרי, או בחירה הסרת קעקוע לייזר, יש כמה אפשרויות אתה צריך להיות מתמודד עם עיצוב אתה פשוט לא יכול להיות מרוצה.

למה אתה אולי לא כמו קעקוע שלך

קעקועים הם אמרו להיות מאוד ממכר, ועם אותה התמכרות, אנשים רבים מקבלים קעקועים ללא מחשבה נכונה הראשון. אולי העיצוב לא ממש מתאים לאישיות שלך, או אפילו את התוצאה הסופית, אתה עלול למצוא את עצמך תוהה מה אם אני לא אוהב את הקעקוע שלי? סיבות אחרות ייתכן שיהיה שינוי הלב שלך יכול להיות מבוסס אמונה. אפילו השחקנית דרו ברימור בחרה לאחרונה להסרת לייזר כדי להיפטר ממנה קעקועים רבים שלה. כשהיא מתגיירה לאמונה יהודית, העדר קעקועים יסמן את מחויבותה לדת חדשה.

כיסוי קעקוע

קעקוע כיסוי קופצים הם אופציה נהדרת לתיקון או תיקון קעקוע אתה לא מרוצה. אם אתה שוקל כיסוי קעקוע למעלה, אתה צריך להשקיע קצת זמן מחפש אמן המתמחה בסוג זה של עבודה. תסתכל על תיקי שלהם להקפיץ סביב כמה רעיונות כדי לוודא שהם יכולים לדמיין את חתיכת סוף ולוודא שאתה תהיה מאושר עם זה.

היום אמנים קעקוע יש פוטנציאל כמעט בלתי מוגבל אז אל תהססו לחנות סביב עין חדשה עבור העיצוב שלך. אולי להוסיף כמה נגיעות אישיות יגרום לך כמו הקעקוע שלך, או האמן שלך יכול להיות מסוגל לכסות את זה לגמרי עם משהו שלא נושאת היסטוריה קודמת. כמובן, אתה רוצה לוודא שאתה מתכנן קעקוע משמעותי יותר הפעם, כך שתוכל למנוע הזדמנות נוספת של חרטה.

ללמוד את כל סגנונות שונים של קעקוע, וגם להבין מה השתבש הפעם הראשונה סביב כדי למנוע חזרה.

דבר אחד לשקול לפני הולך המסלול הזה הוא אם אתה באמת רוצה קעקוע באותה נקודה. בנוסף, הקעקוע החדש יהיה צריך להיות גדול יותר כדי לכסות את הישן. אז קטן, חסר משמעות “קעקוע” הראשון שאתה מבקש לכסות בקרוב להפוך קעקוע גדול יותר באותו מקום. אם אתה באמת רוצה קעקוע חדש יש להגדיר את הלב על העיצוב שלך, זה באמת איפה היית מקום זה? אם לא, אולי אתה צריך לקבל את הקעקוע שאתה אוהב במקום מתאים יותר, פשוט להסיר את הישן על ידי לייזר?

הסרת לייזר

חלופה costlier ridding עצמך קעקוע לא רצויות הוא הסרת קעקוע לייזר. תהליך זה הוא די יקר הוא אמר להיות כואב יותר מאשר מקבל אחד, אבל התוצאות יכולות לספק שביעות רצון כפי שאתה צפוי להיות sans- קעקוע לאחר המספר הנדרש של הפעלות. כי אין לדעת כמה זמן זה ייקח כדי להגיע לפתרון אופטימלי, השירות יסופק במרווחים ייתכן שיהיה צורך קומץ של ביקורים רק קטן, ארבעה אינץ ‘קעקוע קוטר. חפשו את הייעוץ של מועצת מקצועי מוסמך להסרת לייזר קעקוע מומחה באזור שלך אם אתה מעוניין באפשרות זו.

No Replies to "מה אם אני לא אוהב את הקעקוע שלי?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    3 + 2 =