כאשר גוף גוף הופך סיכון בריאותי | insightyv.com

כאשר גוף גוף הופך סיכון בריאותי

עבור רובנו, להחליט אם לקבל קעקוע או פירסינג הוא פשוט עניין של בחירה אישית. אבל עבור חלק, מקבל את השינוי הרצוי הגוף יכול להשפיע לרעה על רווחתם. רבים במצבים אלה מתפתים להתעלם מהסיכונים האפשריים וללכת על זה בכל מקרה. אני חושב שאוהדי אמנות הגוף רבים יכולים להזדהות עם בחור נלהב משתוקק דיו או פירסינג, למרות שזה יכול לגרום להם נזק.

אבל האמפתיה הצידה, אין פשוט תחליף לשכל הישר. עבור אלה שאין להם שום, לשקול את זה שיחת השכמה.

מחלות ומחלות
מצבים רפואיים כגון סוכרת, מחלות כגון סרטן ומחלות הנושאות דם כגון הפטיטיס הן רק כמה דוגמאות למחלות שמטרידות אנשים רבים, אפילו בקרב המאיירים.

סוכרת היא מחלה שכיחה למדי. ישנם סוגים שונים של סוכרת, כמה קשה יותר מאחרים. שקול איך הגוף שלך מגיב כל יום bumps וחבורות. אם שריטה או חבורה הוא מפרך, קעקוע או פירסינג הולך להיות הרבה יותר גרוע. במקרה זה, זה פשוט לא שווה את זה כדי לשים את הגוף שלך על סוג כזה של סיכון. אם אתה חולה סוכרת, לדבר איתך הרופא הראשון כדי לגלות אם הם מרגישים שאתה תהיה מועמד טוב (בטוח) לאמנות הגוף.

הפטיטיס נפוץ יותר מאשר לפעמים אנחנו רוצים להודות. זה גם מחלה אחת כי כבר התפשט ממחטים קעקוע מלוכלך, והדרך היחידה שזה יכול היה gotten שם מלכתחילה היה מלקוח נגוע (ו קעקוע חסר אחריות).

אתה יכול לקבל קעקוע אם יש לך הפטיטיס? בְּדֶרֶך כְּלַל. אבל, לדבר עם הרופא הראשון כדי לראות אם זו תהיה החלטה נבונה. אלה שגופם נמצא במצב מוחלש מאוד לא צריך להוסיף כל נטל נוסף על המערכת החיסונית שלהם.

תרופות מרשם
יש כל כך הרבה אנשים לוקחים איזושהי תרופות מרשם בימים אלה, זה יהיה בלתי סביר לומר מי לוקח תרופות לא יכול או לא צריך לקבל קעקוע.

עם זאת, תרופות לשנות את הפיזי שלנו, מחזור הדם ו / או נפשיות, כלומר הם יכולים גם להשפיע על היכולת שלנו לרפא.

דוגמאות לבעיות ידועות בתרופות הן כל סוג של תרופות שיכולות לדלל את הדם – אפילו אספירין. בכל פעם שאתה נפגע, היכולת של הדם שלך קריש היא ההגנה שלה. ללא הגנה זו, אתה מוכן לדמם יותר במהלך ואחרי תהליך קעקוע, וזה יכול גם לגרום scabbing מיותר. אם אתם לוקחים כל סוג של תרופות דליל דם, או שיש לך הפרעה שגורמת לך לדמם יותר מהרגיל, עדיף לך לא לקבל קעקוע.

Accutane הוא עוד תרופה כי הוא קצת מביך כדי קעקוע אמנים. על פי מאמר שפורסם על ידי APT (הברית של קעקועים מקצועיים), “לקוחות באמצעות תרופה זו יציג את העור כי הוא שונה מאוד ממה היינו מקווים ו מצפים בעור צעיר.בנוסף ביצוע הבקשה קעקוע קשה, נראה כדי להפריע לתהליך הריפוי “. הסיבה עדיין לא ידועה, אך נראה כי דחיפת הדיו לתוך העור של הלקוח על התרופה הזו היא בלתי אפשרית והוא יכול לגרום לטראומה מיותרת על העור. לאחר התרופה נמחק מהמערכת של הלקוח, הם עשויים לבחור לקבל את הקעקוע.

אל תשאל, אל תספר?
אז, אתה רוצה את הקעקוע מספיק רע אתה מחליט להפסיק לקחת את התרופה, כך שתוכל לקבל את זה. או שאתה מחליט רק לשמור על מצבך סוד ולא לתת לאמן לדעת על זה. לא עניין גדול, נכון? לא בסדר!

זה יהיה די מעומעם (בסדר, טיפש) ו חסר אחריות לעשות דבר. קודם כל, אם יש לך מצב בריאותי רציני כי מצדיק התערבות רפואית, לעצור את המרשם שלך יכול להיות בחירה קטלנית. האם קעקוע שווה את החיים שלך ואת הבריאות? אמנם, אם אתה לוקח תרופות באקנה, זה כנראה לא יזיק להשעות את זה קצת, אבל איך אתה יודע כמה זמן לוקח להוציא את זה מהמחזור שלך? אתה תצטרך לעשות את זה לדבר עם הרופא שלך. (המשך)

ככל לספר אמן הקעקוע ההיסטוריה הרפואית שלך הולך, זה נכון שאתה לא נדרש לחשוף את המידע הזה. אפילו טופסי שחרור ביותר לא לבקש פרטים, אם כי הם עשויים לשאול אם יש סיבה שאתה חושב מקבל את ההליך לא יהיה בטוח בשבילך. אל תהיה טיפש – פשוט להיות כנים. תאמין לי, אמנים קעקוע להבין את “הצורך” כדי לקבל דיו למרות הסיכויים. ורבים מהם נאלצו להתמודד עם בעיות בריאות משלהם.

אבל אם הם יודעים למה לצפות, הם יכולים להיות מוכנים לסיבוכים אפשריים. הם לא שם כדי לשפוט אותך, ואם זה בכלל אפשרי להם לתת לך את הקעקוע בלי לשים אותך או את עצמם בסיכון רציני, הם.

אבל הדוקטור שלי נגד אמנות הגוף!
אז אולי אתה צריך לקבל רופא חדש! עם זאת, ברצינות, אני מקבל את זה הרבה מאנשים לכתוב לי על בעיות רפואיות ואני ממליץ להם לדבר עם הרופא שלהם. הם מתכווצים למחשבה כי הם כבר “יודעים” מה התשובה תהיה כי הרופא שלהם הוא לא נוח לאמנות הגוף. ובכן, זה בהחלט יכול להיות, אבל תן לי להזכיר לך (ואל תהסס להזכיר את הרופא) כי הם משלמים עבור שלהם מקצועי דעה, לא האמונות האישיות שלהם. לא אכפת לי מה הם מרגישים באופן אישי שאתה רוצה קעקוע או פירסינג – התפקיד שלהם הוא להגיד לך אם זה נשמע מבחינה רפואית או אפשרות מסוכנת.

אם הם לא יכולים לשמור על האידיאולוגיה האישית שלהם לעצמם, אז אולי זה באמת הזמן למצוא רופא חדש.

No Replies to "כאשר גוף גוף הופך סיכון בריאותי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    30 − 26 =