כיצד לתת מראה טרי קעקוע ישן | insightyv.com

כיצד לתת מראה טרי קעקוע ישן

האם הקעקוע שלך נראה קצת מרופט? בדוק את שלוש הדרכים המובילות שאתה יכול לעדכן קעקוע ישן.

אולי יש לך דיו שלך לפני עשרות שנים, חזרה כאשר השבט ופרחים היו האינסוף ואת קעקועים נוצה של היום.

כמובן את סוג העיצוב של תאריכים לך את הסגנון שלך, אבל אולי אתה באמת לא רוצה כיסוי קעקוע כי בואו נודה בזה, קעקועים הראשון מותר להיות סוג של גנריות והם יכולים להחזיק משמעות מיוחדת. לא כולם רוצים למחוק את כל עקבות הקעקוע הישן.

זה איך אתה יכול לעדכן קעקוע הישן, כך העיצוב שלך צועק של פעמים.

א tattooed man sits in a terrarium shop.

תמונות של Hero Images / Getty

מרענן את הצבע בקעקוע ישן עם מיידי לעשות את זה טוב יותר. כל קעקועים יהיה לדעוך לאורך זמן, ולכן זה חשוב במיוחד כדי להגן על הדיו שלך עם קרם הגנה SPF30 בכל פעם שאתה סיכון החוצה בחוץ.

בינתיים הוספת צבע נוסף הקעקוע שלך יכול גם לשנות את הסגנון שלו. היום אמנים יש מבחר עצום של צבעי קעקוע מבריק ונועז, כך להזמין פגישה עם אמין קעקוע אמין ולאפשר לו לשפר את הקעקוע הישן שלך דרך גוונים חדשים.

02
של 04

לעשות את זה גדול יותר

אולי אתה עדיין אוהב את הקעקוע ורדים הקלאסי שלך אבל זה נראה קצת dinky בהשוואה היום גדול חתיכות הגוף.

אתה יכול לשמור את העיצוב המקורי קעקוע ולשאול אמן מהימן שלך קעקוע כדי להגדיל את זה ולהוסיף אולי כמה עלי כותרת נוספים לפריחה. אם אתה מאושר עם רעיון העיצוב המקורי וכמובן מיקום קעקוע שלך, הגדלת קעקוע ישן הוא הצעה פשוטה כי ישנה את המראה של הקעקוע שלך כל כך מעט.

03
של 04

הוסף פרטים

אולי זה קעקוע הנחש מכורבל על הכתף שלך איבד קצת הקסם שלה.

אמן קעקועים מוכשר יודע שזה תמיד את הפרטים! אולי אתה צריך להוסיף הצללה, לעצב מחדש את עין הנחש, או אפילו לצייר סל בצד שלה. ישנן דרכים רבות כל כך קעקוע ישן יכול ליהנות מן כמה היטב להציב נחשב תוספות עיצוב.

04
של 04

הוסף פסוקים

קעקועים סקריפט הם חלק סגנונות המבוקשים ביותר סגנונות. הוספת פסוק פשוט או ציטוט לקעקוע הקיים שלך יעזור לעדכן את המראה ואפילו את הסגנון של העיצוב שלך. אם יש לך קעקוע לחצות למה לא רואים מזמור תהילים? האם אתה לובש קעקוע לב? מה דעתך על הוספת ציטוט על אהבה?

בכל פעם שאתה בוחר עיצוב קעקוע סקריפט הקפד לבחור אמן של כתב היד שאתה באמת אוהב. אין דבר גרוע יותר מאשר קעקוע פסוק בלתי קריא או שבור, ולכן אתה תמיד רוצה לבדוק את האיות מדי.

אם אתה הולך לקחת את הזמן כדי לעדכן את הקעקוע שלך ולשפר את העיצוב שלה, זה חיוני אתה גם למצוא את האמן הנכון הפעם סביב.

תראו תיקי עבודות, עבודות חדשות או כיסוי. שאל אותם שאלות על איך הם יכולים לשנות את הקעקוע הישן אי פעם כל כך מעט רק על ידי ביצוע כמה שיפורים עיצוב פשוטים.

בעוד כיסוי קעקוע הישן סביר יותר את הפתרון הפופולרי, יש הרבה, קעקועים רבים שיכולים לשרוד חיים רק על ידי נותן להם קצת יותר תשומת לב. אז לרענן את כל הדיו דהוי, להוסיף כמה פרטים עיצוב מסובך, ואל תשכחו לבדוק את כל השינויים לפני inking אותם בפעם השנייה סביב.

כל אחד מגיע זריקה שנייה, וזה כולל אותך ואת הקעקוע שלך! אם אתה נבוך של העיצוב שלך בסביבות 1999, ואז לחדש אותו ולהביא אותו בחזרה אל העתיד.

No Replies to "כיצד לתת מראה טרי קעקוע ישן"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    32 + = 36