כל מה שרצית לדעת על פירסינג פטמות

פירסינג פירסינג הוא ללא ספק אחת הצורות הפופולריות ביותר של פירסינג הגוף נחשב לעתים קרובות sexiest, המוביל את הדרך לפני פירסינג איברי המין. זו צורה עתיקה של קישוט הגוף מספק הנאה מינית על גירוי וגם נראה די מעניין מדי. אם אתה שוקל פירסינג פירסינג, לקרוא את השאלות הנפוצות הראשונה ולגלות אם זה זוג טבעי לסגנון הגוף שלך.

ouchies

istolethetv / פליקר

כמו עם כל צורה של פירסינג או שינוי הגוף, אתה צריך לצפות קצת כאב עם התהליך. פירסינג פירסינג הוא אמר להיות די מהיר ואתה לא צריך לצפות לכל סוג של כאב קיצוני במהלך ההליך, למרות התחושה ניתן לתאר "אינטנסיבי."

02
של 07

בן כמה אני צריך להיות כדי לקבל את הפטמות שלי פירסינג?

חוקי גוף חודר ותקנות להשתנות המדינה למדינה. רוב דורשים הסכמת ההורים עבור כל אדם מתחת לגיל 18, כדי להיות מוכנים להציג את תעודת הזהות שלך ולעשות דברים משפטיים לפני קבלת כל סוג של שינוי הגוף. אם אתה לא בגיל אתה פשוט צריך לחכות. אין דבר גרוע יותר מאשר להסתכן בבריאות ובטיחות עבור הליך בבית בינתיים.

03
של 07

האם פירסינג פטמות סקסיות?

מה שאתה מחשיב סקסי לא יכול להיות דעה כללית של המילה. פירסינג חודר, כמו כל צורה של פירסינג, כפוף לאדם. זה בדיוק למה זה כל כך חשוב שיש לך את המוח ואת הרעיונות שלך לפני שינוי הגוף שלך. אתה לא צריך אישור מאף אחד חוץ ממך. אם אתה מרוצה מהדרך שבה נראית הפטמה נוקבת, מדוע לא לנסות אותה? לבלות זמן למצוא פירסר חרוץ, כך שתוכל למנוע טעות אנושית ככל האפשר. בתגובה המונית, סקר הבוחרים שלנו נמצא כאן שהפטמה היא הצורה הכי סקסית של פירסינג.

04
של 07

מה מקור הפטמה?

פירסינג הפטמה יש שורשים וינטאג '. משנות השמונים המאוחרות, כאשר נשים פריזאיות אופנתיות ענדו "פירסינג" של טבעת הבום, יחד עם שמלות צווארון נמוכות כדי לעודד עוד, למאבקים רומיים וללוחמים שלבשו שריון וכפויים על הפטמות שלהם, יש קסם מוזר עם פירסינג נוקבת. גירוי מתמשך של הפטמות יכול להיות ארוטי מאוד, וזה כנראה הסיבה מאוד כל כך הרבה אנשים הם מעריץ של אתר זה רמיזות. במהלך ההצגה המינית, הפטמה נוקבת מספק את השותף שלך עם משהו לעשות, ואת התחושה בלבד יכול להיות מהנה למדי ומעוררת עבור שניכם.

05
של 07

איפה אני צריך לקבל פירמה נוקבת?

רוב חנויות קעקוע יש גוף מקצועי piercer המשולב מי מסוגל לבצע פירסינג הגוף. זכור אם יש לך בקשות מיוחדות, בעיות אנטומיות או צריך יותר תשומת לב עבור פירסינג, ייתכן שיהיה עליך ללכת למקום אחר. כל מי שקורא לגוף נוקב צריך לבדוק תחילה את ספרו של אליין אנג'ל, "התנ"ך הפירסינג", למבט מעמיק יותר ומעמיק על התהליך הנוקב וכל שיקולים מיוחדים.

06
של 07

האם אני יכול לחדור את הפטמות שלי בעצמי?

התשובה לשאלה זו היא פשוטה למדי. כן ולא. לומר שאתה לא יכול לרמוז על חוסר יכולת, אשר רוב האנשים כנראה יש. אתה יכול גם לקעקע את עצמך, לבצע פירסינג גניטלי ואפילו לנקב את הלשון שלך אם אתה רוצה, אבל רוב הסיכויים שאתה מעדיף להשאיר את כל אלה מקומות עבודה מקצועי, כפי שאתה צריך בחוכמה. פירסינג הוא לא רק טכני, המיקום הוא המפתח גם כן. רוב פירסינג הפטמות שנעשו בבית לבוא עם הסיכון של זיהום, מחלה, מיקום לא תקין שורה של מצבים אחרים אטרקטיביים. אם אתה הולך פירסי הפטמות שלך, לחסוך קצת כסף ויש לי מקצוען לעשות את העבודה.

07
של 07

אני צריך לנקוב אחת או שתי הפטמות?

מסיבות קוסמטיות, יש אנשים לבחור פירמה אחת חודר בעוד אחרים חודרים שניהם. בתור התחלה, אתה יכול לנסות אחת הפטמה ולראות איך זה נראה. אתה תמיד יכול להוסיף את השינויים הגוף כפי שאתה רואה לנכון. ברגע שאתה חווה את תהליך הריפוי של הפטמה, אתה יודע למה לצפות אתה צריך לבחור את השני. אתה יכול גם כמה פירסינג אחד הפטמה ללבוש סוגים שונים של תכשיטים עבור סגנון גוף מותאם אישית. להיות יצירתי עם קישוטים שלך.

No Replies to "כל מה שרצית לדעת על פירסינג פטמות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 77 = 82