רעיונות קעקועים קטנים עם משמעות | insightyv.com

רעיונות קעקועים קטנים עם משמעות

רעיונות קעקועים קטנים עם משמעות

“אני רוצה שקעקוע סמל קטן ימקם על מפרקי הפנימי, אני לא רוצה צבע ואני גם רוצה שיהיה לזה איזושהי משמעות סנטימנטלית, ניסיתי לחשוב על האינטרסים שלי וגם על דברים שאני אוהב, אבל שום דבר הגיוני עבור מיקום זה המיקום.כמה רעיונות טובים שאני יכול להשתמש בהשראה?

החלק הפנימי הוא המקום המושלם למקום קעקוע קטן עם משמעות. לא רק אתה תראה את זה כל יום ומאפשר את זה כדי לשמש חיוב יומי, נקודה זו יכולה בקלות להיות מכוסה עם האזיקים שלך, תכשיטים או שעון.

רעיונות עיצוב סנטימנטלי ומשמעותי, לא נראה רחוק יותר סימן אסטרולוגי שלך. כל שנים עשר סימנים של גלגל המזלות יש סמל משלהם. כדי לגלות את הסמל שלך השראה קעקוע, בקר בגלריה זו גלגל המזלות.

רעיונות עיצוב ייחודי אחרים עבור פרק כף היד כוללים קעקועים ירחי, קעקועים כוכב גם אותיות. אתה יכול לעשות קעקוע מונוגרמה אשר יהיה מסודר מאוד, או שאתה יכול לעשות קמיע קטן עם שעון במרכז ולהפוך אותו קעקוע בסגנון steampunk. אתה יכול לקבל רעיונות נוספים השראה steampunk על ידי ביצוע הקישור כאן.

רעיון נוסף שיכול להיות קטן בקנה מידה יהיה מפתח שלד או מנעול. אם אתה משחק קלפים או כמו להמר, למה לא לבחור לב, או את הקעקוע הכתר הכתר?

קעקועים פסוקים קטנים הם גם בחירה טובה עבור עיצוב קעקוע קטן אך משמעותי. דוגמאות למילים קצרות ומתיקות בעלות משמעות עשויות לכלול ‘אהבה’, ‘תקווה’, ‘שמחה’ ו’שלום ‘.

במקום להשתמש במילים או בסמלים אחרים, אנשים משתמשים במערכות כוכבים כדי לסמן את סימן הלידה שלהם. קעקוע מנוקד קטן מושלם אם אתה רוצה עיצוב בקנה מידה דקה כי הוא עדיין ייחודי לך.

עבור הבנות, יש הרבה קעקועים חמודים כי הם קטנים ומשמעותיים. לב זעיר בצד החיצוני של ידך, או נר על פרקך הפנימי עם להבה נצחית.

קרוס קעקועים יכול להיות קטן מאוד, כמובן יש להם משמעות דתית משמעותית בקרב נוצרים. עבור קעקועים פגאניים, למה לא לבחור עבור מחומש?

אפשרויות אחרות המועדפות עבור קעקועים קטנים כוללים סנוניות הספר הישן וגם יהלומים. קעקוע יהלום הוא משוחק לעתים קרובות על האצבע במקום את העסקה תכשיטים אמיתיים.

קעקועים רוחניים קטנים בקנה מידה כוללים את הבודהה או מילים כמו ‘אום’. אתה יכול גם לבחור רק כמה קעקועים כוכב מפוזרים עבור ייצוג מיסטי של האמונות שלך.

שם קעקועים תמיד יכול להיות סנטימנטלי, אבל לוודא שאתה באמת רוצה להתחייב לאותו אדם או את הרעיון של אותו לפני שהוא הופך אותו קבוע. במקום להסתכל על פרטים אישיים אחרים על אותו אדם שיכול מילה היטב לתוך design.Numbers קעקוע כגון תאריך הלידה של הילדים או מספרי מזל הם גם רעיון ייחודי.

השיקול הגדול ביותר יהיה לך מלבד הרעיון שלך עיצוב הוא בגודל של הקעקוע שלך. כי האמן שלך ירצה שזה ייראה הכי טוב לוודא שאתה בוטח השיפוט שלהם על קנה המידה של אמנות הגוף שלך. כדי להפוך את העיצוב שלך נראה שזה הכי טוב זה עשוי להיות נחוץ כדי להפוך את הרעיון המקורי קעקוע גדול. אם אתה לא מרוצה עם אפשרות זו, לנסות להבין את האמן שלך רק היגוי לך בכיוון הנכון.

אולי את הצורך שלך לצמצם את הרעיון או פשוט מקום עיצוב איפשהו כי זה יכול להיות גדול יותר. עם טיפים אלה אתה אמור להיות מסוגל לתכנן קעקוע קטן עם משמעות שאתה אוצר לא משנה את הגודל.

 

No Replies to "רעיונות קעקועים קטנים עם משמעות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    26 − = 20