כיצד לטפל כראוי פירסינג הפטמה שלך

כיצד לטפל כראוי פירסינג הפטמה שלך

על פטמות

ברגע שאתה מקבל את הפטמה פירסינג, תצטרך לתרגל טיפול נכון הפטמה פירסינג על מנת להבטיח שינוי חדש שלך מרפא במהירות ובנוחות ככל האפשר.

מהו פירסינג פטמות?

מאז אמצע שנות ה -1890 של הפטמה פירסינג כבר משוחק כדי להגביר את העוררות המינית ולספק גירוי מתמיד, ובכך להגדיל את גודל האטרקטיביות של הפטמות.

בעוד שהנשים התחילו בעיקר ללבוש "טבעות בום", בשנות ה -90 של המאה ה -19, שמועות על כך שרומן סנטוריון ענד תכשיטי פטמות מתחת ללוחות השד של העור שלהן לפני זמן רב, כדי להפגין את אומץ לבם ואת חוסר הפחד שלהן.

"טבעות בום" שחוקות על ידי נשים ויקטוריאניות נחשבו מאוד מרמזים וארוטיים. נשים מהמעמד העליון היו שתי הפטמות שלהן חודרות, ואחר כך קשרו אותן בשרשרת עדינה שנשפכה מתוך שמלותיהן וחצאיותיהן הנמוכות.

בעוד הפטמות החודרות נפלו ויצאו מהאופנה מאז התקופה הוויקטוריאנית, הן מעולם לא נעלמו. משוחק על ידי חברי שבטים, תרבויות שונות, ועל ידי גברים ונשים כאחד, פירסינג פירסינג מחזיק אוניברסלי ו unisex הערעור.

כיום, פירסינג נחשבת לאחד הצורות הארוטיות והסקסיות ביותר של פירסינג בגוף. זהו הליך פירסינג קל ומהיר, וכמה סגנונות תכשיטים שונים ניתן ללבוש כדי לשנות את הסגנון ואת המראה של פירסינג פעם אחת היא ריפוי מלא, ובכך להגדיל את הרבגוניות ואת האטרקטיביות של שינוי זה הגוף.

איפה ניתן להשיג פירסינג פטמות

כמו כל צורה של פירסינג הגוף, זה רלוונטי כי אתה הולך מקצועי פירסייר הגוף שלך פירסינג פירסינג, במיוחד אם יש לך תנאים מיוחדים כגון פטמות שטוח או הפוכה.

תנאים אלה עשויים להפוך את הפטמה פירסינג מתאים עבור האנטומיה שלך. אם מסיבה כלשהי פירסינג פירסינג לא ניתן לבצע, פירסייר מקצועי ומנוסה יוכלו להציע פתרון או מיקום הגוף חלופי לפני שאתה נתקל פירסינג או מוטעה פירסינג.

יש אנשים שלא נוח לשאת את השדיים שלהם עבור פירסינג הגוף למרות הרצון של פירסינג פירסינג.

אם אתה מוצא את עצמך במקום הזה, היה סמוך ובטוח. הגוף שלך פירסר ראה חלקי הגוף unmentionable ולא אפילו למצמץ. אם זה עוזר, לנסות למצוא את אותו גוף פירסר וזה יכול לשים לך בנוח.

פיטסינג פירסינג

לאחר הפטמות שלך פירסינג, אתה יכול לצפות על 6-8 שבועות שבוע הריפוי לפחות. תלוי כמה אתה פעיל, הפטמות שלך עלול לקחת זמן רב יותר כדי לרפא נגיעה נוגעת או שפשוף במהלך הפעילות היומית.

שדיים גדולים יותר עשויים לחוות תקופת ריפוי ארוכה יותר, שכן הם נוטים יותר לחבוט או לחוות חיכוך במהלך הפעילות הרגילה. גברים ונשים עם שדיים קטנים יותר עשויים למצוא להם זמן ריפוי הרבה יותר מהר מאשר אלה ניחן יותר.

לאחר הפטמות שלך הם ריפא מלא אתה יכול להשתעשע שינוי סגנונות הגוף שלך תכשיטים. זכור, פירסינג יכול לסגור מהר. ברגע שאתה מסיר את תכשיטי הגוף שלך השעון מתחיל לתקתק. תוך 24 שעות ניתן לסגור פירסינג, כדי להחזיר את התכשיטים במהירות או להיות מוכנים לחדור מחדש, הפעם באמצעות רקמה צלקתית, אשר עשוי לספק קצת יותר אתגר.

No Replies to "כיצד לטפל כראוי פירסינג הפטמה שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    61 − 60 =