אתה יכול לקבל קעקוע במהלך המחזור החודשי שלך?

האם חשבת לקבל קעקוע על הגב שלך תוהה אם זה משנה אם יש לך מקועקע במהלך המחזור החודשי שלך? האם יש משהו להיות מודאג כאשר אתה על התקופה שלך מקבל דיו? זה יכול להיות שאלה מביכה כי אתה מעדיף לא צריך לדון עם אמן הקעקוע, ועלולה להשפיע פוטנציאלית כאשר תזמן את הפגישה קעקוע שלך.

קבלת קעקוע בעוד על התקופה שלך

כל הדברים להיות שווים, קעקוע לא ישפיע על התקופה שלך, ולהיות על התקופה שלך לא ישפיע על הקעקוע שלך.

עם זאת, ישנם שני דברים לשקול, אשר תלויים כיצד התקופה שלך משפיע עליך והאם או לא לקחת תרופות במהלך התקופה שלך.

תרופות ותוספי צמחים עשוי להשפיע על הקעקוע

אם אתה לוקח על תרופות נגד כאבים או אפילו כמה תוספים צמחיים עבור אי נוחות וסת, ייתכן שאתה מעכב את מנגנון קרישת דם. זה נפוץ המכונה דילול הדם שלך. במציאות, חומרים רבים לשמור על טסיות דם בדם שלך מן הקרישה כראוי.

אם הדם שלך הוא דליל עקב תרופות או ספקים, אתה עלול לדמם יותר במהלך ואחרי תהליך קעקוע. ייתכן גם יש יותר scabbing לאחר מכן בגלל דימום זה.

אספירין הוא הגורם השכיח ביותר לדם. אבל משככי כאבים נפוצים אחרים כגון איבופרופן ונפרוקסן גם מעכבים את הטסיות. אלה הם בדרך כלל מומלץ במיוחד עבור כאבי מחזור או נכללים תרופות ללא מרשם עבור כאבי מחזור.

שמות המותג להימנע כוללים Advil, Motrin, Aleve, ו Naprosyn. קרא את החומרים של כל תרופה שאתה לוקח על cramps.

לאספירין יש השפעה במשך חמישה ימים. Naproxen יש השפעה במשך עד ארבעה ימים. איבופרופן יש השפעה במשך יום אחד. כמו כן, אלכוהול יש אפקט, אז אם אתה משתמש תקופה שלך כתירוץ יש כמה משקאות, זה יכול להשפיע על קרישת הדם.

צמחי מרפא יכולים גם להפחית קרישה. אלה כוללים gingko, שום, אוכמניות, זנגביל, דונג quai, feverfew, ג'ינסנג, כורכום, madowsweet, ערבה, פטרייה עץ שחור. אם אתה לוקח את כל תוספי צמחים, לבדוק אותם עבור החומרים האלה.

כאב סובלנות כאשר על התקופה שלך

הדבר השני שאולי כדאי לך לשקול הוא סובלנות הכאב שלך. אם אתה כבר cramping ולא נוח, אולי אתה לא רוצה להוסיף את אי הנוחות של קעקוע על זה. ייתכן שכבר יש מספיק כאב הבסיסית קורה כי כאב קעקוע נעשה גרוע יותר. שקול כמה כאב אתה מרגיש עם קעקועים קודמים ואם אתה מקבל חלק רגיש במיוחד קעקוע. זה יכול להיות מקובל על הקעקוע העליון, אבל לא עבור אזורים כואבים יותר כמו הגב התחתון. אם אתה לעתים קרובות עצבני כאשר אתה מראש וסת, זה גם שיקול.

מצד שני, קעקוע עומד לפגוע לא משנה מתי יש לך לעשות את זה. אם אתה כבר אומלל, ייתכן שתרצה לקבל את כל הכאב מתוך הדרך בבת אחת ולא שיש עוד יום כואב אם לעכב את הקעקוע שלך עד שאתה לא על התקופה שלך.

מָקוֹר:

קונקלה BA. הפרעות נרכשות של תפקוד טסיות. המטולוגיה. 2011; 2011 (1): 391-396. doi: 10.1182 / asheducation-2011.1.391.

No Replies to "אתה יכול לקבל קעקוע במהלך המחזור החודשי שלך?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    78 − = 72