אילו חומרים הם הטובים ביותר עבור תכשיטי גוף?

אילו חומרים הם הטובים ביותר עבור תכשיטי גוף?

יש הרבה חומרי גלם שונים שניתן להשתמש בהם כדי להפוך תכשיטי גוף. הם מגיעים במגוון רחב של חומרים כגון מתכות, זכוכית, פלסטיק אורגני. חומרים מסוימים הם יותר תורמת ריפוי פירסינג חדש, בעוד אחרים מומלץ רק פירסינג מבוססת היטב או ללבוש לטווח קצר. חשוב לך להכיר את האפשרויות שיש לך לפני שאתה לרכוש תכשיטי גוף, כפי שהם לא כולם כאחד.

מתכות לגוף תכשיטים

בטיחות או אלרגן הסיכון של תכשיטי מתכת נקבע במידה רבה על ידי כמות ניקל זה מכיל. ניקל הוא אלמנט מתכתי שאינו תואם ביו וגורם הרבה בעיות ריפוי רגישות יתר רגישות כאשר הוא משמש מתכות נוקבות תכשיטים. השורה התחתונה כשמדובר בתכשיטי גוף - ככל שהמתכות נמוכות יותר, כך הסיכון לקשיים גבוהים יותר.

 • תלבושות פירסינג תכשיטים
  אנשים רבים לא יכולים ללבוש תכשיטים תלבושת בכלל בגלל התוכן ניקל גבוהה. גם תכשיטים "נטולי ניקל" המיועדים לאוזניים רגישות אינם מתכת באיכות גבוהה ולא מומלצים לפירסינג חדשים או ללבוש ארוך טווח. כמה תלבושות תכשיטים יש אפילו נמצא מכילים להוביל. במילים פשוטות, תכשיטים זולים הוא לא רעיון טוב.
 • כסף סטרלינג
  כסף סטרלינג הוא רק 92.5% כסף ומכיל מתכות אחרות שעלולות לגרום לגירוי. זה גם oxidizes (tarnishes) כאשר מדובר במגע עם אוויר ונוזלי הגוף. העובדה כי כסף רך מגדילה את הסיכון של קטנים שאינם גלויים ניקים ושריטות מתכת שיכול להפוך לנמל לצמיחה חיידקי. כסף סטרלינג מומלץ פירסינג מבוססת היטב פירסינג בלבד, ללבוש לטווח קצר. כסף מצופה תכשיטים לא מומלץ בכלל.
 • זהב
  בדומה כסף, זהב רך יכול להיות פגמים שיכולים לגדל חיידקים. "ציונים גבוהים" של זהב (כגון 24K), אשר נחשבים טובים יותר משום שהם מכילים פחות ניקל, הם למעשה רך יותר להיות בסיכון גבוה יותר כאשר שחוקים פירסינג. זהב מוצק מומלץ רק עבור פירסינג היטב ריפוי עבור אלה שיש להם היסטוריה של היכולת ללבוש זהב ללא גירוי. זהב מצופה, עם זאת, לא מומלץ.
 • כירורגי נירוסטה (SSS)
  316L או 316LVM הם ציונים מקובלים רק של נירוסטה לשימוש של תכשיטי גוף. 316L הוא שתל כיתה נירוסטה כיתה. זה כנראה הנפוץ ביותר הנפוצה ביותר מתכת עבור פירסינג הגוף. 316 LVM זהה ל -316 ליטר, אבל יש לה יתרון נוסף בכך שנמסו בחלל ריק. כלומר, יש לו לסיים כמעט ללא פגם סיכוי נמוך יותר של תכלילים קטין קטין, אשר יכול לגרות את הלובש. יש לציין, עם זאת, כי אפילו SSS מכיל מספיק ניקל כדי לגרום לבעיות עבור מישהו מאוד רגיש אליו. מדינות אירופאיות רבות אסרו את השימוש ב- SSS עבור פירסינג חדשים בגלל השיעור הגבוה של תגובות אלרגיות. אם אתה לובש תכשיטים SSS ויש להם בעיות עם גירוי או פירסינג חדש זה פשוט לא לרפא, זה אפשרי כי יש לך סובלנות נמוכה מאוד של ניקל ואולי כדאי לנסות ניוביום או טיטניום.
 • ניוביום
  השלב הבא למעלה מ 316L SSS. זה קצת כבד יותר SSS וגם חזק. תג המחיר הוא גם heftier מעט, אבל בינוני מאושר בין SSS ו טיטניום עבור רבים. תכשיטי גוף ניוביום הוא בדרך כלל anodized (טבול אלקטרוליט כימי ולאחר מכן נחשף זרם חשמלי, אשר יוצרת מגוון של צבעים בהתאם לשבירה מתח אור) ניוביום הוא לא תגובתי ורוב האנשים יכולים ללבוש אותו פירסינג חדש או נרפא עם ללא בעיות רגישות.
 • טִיטָן
  הציון הכי קשה והכי גבוה של מתכת עם כמעט ללא נוכחות של ניקל (פחות מ -0.05 אחוז). כוחו של המתכת עושה את זה כמעט אטום שריטות וליקויים. טיטניום הוא גם המתכת היקר ביותר המשמש תכשיטי גוף אבל בהחלט שווה את המחיר עבור מי הוא רגיש היפר מתכות המכילות ניקל ולא יכול ללבוש שום דבר אחר. טיטניום יכול גם להיות anodized ומגיע במגוון רחב של צבעים.

הימנע באיכות נמוכה מתכת מתכת תכשיטים החידוש

אנא היזהר מחנויות חידוש חנויות תכשיטים ותכשיטים מה שמכונה "תכשיטי גוף". גם אם יש להם את הכוונות הטובות ביותר, אלה בעלי החנות אינם מומחים פירסינג הגוף פעמים רבות לרכוש תכשיטים ברמה נמוכה כי הם פופולריים מהירה למכור. חלקם עשויים אפילו לטעון להיות פלדה 316L, אבל פריטים אלה הם לעתים קרובות בייצור המוני על ידי מכונות, לא נבדק עבור פגמים פוטנציאליים מזיקים.

יש סיבה תכשיטים אלה פריטים כל כך זול. HG- איכות הגוף התכשיטים עולה יותר כי חומרים טובים יותר באיכות הביצוע משמשים לייצר אותם. אל תלך שולל על ידי חקיינים או מחירים נמוכים יותר. זה פשוט לא שווה את זה בסופו של דבר עם פירסינג נגוע בגלל זה.

זכוכית גוף תכשיטים

תכשיטי זכוכית זמין תחת סימני מסחר פופולריים כגון Pyrex ו Kimax או יכול להיות גם המכונה זכוכית borosilicate. ישנם סוגים רבים אחרים של זכוכית, אבל אלה הם רק סוגי מתאים תכשיטי גוף. הם ממוזגים, רפואי בכיתה, לא נקבובי ועופרת חינם. ספקים מסוימים גם לעשות תכשיטים תחת השמות של Millicane או זכוכית Dichroic. מונחים אלה מתייחסים הצבעים בתוך הזכוכית. צבעים אלה נוצרים לפעמים עם סגסוגות מתכת וחומרים אחרים שאינם בטוחים, כך תכשיטי גוף עשוי עם חומרים אלה צריך להיות עטוף בשכבת זכוכית Pyrex או Kimax כדי למנוע חשיפה לאלמנטים לא בטוחים.

תכשיטי זכוכית, אם כי לא רעיל ובעצם ביו תואם, לא אמור לשמש פירסי טריים או במהלך מתיחה, אבל רק על פירסינג טוב להירפא. כמו כן, יש לזכור כי זכוכית הוא כבד, כך גדול יותר את פיסת התכשיטים, יותר מאמץ זה יגרום על פירסינג שלך. תקעים גדולים מאוד או טפרים יכולים לגרום מתיחה לא רצונית ולאחר מכן ליצור בעיות ריפוי.

תכשיטי גוף אקריליק

אקריליק הוא כנראה הכי ידועים פלסטיק, ויש הרבה תכשיטים אקריליק הגוף או אביזרים זמין. זה זול, צדדי, קל משקל מגיע במגוון צבעים. הבעיה עם אקריליק היא שזה לא autoclable, המהווה את הדרך היחידה בטוח באמת לעקר תכשיטי גוף מכל סוג שהוא. זה גם מבזה אם זה בא במגע עם אלכוהול, כך שמירה על פיסת תכשיטי אקריליק נקי הוא אתגר.

אקריליק shatters תחת לחץ, כך דברים כמו לנשוך על הלשון אקריליק הלשון שלך יכול להיות בעיה אמיתית אם יש לך כדור אקרילי על הקצה. תכשיטי אקריליק יכול לחנוק פירסינג כי צריך לנשום, ואת התוצאה הסופית יכולה להיות אדמומיות, כאב, מחלחל, ריח רע.

למרות נרחב זמין, אקריליק באמת לא מומלץ פירסינג. אם אתה חייב ללבוש את זה, זה צריך להיות רק משוחק לטווח קצר ורק פירסינג היטב היטב.

כמה דברים שיש לציין:

 • ה- FDA אישר כמה ציונים של אקריליק, אבל זה לא בהכרח אומר שהם 100 אחוז בטוח לשימוש לטווח ארוך. השתמש השכל הישר כאשר מתמודדים עם כל פיסת חדש של תכשיטי גוף. אם זה מתחיל לתת לך בעיות, להוציא את זה.
 • זוהר- in-the- כהה אקריליק הוא פלסטיק שיש לו זוהר טבעי כי נגרמת על ידי מסרטנים. סוג זה של אקריליק אינו נחשב בטוח עבור כל סוג של תכשיטי גוף. עם זאת, UV- רפלקטיביים blacklight- תגובתי אקריליק תכשיטים נחשב בטוח כפי שהם אינם מכילים כל כימיקלים מזיקים.
 • Lucite, פולימר, monofilament פוליאמיד שרף הם כל חומרים דומים אקריליק לשאת את אותם סיכונים. הרבה תכשיטים retainer נוצר עם מוצרים אלה, אשר בדרך כלל לטווח קצר ללבוש בכל זאת.

ניילון וגוף גוף טפלון

Monofilament ניילון ו טפלון (PTFE) הם מועדפים על אקריליק כי הם autoclable ו גמיש. פלסטיקים אלה הם לפעמים אופציה עבור מישהו עם רגישות חמורה לכל תכשיטי המתכת וגם הצליחה עבור פירסינג פני השטח ואת שתלים עם שיעורי דחייה נמוכים. עם זאת, לא כל פירסיסים מנוסים בשימוש בחומרים אלה שכן הם מאתגרים יותר כשמדובר החדרת ו השחלה. אתה צריך לדון זמינות ואפשרויות של שימוש ניילון או PTFE עבור פירסינג חדש עם פירסר שלך, אבל החלפת תכשיטים ואביזרים זמינים באופן נרחב.

גומי וגומי סיליקון

גומי וסיליקון הם מוצרים דומים מאוד בכך שהם בעצם פלסטיק כי הוא גמיש ו stretchable. הם מקובלים על אביזרים, אך לא מומלץ במיוחד עבור פירסינג, במיוחד אלה שלא נשאו. יש עכשיו מנהרות בשר זמין סיליקון בעוד החומר הוא תואם ביו, זה מגיע עם קבוצה נוספת של סיכונים. האחת היא כי סיליקון יש את היכולת אוטומטית למתוח, אשר עלולה לגרום קריעה או מעל מתיחה של החור. סיבה נוספת היא שבגלל גמישותו של החומר, הוא נוטה לגרום לחותם כנגד העור ויכול לאפשר הצטברות של חלחול אשר עלולה בסופו של דבר לגרום לזיהום חמור. אם אתה משתמש בכל המוצרים האלה, זה הכרחי כי אתה שומר על האזור נקי ויבש בכל עת.

חומרי גוף אורגניים

תכשיטי גוף שמתאימים למונח זה יכללו עץ, עצם, קרן ושנהב. זה גם נוטה לכלול רוק / אבן, למרות שזה לא טכנית זכאי כמו אורגני. החיבור העיקרי הוא כי כולם באים באופן טבעי מן הארץ. כמעט כל התכשיטים עשויים מחומרים אלה יגיעו בצורה של תקעים, ארנקים, לולאות, או טפרים - תכשיטים המיועדים חורים פירסינג נמתח, בדרך כלל אונות האוזן.

תכשיטי גוף

תכשיטי גוף מעץ יש צדדיות רבה. זה קל, ולכן אפילו פירסינג נמתח במידה רבה ניתן להתאים ללא אי נוחות. ווד מגיע במגוון צבעים וקשיות, בהתאם למקור, אשר יכול להיות כל דבר מן במבוק גס על אבן מוצק סלע.

למרות רוב היער גלם בטוחים יחסית, יש כמה זה יכול להיחשב רעילים כאשר הביא במגע עם העור, במיוחד למשך זמן. כמו כן, צבעים וכימיקלים אחרים מתווספים לעתים עץ כדי לשפר את היופי הטבעי שלהם, אבל אלה יכולים לגרום לגירוי של העור המכונה "דרמטיטיס מגע. חומרת התגובה רעלים אלה משתנים מאדם לאדם, אבל הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא להימנע מהם לחלוטין. ודא כי הגוף שלך אורגני ספק תכשיטים הוא בקי על הנושא ומבטיח המוצר שלהם כדי להיות בטוח. לקבלת מידע נוסף על סוגי עץ נחשב רעיל, ראה מדריך Hardwoods עבור קהילת פירסינג.

עץ הוא גם לא מומלץ ללבוש לטווח ארוך, לא יכול להיות מעוקרים החיטוי, והוא לא מומלץ עבור פירסינג חדש או לא נשוי. אין לאפשר תכשיטי עץ לקבל רווי או מחומם יתר על המידה (להסיר תכשיטים לפני שחייה, רחצה, או להיכנס לסאונה), אבל זה יכול להיות נקי עם סבון נוזל אנטי בקטריאלי נוזלי נמוך כמות קטנה של מים, בתנאי שזה מיובש מיד. אז זה יכול להיות מטופל קלות פעם בשבוע עם חוחובה או שמן זית כדי למנוע פיצוח. שמן עץ התה יכול לשמש גם לניקוי ולהוסיף ברק.

תכשיטי גוף

עצם וקרן הם חצי קשה, נקבובי, והוא יכול להיות מגולף בצורות שונות עבור מגוון רחב של תכשיטים הגוף משתמש. רוב תכשיטי העצם יגיעו מעצמות פרה, ורוב תכשיטי הקרן מגיעים מבאפלו, אם כי תמיד יש יוצאים מן הכלל.

עצם הצופר הם שבירים ויכולים להישבר כאשר הם שבורים, ולכן יש לנקוט בזהירות לא לאפשר להם להיות חשופים ללחץ קיצוני. הם לא autoclable, אבל ניתן לשטוף בזהירות עם סבון אנטיבקטריאלי קלה כמות קטנה של מים ולאחר מכן טופל פעם בחודש עם חוחובה, קוקוס או שמן זית. הם לא מומלץ עבור פירסינג חדש או לא נשוי, לא צריך להיות שחוקים לטווח ארוך או במהלך שחייה, רחצה או שינה.

תכשיט גוף שנהב (טוסק)

כאשר רובנו חושבים על שנהב, המוחות שלנו בדרך כלל ללכת מיד פיל טיסק, וזה לא חוקי. עם זאת, יש כמה צורות של שנהב שאינם חוקיים וניתן להשתמש בהם כדי ליצור תכשיטי גוף. חרב סוס הוא דוגמה אחת, כמו גם mammoth ו mastodon. (למד על סוגים שונים של שנהב.) למרות חוקיותו, שנהב עדיין שנוי במחלוקת היא החלטה אישית כל אדם חייב לעשות לגבי הרכישה שלה.

שנהב, כמו עצם וקרן, לא יכול להיות מעוקר autoclaved. אם זה מותר להתייבש, זה יכול לקבל סדקים שיכולים לעודד צמיחה חיידקי. זה לא צריך להיות רווי או חשוף לחום גבוה ולחות. זה יכול, עם זאת, ניתן לנקות מעת לעת עם סבון אנטיבקטריאלי קלה כמות קטנה של מים, מיובשים מיד, ולאחר מכן מטופלים עם חוחובה, קוקוס או שמן זית. טיפולים אלה מומלץ פעם בחודש. שנהב אינו מומלץ עבור פירסינג חדש או לא חביב ויש רק ללבוש לטווח קצר או לאירועים מיוחדים.

תכשיטי גוף או אבן

סלע או אבן יקרות למחצה משמש גם כדי ליצור תכשיטי גוף יפה. זה כבד ובדרך כלל לא יגיע בגדלים גדולים מאוד. המשקל יכול גם לגרום לתכשיטים ליפול באופן בלתי צפוי.

זה עמיד יותר מאשר חומרים אורגניים אחרים, אבל עדיין יכול להישבר אם ירד או מטופל בערך. למרות משטח חלק שלה מרקם מוצק, אבן עדיין לא יכול להיות מעוקר החיטוי צריך לנקות עם סבון אנטיבקטריאלי מתון ומים. תכשיטי אבן לא מומלץ עבור פירסינג חדש או לא חביב ויש רק שחוקים לתקופות קצרות של זמן.

No Replies to "אילו חומרים הם הטובים ביותר עבור תכשיטי גוף?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  1 + 9 =