אתה צריך לקבל פירסינג או מקועקע כאשר אתה חולה?

למרות שזה עשוי להיות חוקי לחלוטין כדי לקבל פירסינג או קעקוע כאשר אתה חולה, יש כמה סיבות לשקול לחכות עד שאתה מרגיש טוב יותר. אם אתה ממש חולה עד כדי לא רוצה לצאת מהמיטה, אז ברור שאתה לא רוצה לקבל פירסינג או קעקוע. אבל מה אם אתה מתחיל להשתפר או פשוט יש קר או קדחת השחת? באיזו נקודה זה בטוח פיזית לך לקבל פירסינג?

ומתי זה בסדר לקבל קעקוע?

אם יש לך כל סוג של מחלה מדבקת או זיהום, להתייעץ עם ספק שירותי הבריאות שלך על האם או לא לקבל פירסינג או קעקוע. אתה לא רוצה להתפשר על המערכת החיסונית שלך, ואתה לא רוצה להדביק מישהו אחר (נדיר ככל שזה יכול להיות).

קבלת פירסינג או קעקוע כאשר המערכת החיסונית שלך הוא לא 100 אחוז זה לא רעיון טוב, גם אם יש לך רק הצטננות או שפעת. בכל פעם שאתה חולה או יש לך פצע, זה יוצר תגובה של המערכת החיסונית, כלומר הגוף שולח את כדוריות הדם הלבנות, נוגדנים, חלבונים ושאר "חיילים" גופניים כדי להילחם על כל מה שגורם לבעיה, בין אם זה חיידק , וירוס, או אפילו משהו שאתה אלרגי מאוד.

ככל שהמערכת החיסונית שלך צריכה להיאבק, כך קשה יותר לעבוד, וככל שהחיילים מתפרקים יותר. אם אתה כבר נלחם דבר אחד, אתה לא רוצה בכוונה להזמין עוד בעיות עבור הגוף שלך להתמודד עם.

מעבר על המחלה שלך

הנה עוד טיעון נגד מקבל פירסינג חדש או קעקוע כאשר אתה חולה: זה מאוד לא מתחשב להביא את המחלה לתוך סטודיו קעקוע / פירסינג ואת הסיכון להעביר את החיידקים על אחרים, במיוחד האמן שלך. הם היו מעדיפים לבטל את הפגישה ולתזמן מחדש את המינוי מאשר לתת להם מחלה שיכולה לגרום להם לאבד הכנסה על ידי לא להיות מסוגל ללכת לעבודה.

כמה רחוק אתה צריך לתזמן מחדש את המינוי שלך? האם שבוע מספיק זמן כדי להתגבר על הצטננות? ברגע שאתה מתחיל להרגיש טוב יותר, זה לא אומר את המערכת החיסונית הוא והפעלה ביעילות מלאה. בעוד חולים אנחנו בדרך כלל לא מקבלים מנוחה מספקת, לא לקחת תזונה נכונה, ולמצות את הגוף שלנו עם התעטשות מוגזמת, שיעול, הקאות, וכו '.

זה לוקח קצת זמן עבור הגוף שלנו ואת המערכת החיסונית לחזור רגיל לאחר תקופה של מחלה. הצעד הראשון לקראת גוף בריא הוא תזונה נכונה, אז להתחיל / לשמור לוקח ויטמינים שלך, אלא גם לאכול תזונה מאוזנת. העדר מספיק קלוריות ו / או יותר מדי סוכר מחליש את המערכת החיסונית לבד.

כמו כן, לקבל זז. אם אתה לא יכול ללכת קילומטר מבלי להיות מפותל, הגוף שלך הוא לא עד נקוב. אכילה טובה, שתיית הרבה מים ולהיות מסוגלים ללכת קילומטר בקלות הם סימנים טובים כי הגוף שלך בריא ויכול לעמוד בפני מכה למערכת החיסונית. לפעמים זה יכול לקחת קצת זמן, גם אחרי "רק הצטננות", אז כאשר rescheduling המינוי שלך, תן לעצמך לפחות שבועיים או שלושה. זה שווה את ההמתנה ואת הגוף שלך יודה לך.

No Replies to "אתה צריך לקבל פירסינג או מקועקע כאשר אתה חולה?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    99 − = 90