קעקועים לזוגות | insightyv.com

קעקועים לזוגות

קעקועים לזוגות

במקום לקעקע שמות כדי לכבד אחד את השני, זוגות רבים בוחרים שלו ואת עיצובים קעקוע שלה.

התאמת או להחמיא אחד לשני בסגנון, הצעות העיצוב הבאות ושיקולים עשויים לעורר אותך לעשות סימן קבוע של האהבה שלך.

למה אנשים לובשים שלו עיצובים קעקוע שלה

זה לא קשה לראות את הערעור של עיצוב הקעקוע שלו. שלא כמו שמות, תאריכי חתונה, או אפילו קעקוע דיוקן של האהוב שלך, התאמת או עיצובים דומים כאשר משוחק על ידי שני השותפים לאחד ולאשר את המחויבות שלך באמצעות לביש אמנות; ללא הצער “האפשרי”, אם היחסים יגיעו לקיצם.

עיצובים קעקוע שלו יכול גם להיות משוחק לציון אירועים מיוחדים שחגגת יחד, כגון לידתו של ילד, רילוקיישן או כל שינוי אחר בחיים הגדולים.

סגנונות קעקוע אלה עשויים לשמש גם תזכורת לאמונה, ערכים משותפים וחוקת הנישואין, עם או בלי נושא דתי.

איפה למקם זוגות קעקוע

בזמן שאתה יכול למקם זוגות או עיצוב הקעקוע שלו כמעט בכל מקום, כמה שותפים לבחור לעשות את זה לגמרי גלוי או מוסתר משם רק אחד עבור השני. אתה רוצה לשקול לא רק את העיצוב של קעקוע המאהב שלך, אבל אם תוכל גם לשתף את אותו מיקום גם כן.

רעיונות עיצוב

עכשיו החלק הכיפי, עיצוב מותאם אישית שלו ואת הקעקוע שלה.

 1. כנפי מלאך: כנפי מלאך הם עיצוב יוניסקס שיכול להיות בחירה שמימית עבור סגנון קעקוע משותף. זוגות מסוימים לוקחים את הרעיון הזה צעד אחד קדימה וקעקוע “חצי” כנפיים שהופכים “שלם” כאשר הניח יחד.
 1. לֵב: לא רק הלבבות הבחירה הקעקוע הקלאסי, (חושב בית הספר הישן) הם יכולים גם להיות משוחק על ידי גברים ונשים כאחד כדי לכבד את אהבתם. הצעות מיקום כוללות את החזה, הידיים, הידיים, הידיים, וכמובן את השרוול.
 2. קעקועים אינסוף: סמלים קעקוע אינסוף הם מאוד פופולריים כמו לייצג את הנצח. סמל שמונה דמות (להציב לצדדים) אין התחלה ואין סוף, כמו אהבה אמיתית. בואו האהבה שלך להמשיך לנצח עם קעקוע ייחודיות אינסוף זוגות.
 1. ציפורים: קבוצה מקסימה של נוצות חברים עושה קעקוע זוגות ייחודיים. “זוג לחיים” פינגווינים, יונים או אפילו ציפורים כמו אודה לאחרת.
 2. Verse ו ציטוטים קעקועים: “אני אהובתי, ואהובי הוא שלי”. משפטים קעקוע, כתבי קודש, או אפילו חלק נדרים החתונה שלך לעשות סמלי שלו עיצוב קעקוע שלה. אם אתה שוקל קעקועים אצבע, למה לא פשוט “אני עושה”?
 3. עוגנים: הספר הישן עוגנים קעקועים לעשות רעיון עיצוב משמעותי עבור זוגות כמו אנשים רבים רואים שלהם משמעותיים אחרים שלהם “רוק” ו לוויה איתנה.

מצא אמן

לאחר שביצעת תוכניות עבור הקעקועים זוגות שלך, חותם את העסקה עם אמן מיומן מכובד כדי להבטיח את העבודה שלך עומדת במבחן הזמן. הקפד להסתכל על תיקי אמן, ולהיות פתוח להצעות העיצוב שלהם, כפי שהם עשויים להיות טובים יותר משלך.

רוב האמנים קעקוע יש דמיון יצירתי למדי, כך שגם אם אין לך את הרעיון המושלם שלו קעקוע נעול למטה, לא נותנים לזה לעצור ממך לקבוע פגישה לייעוץ. ברגע שאתה פוגש כמה אמנים, אתה יכול להמליץ ​​על עזרתם בעיצוב קעקוע יפה ורומנטי מתאים רק את סיפור האהבה שלך מאוד.

No Replies to "קעקועים לזוגות"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 2 = 5