קעקוע פירסינג משרות ידידותיות ושדות קריירה

קעקוע פירסינג משרות ידידותיות ושדות קריירה

זה יהיה בלתי אפשרי עבורי לרשום כל חברה בודדת על פני כדור הארץ שמקבלת אנשים עם שינויים בגוף (כגון קעקועים, פירסינג, שתלים, צלקות וכו '), ולכן הדרך הטובה ביותר לפחות להצביע לך בכיוון הנכון יהיה לרשום את תחומי העניין הכלליים שמהם מוביל כל מסלול קריירה. להלן רק דגימה של סוג של שדות עבודה שעשויים לעבוד בשבילך אם אתה מתקשה למצוא עבודה בשל המראה הפיזי שלך.

שדות שונים

כשאתה בעולם האמנות, הכל נעשה יותר פתוח ומקבל. אתה יכול להיות צייר, מעצב פנים, צלם, שחקן / שחקנית, יצרנית תכשיטים, אדריכלית, מעצבת גרפית ... יש כל כך הרבה מיומנויות שונות בתחום האומנותי שזה יהיה לא מעשי עבורי אפילו לנסות לרשום את כולם. כמה לא משלמים כמו אחרים, וחלקם דורשים חינוך מיוחד, אבל זה בהחלט תחום הקריירה ביותר שאתה יכול להיות אם לשמור על הזהות שלך כאדם שונה חשוב לך.

IT / טכני

זהו שדה שבדרך כלל דורש חינוך מקצועי / טכני, אבל זה נהדר בתעשייה להיות אם אתה רוצה להישפט על היכולות שלך ולא את המראה שלך. אנשים שיש להם הבנה של טכנולוגיית המחשב ואת שפת האינטרנט הם תמיד ביקוש ונראים לעתים קרובות עם כמות טובה של אמנות הגוף.

ברמן / בר צוות

אין הרבה מועדונים או בארים כי תהיה בעיה עם מישהו שיש לו קעקועים ו / או פירסינג. ככל שיש לך יותר הכשרה בתחום ספציפי (כלומר, bartending, אבטחה, וכו ') יותר את הכישורים שלך יהיה שימושי למישהו שמחפש עזרה בבר שלהם.

קבלן בנייה

תעשיית הבנייה הביתה יש נתח הוגן של עליות ומורדות, אבל הבנייה המסחרית היא תמיד עסוקה.

רוב המעסיקים לא אכפת קעקועים, אם כי מטעמי בטיחות זה עשוי להיות נחוץ כדי להסיר פירסינג או לשמור אותם מכוסים כאשר על העבודה.

מבשלים / שף

נראה כאילו העולם הקולינרי ואת העולם אמנות הגוף פשוט ללכת יחד כמו שני אפונה בתוך תרמיל. שפים עם אמנות הגוף נמצאים בכל מקום ואם אתה יכול להרשים את הלקוחות שלך עם מה על הצלחת שלהם, הם לא הולכים אכפת כמה דיו יש לך. חלק פירסינג ייתכן שיהיה צורך להסיר או מכוסה למטרות בטיחות תוך כדי עבודה.

מנהל מסחרי - תחבורה / משלוח

חברות תחבורה רבות, כמו שירותי מוניות, אינם מודאגים עם המראה החיצוני שלך. למעשה, נהגי מוניות רבים הם מבחינה טכנית "עצמאים" - הם משלמים את ההוצאות שלהם ולעשות לוחות זמנים משלהם. שירותי משלוח - בין אם הם עצמאיים או חברה ספציפית, הם גם בסדר עם הנהגים שלהם שיש אמנות הגוף.

ניהול פסולת / הסרה

זה לא יכול להיות עבודה זוהרת, אבל מישהו צריך לעשות את זה וזה משלם ממש טוב. בין אם אתה נוהג משאית איסוף אשפה או עבודה במחזור המיחזור, רוב חברות ניהול פסולת מקבלים עובדים עם אופנות הגוף.

סלון שיער / צוות ספא

אם יש לך כישורים מיוחדים לעשות שיער, איפור, מסמרים, עיסויים, או כל סלון אחר / שירותי ספא, יש סיכוי טוב כי אמנות הגוף שלך יתקבלו ברוב החנויות.

חלקם עשויים להיות יומרניים יותר מאחרים, אבל יש הרבה כי שירות אופנתי קהל / couture והם שמחים לקבל עובדים שמתאימים עם לקוחות עצבני. אם אין לך כישורי סלון, אתה עדיין יכול לקבל עבודה כמו פקיד קבלה, אבל אלה availabilities הם מעטים מאוד בין כך להיות מוכנים להחיל על הרבה חנויות.

 

No Replies to "קעקוע פירסינג משרות ידידותיות ושדות קריירה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 1