הדרך המושלמת לתת קעקוע כהווה

הדרך המושלמת לתת קעקוע כהווה

ייתכן שאתה חושב לתת את זה מישהו מיוחד בחיים שלך מתנה של קעקוע לחג המולד, יום הולדת או הזדמנות אחרת. עבור אוהדי אמנות הגוף, זהו המתנה המושלמת. עם זאת, ישנם מספר גורמים שאתה צריך לשקול לפני ביצוע צעד זה, כך מתנת האהבה שלך לא מגרש אותך בבית הכלא.

מה לא לעשות

לא פשוט לקחת אותם לחנות קעקועים עם כיסוי עיניים מעל העיניים שלהם אומר, "הפתעה!" זה יהיה יותר סביר להפחיד את הנמען חצי למוות.

קבלת קעקוע היא החלטה גדולה הדורשת תכנון מתחשב שיקול. הם עשויים להיות הרבה שאלות לפני שהם מוכנים לעשות את הצעד הזה.

לא לקחת אותם לאולפן הראשון שבאת אליו, או שמישהו ששמע היה "זול". הקעקוע שהם בסופו של דבר עם יכול להיות תזכורת מתמדת של חוסר התכנון שלך.

לא לתת קעקוע למישהו שהוא מפחד מוות של מחטים. לא משנה כמה הם עשויים לומר שהם באמת רוצים קעקוע, זה ילחץ אותם לחשוב שהם צריכים, וזה עלול להתברר חוויה אומללה. שמור את הפוביה- busting עבור אנשי מקצוע.

לא לבחור את העיצוב שלהם עבורם. זה הגוף שלהם, ואם הם רוצים קעקוע, זה יהיה ההחלטה שלהם מה שהם בסופו של דבר מקבל, לא משנה כמה נהדר אתה חושב שזה יהיה אם הם קיבלו את השם שלך עליהם.

לא לקבל קעקוע עבור מישהו שלא אוהב אותם. זה אולי נראה מובן מאליו, אבל יש אנשים שחושבים שאם אחד הסייגים היה מקבל רק אחד מהם, הם היו באים להעריך אותם.

לא רעיון טוב.

צעדים אתה צריך לקחת 

לַעֲשׂוֹת לתת הנמען שלך מתנה מתנה. זה יאפשר להם לקחת את הזמן שהם רואים צורך להחליט מה הם רוצים ומתי הם רוצים את זה. רוב האולפנים יש תעודות מתנה זמין, אשר בדרך כלל לא יפוג לפחות שנה. האם לבדוק את כל אולפני קעקוע באזור שלך ולמצוא אחד עם מוניטין טוב, רמה גבוהה של ניקיון ולא סובלנות עבור שיטות לא בריא.

אם לחבר שלך יש כבר אמן מועדף, מקל עם הסטודיו.

לַעֲשׂוֹת לתת את המחט ביישן (כי באמת רוצה קעקוע) כמה מגזינים וספרים על תהליך של קעקוע, ואפילו להפנות אותם כמה המלצות אישיות שיסייעו להם להתגבר על הפחד שלהם. החינוך הוא המפתח. אף אחד לא רוצה לרכוב על רכבת הרים, אלא אם כן הם יודעים שזה בטוח.

לַעֲשׂוֹת לתת להם את החלל, את הזמן ואת החופש לבחור את העיצוב שלהם בכוחות עצמם. קעקוע צריך להיות משהו מיוחד ומשמעותי. עודד אותם להסתכל דרך עיצובים כדי לקבל רעיון אבל להיות יצירתי מספיק כדי לבוא עם משהו לא "בספרים".

מסיימים

מתן מתנה של קעקוע יכול להיות רעיון נהדר עבור החג. קח את הזמן שלך, לתכנן את זה, ואת המתנה שאתה נותן תודה לך לכל החיים.

No Replies to "הדרך המושלמת לתת קעקוע כהווה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    82 − = 78