האם הגוף פירסינגס להגדיר גלאי מתכות?

האם הגוף פירסינגס להגדיר גלאי מתכות?

אני מקבל שאל שאלה זו הרבה - בדרך כלל על ידי אלה שאינם רוצים פירסינג שלהם (ים) כדי להתגלות. אם אתה הולך לשדה התעופה, אירוע ספורטיבי או בכל מקום אחר כי גלאי מתכות מעורב, אתה עשוי לתהות אם אתה הולך בסופו של דבר הגדרת פעמונים ושריקות.

זה עוזר, קודם כל, כדי להבין איך גלאי מתכות לעבוד. ואת הסיבות שהם משמשים למטרות אבטחה. ביסודו של דבר, גלאי מתכות פולט שדה אלקטרו מגנטי אשר זורם עד שהוא מגיע על פני משהו מתכתי.

חפץ המתכת משבש את הזרימה בדרכים שונות, בהתאם לגודלה ולסוג המתכת. גלאי המתכות מתוכנן לתת אות קולי כאשר השדה מופרע.

גלאי מתכות אבטחה משמשים לחפש חפצים מסוכנים - סכינים, אקדחים, חומרי נפץ, וכו 'התאמות ניתן לבצע את גלאי המתכות כדי לקבוע עד כמה זה רגיש מבוסס על רמת האבטחה הדרושה. במידת הצורך, גלאי מתכות יכול להיות מוגדר כדי לזהות כמות קטנה מאוד של מתכת.

הבעיה עם הגדרת גלאי מתכות להיות רגיש יתר היא שזה גורם יותר מדי אזעקות שווא. שטחי הביטחון באירועים ציבוריים גדולים יהיו צפופים לחלוטין עם אנשים המפעילים את האזעקות עם מפתחות, תכשיטים, עטים וכו 'זה יעשה את העבודה של מציאת אובייקטים מסוכנים כמעט בלתי אפשרי. לכן, רגישות גלאי מתכות היא בדרך כלל לא מוגדר כי גבוה.

המסע האחרון שלי דרך האבטחה בשדה התעופה (ספטמבר, 2006), אשר היה הדוק מאוד עם הכללים החדשים שלה על נוזלים וכמה פריטים אישיים אתה יכול להמשיך, 8 פירסינג שלי לא לגרום כל בעיות הליכה דרך גלאי המתכות.

גם החזייה שלי לא היתה. אבל את פני לא הצלחתי להסיר מהכיס שלי נתפס על ידי הן את הולכת דרך ו שרביט. השרביט הגיב גם על כפתורי המתכת שעל הג'ינס שלי, אבל לא על פירסינג שלי.

באופן כללי, כמה פירסינג בדרך כלל לא מהווה איום של הגדרת אזעקה. עם זאת, עם ביטחון מוגבר של היום, זה תמיד אפשרות.

הסיכון עולה עם פירסינג יותר יש לך או את המדד גדול תכשיטים לך ללבוש אותם.

אם אתה באמת לא רוצה להסביר את פירסינג (ים) שלך, האפשרות הטובה ביותר שלך יהיה כנראה להסיר את התכשיטים לפני שאתה מגיע לשם.*

האם אי פעם יצית גלאי מתכות או מכיר מישהו שעשה? שתף את הסיפורים שלך על לוח ההודעות.

*אם פירסינג שלך הוא חדש (פחות מ -6 חודשים) זה באמת לא מומלץ להסיר את התכשיטים שלך אלא אם כן הכרחי. אפילו פירסינג ריפוי יכול לסגור במהירות ולהחליף את התכשיטים קשה וכואבת. מאז הסיכויים שלך את הגדרת גלאי המתכות הם רזה מאוד, זה יכול להיות הכי טוב רק להסתכן. עם זאת, אם הגדרת האזעקה עלולה לגרום לבעיות חמורות מכל סיבה שהיא, והסרת התכשיטים היא האופציה היחידה שלך, אנא פנה לעזרה מקצועית שתחזיר אותם.

No Replies to "האם הגוף פירסינגס להגדיר גלאי מתכות?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    92 − 91 =