מדריך בטיחות עבור מתיחה נכונה ואבחנה פירסינג | insightyv.com

מדריך בטיחות עבור מתיחה נכונה ואבחנה פירסינג

מדריך בטיחות עבור מתיחה נכונה ואבחנה פירסינג

אם אתה מעוניין למתוח פירסינג, יש דרכים בטוחות לעשות את זה ואז יש דרכים לא בטוחות. לדעת מה האפשרויות שלך ומה ההבדלים ביניהם יעזור לך להבין איזו דרך היא הטובה ביותר עבור פירסינג שלך.

מה הוא מתיחה?

מתיחה, הידוע גם בשם gauging, הוא תהליך של הגדלת גודל של פירסינג חור (פיסטולה). זה בדרך כלל תהליך הדרגתי שיכול לקחת חודשים רבים או אפילו שנים כדי להגיע לגודל הרצוי.

למה אנשים עושים את זה?

האנשים שבוחרים למתוח את פירסינגם עושים זאת מסיבות שונות. חברי שבטים רבים מותחים פירסינג כסמלים של מעמד תרבותי וחברתי. בתרבויות המערביות, הוא נעשה בעיקר עבור קישוט, אם כי יש חלק מתיחה זה נראה לערער דחף ראשוני מוסתר עמוק בתוך כולנו. זה אפשרי כי המבקשים שינויים הגוף העתיק הוא תוצאה של אדם הקשה לתוך קצת גן פרימיטיבי רדום, אבל זה רק השערות.

אפשרויות מתיחה

ישנן מספר שיטות שונות שניתן להשתמש בהם כדי למתוח פירסינג. להלן הנפוצים ביותר:

 • מחודשת
 • משקולות
 • סכין
 • הקש
 • פונץ ‘דרמל

מתכוננים למתוח

דבר אחד הוצע כדי לעזור להפוך רקמות רכות יותר גמיש וקל למתוח הוא החלת חום לעסות את האזור עם שמן זית כדי לעורר את זרימת הדם ואת לרכך את העור לפני מתיחה.

פחות טראומה לרקמות במהלך מתיחה תגרום זמן ריפוי קצר יותר.

מד עד בהדרגה

ברוב המקרים, הדרך הבטוחה ביותר למתוח פירסינג היא לאט ובהדרגה. זה מאוד חשוב כי פיסטולה הוא נרפא לחלוטין לפני שתנסה כל לִמְתוֹחַ. אם אתה מדוד בכל מקום בין 18 ל -12, זה בדרך כלל בטוח למתוח שני מדדים בכל פעם.

(כלומר 16 עד 14). עם זאת, ברגע שאתה מגיע מד 12, את stretches להיות הרבה יותר גדול עם כל מד. כדי לראות את ההבדל בגודל בין מדדים שונים, עיין בתרשים מד. בשלב זה, אתה רוצה למתוח מד אחד בכל פעם. יותר מזה עלול לגרום קריעה ו הצטלקות.

זה גם מאוד חשוב כי אתה הקפד לחכות מתיחה אחת לרפא לחלוטין לפני מתיחה שוב. בהתאם לגודל של המתיחה ואת היכולת של הגוף לרפא, זה יכול לקחת שבועות או חודשים כדי להיות מוכן לעבור את ההליך שוב.

למרות שזה לא מומלץ, אתה יכול להאיץ את התהליך של הגדלת גודל מד עם scalpelling או עם אגרוף עורי. ודא שאתה לחקור את האפשרויות האלה באופן מלא לפני שתחליט על אחד מהם.

האם זה יתכווץ בחזרה?

אם אתה למתוח את פירסינג ולאחר מכן להחליט כי אתה לא אוהב את זה יותר, הסיכויים הם לא לטובתך שזה יהיה לכווץ חזרה לגודל רגיל. כאשר אתה מותח פירסינג, אתה צריך להיות בטוח שאתה מוכן שזה יהיה קבוע. עם זאת, תמיד יש סיכוי כי זה יכול לחזור לגודל רגיל, אבל זה תלוי במספר גורמים שונים:

 • גודל למתוח – ככל שאתה הולך, פחות סביר שזה יחזור לגודלו המקורי. בדרך כלל, 2 מד כבר טבוע “נקודת אל חזור”, כלומר ברגע שיש לך נמתח עד כה, זה לא הולך לחזור.
 • אורך הזמן למתוח – אם פירסינג שלך כבר נמתח במשך כמה שנים או יותר, זה די להגדיר היטב וכנראה לא הולך להתכווץ בחזרה.
 • איך הוא היה מותח – אם פירסינג היה מתוח מהר מדי, במיוחד אם יש רקמת צלקת וכתוצאה מכך, זה כנראה לא יחזור בקלות רבה. אם זה נעשה עם סכין אזמל או אגרוף, זה בהחלט לא מתכווץ.

סיבוכים אפשריים

אם אמצעי זהירות לא נצפו, יש כמה בעיות שעלולות להתרחש.

מכה- outs יכול להתרחש אם למתוח מוקדם מדי לפני פיסטולה הוא נרפא לחלוטין. דימום וכאב נפוצים אך יכולים להימשך זמן רב יותר מהנדרש אם תמתח יותר מדי או מהר מדי. זיהומים יכולים להתפתח אם פירסינג לא ניקה באופן קבוע או כראוי, או אם תכשיטים לא תקין נמצא בשימוש. חשוב שתזהר מאוד לפני שתמשיך עם מתיחה כלשהי, ותמיד כדאי להשאיר את זה לאנשי המקצוע – אל תנסה לעשות זאת בעצמך.

טיפול וריפוי

ריפוי פירסינג מתוח זה דומה מאוד ריפוי פירסינג חדש, אבל זה דורש קצת TLC נוסף. חשוב מאוד לשמור עליו נקי ולאפשר לו את האפשרות “לנשום”. מלח ים ספוג חשוב גם כדי לשמור על זיהום מתפתח כדי להרגיע את הכאב.

תכשיטים נאותים

לא משנה כמה אטרקטיבי plugs הם וכמה אתה עשוי לרצות ללבוש plugs, הם לא רצוי במהלך תהליך הריפוי. הם נוטים לחנוק את פירסינג, במיוחד את הצד שמחזיק את o- טבעת. אם אתה חייב ללבוש תקע, הקפד להסיר את זה O- טבעת בכל פעם שאתה לנקות את פירסינג. אחרת, זה הכי טוב שאתה מקל על CBR, משקולת עגולה או מנהרה בשר שאינה דורשת טבעת o. לאחר פירסינג שלך הוא נרפא לחלוטין, אתה יכול לעבור תקע אם אתה כל כך רוצה.

במהלך שלבי הריפוי, זה לא מומלץ או בטוח ללבוש כסף, זהב, אורגני, פלסטיק, זכוכית או תכשיטי עצם. חומרים אלה מסייעים לגרום לגירוי וזיהום פירסינג unheled. רק כיתה כיתה כיתה נירוסטה, ניוביום או טיטניום יש להשתמש במהלך הריפוי של כל פירסינג חדש או חדש נמתח.

שווה את ההמתנה

אם אתה למתוח בזהירות לאט, זה יהיה כל שווה את זה בסופו של דבר. קשה להיות סבלני בתהליך זה, ואם אתה סוג של אדם שצריך סיפוק מיידי, אז זה לא יכול להיות אפשרות טובה בשבילך.

לפני שתחליט למתוח כל פירסינג שלך, ודא כי אתה 100% חיובי שזה מה שאתה רוצה. ברוב המקרים, מתיחות היא קבועה, אז זה לא החלטה כי צריך להיות קל. ובגלל העובדה כי ישנם מספר דברים שיכולים להשתבש אם זה לא נעשה כראוי, בבקשה לראות מקצועי ולתת להם לעזור לך למתוח בבטחה.

No Replies to "מדריך בטיחות עבור מתיחה נכונה ואבחנה פירסינג"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  13 − = 5